Realhomes Vastgoed
Realhomes Vastgoed staat voor betrouwbare en persoonlijke vastgoeddienstverlening in Rotterdam. Wij begrijpen de complexiteit van woningtransacties en helpen u met geduld en expertise bij elke stap. Onze focus ligt op het vinden van de juiste woning of koper, zodat u zich kunt richten op wat werkelijk belangrijk is: uw toekomst. Wij bieden diensten aan zoals verkoop, aankoop en taxaties. Onze werkwijze is transparant, doortastend en ger...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Delflandseweg 235
3119XW Schiedam
€ 250.000 k.k.
€ 3.676/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 68 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
Prinses Irenelaan 119
2273DH Voorburg
€ 895.000 k.k.
€ 6.047/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 148 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Gerrit Verboonstraat 48
3111AA Schiedam
€ 425.000 k.k.
€ 4.670/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 91 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Bongweg 244
3192NE Hoogvliet Rotterdam
€ 495.000 k.k.
€ 3.667/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 135 m²
- Fläche des Grundstücks
- 174 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Jan van Zutphenstraat 133
1069RR Amsterdam
€ 515.000 k.k.
€ 6.776/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 76 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Bestellt
Leendert Butterstraat 19
3062XN Rotterdam
€ 1.225.000 k.k.
€ 6.693/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 183 m²
- Fläche des Grundstücks
- 207 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (17)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
17 Bewertungen insgesamt
Funda
7 Bewertungen auf Funda
10 Bewertungen bei Google
-
Yusuf Karaduman
10Vaakkundig snel en betaalbaar
-
Leendert Butterstraat 19
10Heel fijn contact, goed bereikbaar, duidelijk plan gemaakt! Ik kan Naddy echt aan iedereen aanraden!
-
Wilhelminakade 315
10Übersetzt durch KI„Mein Makler hat während des gesamten Prozesses hervorragende Dienstleistungen angeboten. Professionell, effizient und äußerst marktkundig. Die Kommunikation war klar und zeitnah, und alle Arrangements wurden mit großer Sorgfalt bearbeitet. Ich kann ihre Dienstleistungen ohne Zweifel weiterempfehlen.“
-
Mozartstraat 55
9Übersetzt durch KIDer Kontakt verlief reibungslos, und sie hat mir hervorragend geholfen. Im Hintergrund behielt sie alles im Blick und ergriff bei Bedarf Maßnahmen.
-
Moein Hajimaghsoudi
10Ik heb een zeer goede ervaring gehad met Realhomes Vastgoed, Nadi. Ze reageert snel en kent haar vak goed. Ze heeft ons enorm geholpen om een correct en eerlijk bod uit te brengen. Dit was onze tweede ervaring met haar en we zullen zeker ook bij de volgende aankoop weer met haar samenwerken 🙂
-
kamran27 Jagga
10 -
Diana Kooijman
10Übersetzt durch KISehr zufrieden mit der Vorgehensweise von Naddy. Sie ist sehr lösungsorientiert.