Campagne Makelaardij
"Aktiv und kompetent"
Campagne Makelaardij staat al meer dan 25 jaar bekend als het vertrouwde makelaarskantoor in Eemnes. Met een sterke kennis van de regio ’t Gooi en Eemland begeleiden wij u bij elke stap van de aankoop, verkoop of verhuur van woningen en bedrijfsonroerend goed. Bert Campagne, als registermakelaar actief in de regio, kent de markt van A tot Z en zorgt voor een persoonlijke benadering. Wij adviseren op basis van actuele marktinzichten en z...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Ambachtstraat 2 b
1251PZ Laren
€ 625.000 k.k.
€ 8.224/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 76 m²
- Fläche des Grundstücks
- 82 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Wakkerendijk 102
3755DE Eemnes
€ 1.075.000 k.k.
€ 7.734/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 139 m²
- Fläche des Grundstücks
- 420 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Erfgooiersstraat 575
1222AV Hilversum
€ 300.000 k.k.
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 58 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Hiltlaan 32
3755AV Eemnes
€ 550.000 k.k.
€ 6.790/m²
A+++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 81 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Hoogeboomstraat 23
3755SE Eemnes
€ 425.000 k.k.
€ 5.986/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 71 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
Nieuwe Bussummerweg 105
1272CE Huizen
€ 1.495.000 k.k.
€ 6.500/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 230 m²
- Fläche des Grundstücks
- 796 m²
- Schlafzimmer
- 5
Bewertungen (40)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
40 Bewertungen insgesamt
Funda
29 Bewertungen auf Funda
11 Bewertungen bei Google
-
Graanoogst 3
10Bert en Alex zijn hele dekundige mannen die je overal mee helpen tijdens de aankoop en verkoop van je huis. Zij voeren je aan de hand mee met het maken van alle beslissingen en overleggen met jou wanneer dat nodig is. Wij kunnen Campagne makelaardij zeker aanraden!
-
Laarderweg 110 C
10Campagne Makelaardij was onze deskundige en betrouwbare partner bij de aankoop van ons appartement en de verkoop van ons huis. Chapeau Bert en Alex!
-
Scholekster 28
9Uitstekende makelaar, elke reactie van kopers wordt direct gecommuniceerd. Weet wat er in de markt gebeurt.
-
Zijtak 36
10Bert en Alex zijn een fantastisch team samen! Alex zorgt ervoor dat alles "achter de schermen" goed loopt en Bert neemt je mee in de bezichtigingen en onderhandelingen. Ik kan Campagne Makelaardij aan iedereen aanraden die op zoek is naar een huis maar ook zijn/haar eigen woning wil verkopen.
-
Klaaskampen 5
9Übersetzt durch KISehr guter Kontakt. Freundlich, serviceorientiert und realistisch. Immer bereit, noch etwas Extra zu tun oder auf Wunsch bei der Gemeinde oder dem Kataster zu recherchieren. Auch sehr günstig preisgegeben. Gute Ideen bezüglich Veränderungen und dergleichen.