Bakker & Bakker NVM Makelaars & Taxateurs B.V.
Bakker & Bakker NVM Makelaars & Taxateurs is gevestigd in de karakteristieke dorpskern van Poortugaal. Vanuit deze prettige omgeving staat het kantoor voor u klaar met persoonlijke en vertrouwde service bij de verkoop, aankoop of huur van uw woning. Met jarenlange ervaring en een sterke focus op klantgerichtheid, zorgt het team voor een soepele en transparante werkwijze. Het kantoor biedt diensten als verkoop, aankoop, verhuur en taxati...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Molendijk 37
3161KK Rhoon
€ 839.000 k.k.
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 100 m²
- Fläche des Grundstücks
- 740 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Rietdekker 1
3171HK Poortugaal
€ 495.000 k.k.
€ 4.670/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 106 m²
- Fläche des Grundstücks
- 175 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Tuinstraat 9
3171AW Poortugaal
€ 399.000 k.k.
€ 5.320/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 75 m²
- Fläche des Grundstücks
- 160 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Kardoenhof 53
3193JD Hoogvliet Rotterdam
€ 339.000 k.k.
€ 3.168/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 107 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Hillelaan 46 B
3072JE Rotterdam
€ 389.000 k.k.
€ 4.576/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 85 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Reyerdijk 11 E
3079NC Rotterdam
€ 349.000 k.k.
€ 4.058/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 86 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (34)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
34 Bewertungen insgesamt
Funda
17 Bewertungen auf Funda
17 Bewertungen bei Google
-
Avenue Carnisse 58
8Contact verliep soepel, Pieter en Carola zijn beiden heel vriendelijken hebben mijn belangen goed behartigd.
-
Griendwerker 11
8Het ging goed en rustig en duidelijk. Ik kon altijd bellen en kreeg altijd antwoord naar tevredenheid
-
De Heuvel 41
9Ik heb Bakker en Bakker makelaars benaderd om de woning van mijn ouders te verkopen. Pieter Bakker heeft de complete verkoop van de woning geheel uit mijn handen genomen en alles geregeld. Ook heeft hij goed gecommuniceerd met de kopers en de notaris. Hij heeft mijn verwachting volledig waargemaakt. Goede makelaar!
-
Kerkstraat 53
9Übersetzt durch KIWir hatten einen sehr schönen Kontakt und dank einer guten Vorgehensweise wurde das Haus schnell zu einem für uns guten Preis verkauft. Nur positive Erfahrungen.
-
Dorpsstraat 77
9Übersetzt durch KISie zeigen Verständnis und denken mit, wenn es um die Verkaufsabwicklung etwas kompliziert wird. Sehr angenehm. Dieser Makler ist sehr gut über den lokalen Markt in Poortugaal informiert. Außerhalb davon natürlich auch, aber ich würde diesen Makler auf jeden Fall empfehlen, wenn Sie ein Haus in Poortugaal verkaufen möchten.
-
G.E.C. Ribbiuslaan 12
10Übersetzt durch KIAngenehmer, kompetenter und persönlicher Kontakt mit Herrn Pieter Bakker und Tochter sowie Mitarbeiterin. Die Betreuung war ausgezeichnet.