Realhomes Vastgoed
Realhomes Vastgoed staat voor betrouwbare en persoonlijke vastgoeddienstverlening in Rotterdam. Wij begrijpen de complexiteit van woningtransacties en helpen u met geduld en expertise bij elke stap. Onze focus ligt op het vinden van de juiste woning of koper, zodat u zich kunt richten op wat werkelijk belangrijk is: uw toekomst. Wij bieden diensten aan zoals verkoop, aankoop en taxaties. Onze werkwijze is transparant, doortastend en ger...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Delflandseweg 235
3119XW Schiedam
€ 250.000 k.k.
€ 3.676/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 68 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Prinses Irenelaan 119
2273DH Voorburg
€ 895.000 k.k.
€ 6.047/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 148 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Gerrit Verboonstraat 48
3111AA Schiedam
€ 425.000 k.k.
€ 4.670/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 91 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Bongweg 244
3192NE Hoogvliet Rotterdam
€ 495.000 k.k.
€ 3.667/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 135 m²
- Perceeloppervlakte
- 174 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Jan van Zutphenstraat 133
1069RR Amsterdam
€ 515.000 k.k.
€ 6.776/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 76 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Aangekocht
Leendert Butterstraat 19
3062XN Rotterdam
€ 1.225.000 k.k.
€ 6.693/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 183 m²
- Perceeloppervlakte
- 207 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (17)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
17 reviews totaal
Funda
7 reviews op Funda
10 reviews op Google
-
Yusuf Karaduman
10Vaakkundig snel en betaalbaar
-
Leendert Butterstraat 19
10Heel fijn contact, goed bereikbaar, duidelijk plan gemaakt! Ik kan Naddy echt aan iedereen aanraden!
-
Wilhelminakade 315
10“My realtor provided excellent service throughout the entire process. Professional, efficient, and highly knowledgeable about the market. Communication was clear and timely, and all arrangements were handled with great care. I can confidently recommend their services.”
-
Mozartstraat 55
9Het contact verliep soepel, en ze heeft mij prima geholpen. Op de achtergrond hield ze alles in de gaten, en waar nodig ondernam ze actie.
-
Moein Hajimaghsoudi
10Ik heb een zeer goede ervaring gehad met Realhomes Vastgoed, Nadi. Ze reageert snel en kent haar vak goed. Ze heeft ons enorm geholpen om een correct en eerlijk bod uit te brengen. Dit was onze tweede ervaring met haar en we zullen zeker ook bij de volgende aankoop weer met haar samenwerken 🙂
-
kamran27 Jagga
10 -
Diana Kooijman
10Heel erg tevreden over de werkwijze van Naddy. Ze is heel erg meedenkend in oplossingen.
-
Boaz Engolo
10Realhomes is een proffetionele organisatie die tegelijkertijd persoonlijk zijn. Ze komen hun afspraken na en nemen de tijd voor je! Zeker een aanrader!