Realhomes Vastgoed
Realhomes Vastgoed staat voor betrouwbare en persoonlijke vastgoeddienstverlening in Rotterdam. Wij begrijpen de complexiteit van woningtransacties en helpen u met geduld en expertise bij elke stap. Onze focus ligt op het vinden van de juiste woning of koper, zodat u zich kunt richten op wat werkelijk belangrijk is: uw toekomst. Wij bieden diensten aan zoals verkoop, aankoop en taxaties. Onze werkwijze is transparant, doortastend en ger...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Delflandseweg 235
3119XW Schiedam
€ 250.000 k.k.
€ 3.676/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 68 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Prinses Irenelaan 119
2273DH Voorburg
€ 895.000 k.k.
€ 6.047/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 148 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Gerrit Verboonstraat 48
3111AA Schiedam
€ 425.000 k.k.
€ 4.670/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 91 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Bongweg 244
3192NE Hoogvliet Rotterdam
€ 495.000 k.k.
€ 3.667/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 135 m²
- Área del lote
- 174 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Jan van Zutphenstraat 133
1069RR Amsterdam
€ 515.000 k.k.
€ 6.776/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 76 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Comprado
Leendert Butterstraat 19
3062XN Rotterdam
€ 1.225.000 k.k.
€ 6.693/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 183 m²
- Área del lote
- 207 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (17)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
17 reseñas total
Funda
7 opiniones en Funda
10 reseñas en Google
-
Yusuf Karaduman
10Vaakkundig snel en betaalbaar
-
Leendert Butterstraat 19
10Heel fijn contact, goed bereikbaar, duidelijk plan gemaakt! Ik kan Naddy echt aan iedereen aanraden!
-
Wilhelminakade 315
10Traducido por IA"Mi agente inmobiliario proporcionó un servicio excelente durante todo el proceso. Profesional, eficiente y con un conocimiento muy alto del mercado. La comunicación fue clara y oportuna, y todos los arreglos se manejan con gran cuidado. Puedo recomendar confiadamente sus servicios."
-
Mozartstraat 55
9Traducido por IALa comunicación fue fluida y me ayudó perfectamente. En segundo plano, vigilaba todo y tomaba medidas cuando era necesario.
-
Moein Hajimaghsoudi
10Ik heb een zeer goede ervaring gehad met Realhomes Vastgoed, Nadi. Ze reageert snel en kent haar vak goed. Ze heeft ons enorm geholpen om een correct en eerlijk bod uit te brengen. Dit was onze tweede ervaring met haar en we zullen zeker ook bij de volgende aankoop weer met haar samenwerken 🙂
-
kamran27 Jagga
10 -
Diana Kooijman
10Traducido por IAMuy satisfecho con el método de trabajo de Naddy. Es muy comprensiva en cuanto a soluciones.