Wonen aan water Makelaars Leeuwarden
"Der Spezialist für Wohnen am Wasser!"
Wonen aan water Makelaars Leeuwarden is dé specialist voor woningen langs de Friese wateren. Met meer dan 25 jaar ervaring in de regio, combineren wij passie voor watersport met expertise op het gebied van woningverkoop en -aankoop. Wij begrijpen de unieke kenmerken van woningen aan het water en helpen u daarom met een gerichte strategie om de juiste kopers te bereiken, zowel binnen als buiten Nederland. Ons mediateam zorgt voor een pro...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Douwe Witteveenstraat 9
8923DA Leeuwarden
€ 400.000 k.k.
€ 2.817/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 142 m²
- Fläche des Grundstücks
- 174 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Koaidyk 6 265
9264TP Earnewâld
€ 269.000 k.k.
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 56 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Leppedyk 1005
9001ZD Grou
€ 625.000 k.k.
€ 8.929/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 70 m²
- Fläche des Grundstücks
- 990 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Koaidyk 6 642
9264TP Earnewâld
€ 329.500 k.k.
€ 5.314/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 62 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Yn 'e Lijte 64
9001ZR Grou
€ 398.500 k.k.
€ 5.175/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 77 m²
- Fläche des Grundstücks
- 771 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft
Geau 304
9216XJ Oudega
€ 300.000 k.k.
€ 5.357/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 56 m²
- Fläche des Grundstücks
- 550 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (15)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
15 Bewertungen insgesamt
Funda
14 Bewertungen auf Funda
1 Bewertungen bei Google
-
It Stalt 12
10Wij hadden gekozen voor een makelaar in de buurt. Na 7 maanden hebben wij de makelaar gewisseld en zijn met “Wonen aan Water” op nieuw in zee gestoken. Zij makten het zeer duidelijke verschil – het zelfde huis wat eerst muur zwaar op de markt lag, vond goede en positieve resonantie. Binnen korte tijd, notabene in November en December, hadden wij al meerdere interessante bezichtigingen en een bod op de vraagprijs, die wij wilden aanvaarden. De aanpak en speciaal ook de samenwerk…
-
De Lauwers 28
10Prima, goede makelaar, en betrouwbaar. Heeft kennis van zaken en verzet veel werk op de achtergrond, om de klant te ontlasten
-
Oosterkade 131
9Übersetzt durch KIHallo, offenes, ehrliches Kontakt. Vertrauen blieb trotz allem. Netter, freundlicher und geschäftsmäßig. Danke Marc
-
Groningerstraatweg 363 g
10Übersetzt durch KIAm Tag der Präsentation hat der Makler unseren Rasen gemäht. Hier habe ich gelacht und hier gab es vorher ein hervorragendes persönliches Gespräch.
-
It Blauleech 21
10Übersetzt durch KIGut und flüssiger Kontakt mit dem Makler, sowie frische Ideen. Leidenschaft für die Branche und möchte den Kunden gut verstehen. Haben uns ausgezeichnet geholfen, zu empfehlen.
-
Dobbehôf 27
9Übersetzt durch KISehr guter Makler! Gutes Gefuehl bei, was wichtig ist beim Verkauf deines Hauses! Er gab ein klares Bericht ueber die Besichtigungen und hat unser Haus schnell verkauft!