Marcel Stork Makelaardij
In Emmen staat Marcel Stork Makelaardij voor betrouwbare en persoonlijke begeleiding bij de verkoop, aankoop of taxatie van uw woning. Met een sterke focus op duidelijkheid en transparantie zorgen wij ervoor dat u elke stap op de woningmarkt met vertrouwen zet. Onze ervaring en passie voor makelaardij staan centraal in alles wat we doen. Wij bieden dienstverlening met korte lijnen en directe communicatie. Onze expertise is versterkt doo...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Heemskerkstraat 1
7887AA Erica
€ 595.000 k.k.
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 273 m²
- Fläche des Grundstücks
- 770 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Karbeel 33
7811XL Emmen
€ 325.000 k.k.
€ 4.167/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 78 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Eerste Verbindingsweg 1
7881LL Emmer-Compascuum
€ 335.000 k.k.
€ 2.769/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 121 m²
- Fläche des Grundstücks
- 740 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft
Bonte Specht 39
7827RA Emmen
€ 425.000 k.k.
€ 3.171/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 134 m²
- Fläche des Grundstücks
- 281 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft
Uilenveld 530
7827GZ Emmen
€ 385.000 k.k.
€ 2.894/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 133 m²
- Fläche des Grundstücks
- 158 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verkauft
Beryldreef 3
7828CH Emmen
€ 290.000 k.k.
€ 2.338/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 124 m²
- Fläche des Grundstücks
- 155 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (41)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
41 Bewertungen insgesamt
Funda
23 Bewertungen auf Funda
18 Bewertungen bei Google
-
Vogelwikke 91
10Fijne samenwerking met Marcel Stork: betrokken, goed bereikbaar en realistisch in zijn advies. Ik zou Marcel zeker aanbevelen!
-
Martine Stulp
10Na wat mindere ervaringen bij andere makelaars, hebben we op basis van reviews voor Marcel Stork gekozen om onze woning te verkopen. Zeker geen spijt van. Marcel is persoonlijk, vriendelijk, professioneel en heel toegankelijk. Altijd bereikbaar en nadat je huis online in de verkoop komt hoef je nergens meer naar om te kijken. Alles wordt automatisch geregeld, maar wel met altijd even een berichtje van de gezette stap. Wat we van meerwaarde vonden was dat Marcel respect toonde voor onze woning met wat achterstalligheden en ons betrok bij het bepalen van de waarde. We zouden hem bij iedereen aanraden.
-
Noorderdiep 203
10Marcel was geweldig, hij heeft goed geholpen en geen poespas. Ook enorm goed geholpen met de prijsonderhandelingen.
-
Laan van de Iemenhees 374
9Marcel Stork is een hele fijne makelaar, omdat hij verstand van zaken heeft, transparant is en snel communiceert en handelt. Daarnaast is hij als mens ook heel vriendelijk.
-
Agaatdreef 60
10Übersetzt durch KIMarcel Stork Makelaardij hat uns ausgezeichnet unterstützt. Angenehm in der Kommunikation, klar in der Kommunikation, weiß, wovon er spricht, denkt mit und ist flexibel. Empfehlung!