Kleurrijk NVM Makelaars & Taxateurs staat voor persoonlijke, betrokken en gedetailleerde begeleiding bij de aankoop of verkoop van uw woning. Wij zijn er om u te ondersteunen met kennis, toewijding en een open communicatiestijl. Onze ervaring in Zoetermeer, Den Haag, Rotterdam en Lansingerland helpt u snel en betrouwbaar verder. Onze stijl is gekenmerkt door directe communicatie, luisterend omgaan en een open houding. Wij nemen de tijd...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Smaragd 27
2719SV Zoetermeer
€ 487.500 k.k.
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 111 m²
- Área del lote
- 127 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Sartrezijde 42
2725PR Zoetermeer
€ 500.000 k.k.
€ 4.310/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 116 m²
- Área del lote
- 147 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Zwetstraat 35
2515VD Den Haag
€ 595.000 k.k.
€ 3.542/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 168 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 6
-
- Bajo precio
Pijlkruidvaart 25
2724VD Zoetermeer
€ 479.000 k.k.
€ 4.277/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 112 m²
- Área del lote
- 145 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido bajo reserva
Belvédèrebos 151
2715VN Zoetermeer
€ 310.000 k.k.
€ 3.444/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 90 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido bajo reserva
Ponyweide 98
2727HM Zoetermeer
€ 550.000 k.k.
€ 4.508/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 122 m²
- Área del lote
- 150 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (76)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
76 reseñas total
Funda
40 opiniones en Funda
36 reseñas en Google
-
menno v
10Samen met Kleurrijk ons huis verkocht. Vanaf het begin tot het eind was de communicatie erg fijn en duidelijk. Ruud en Dominique gaven ons goed advies en hielden ons continue goed op de hoogte van alle ontwikkelingen. Ook bij onze velen vragen stonden ze altijd voor ons klaar en namen ze de tijd om uitleg te geven en duidelijk het scheppen.
-
Hans de Goede
10 -
A en J
10Makelaar waar je met een gerust hart je zaken uit handen kunt geven en geen zorgen hebt bij de verkoop van de woning. Duidelijke communicatie en heldere afspraken. Altijd bereikbaar voor vragen. Bedankt voor de fijne samenwerking.
-
Natuursteenlaan 103
7In eerste instantie verwachtten wij een goede entree foto en een goede volgorde van de reportage. Wij vonden het rommelig en daardoor minder aantrekkelijk! Gelukkig werd dit goed aangepast! De makelaar was redelijk klantvriendelijk. De dag en tijd van de overdracht was de makelaar vergeten.
-
Oriëntblauw 4
9Soepel en open gesprek, prima communicatie en afwikkeling. Duidelijke meldingen als er wat gedaan moest worden en ook waarom.
-
Natasha Rijnbeek
10Traducido por IAHace unos años conocí a Vinod para una tasación y dejó una buena, tranquila e informada impresión. Cuando yo misma vendí mi apartamento a finales del año pasado, quería estar segura de que todo saldría bien. La decisión de recurrir a Vinod fue rápida y estoy muy contenta con esa elección. Vinod ha gestionado muy bien mis asuntos. Es una persona agradable con la que negociar y te guía paso a paso por todo el proceso, para que sepas exactamente qué te espera y cuándo. Eso es una gran tranquilidad en un momento en el que ocurren tantas cosas. Y también Dominic en la oficina es muy amable, paciente y servicial. Me sentí realmente en buenas manos con Kleurrijk Makelaars.