Next-Makelaars
"Kein Schnickschnack, nur Qualität"
Next-Makelaars streeft naar uitstekende kwaliteit, service en resultaat in de makelaardij. Met een efficiënte en directe werkwijze zorgen we ervoor dat klanten altijd een scherp tarief krijgen. Onze onafhankelijke beoordelingen van klanten via Funda zijn al jaren uitstekend, wat getuigt van onze betrouwbare en klantgerichte aanpak. Wij combineren de kwaliteit van een NVM-makelaar met transparante en snelle afhandeling. Door onze unieke...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Oostdijk 13 c
1461DR Zuidoostbeemster
€ 525.000 k.k.
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 88 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
Gerrit Hoogstraatenlaan 2
1462XB Middenbeemster
€ 625.000 k.k.
€ 4.735/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 132 m²
- Fläche des Grundstücks
- 280 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Zwaluwtong 47
1141KN Monnickendam
€ 750.000 k.k.
€ 5.282/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 142 m²
- Fläche des Grundstücks
- 258 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Johanna Naberstraat 150
1442BD Purmerend
€ 425.000 k.k.
€ 5.822/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 73 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verkauft unter Vorbehalt
W. v.d. Brinkstraat 4
1444HD Purmerend
€ 650.000 k.k.
€ 4.745/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 137 m²
- Fläche des Grundstücks
- 250 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft
Jean Lotenpad 3
1462MW Middenbeemster
€ 595.000 k.k.
€ 4.685/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 127 m²
- Fläche des Grundstücks
- 147 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (29)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
29 Bewertungen insgesamt
Funda
23 Bewertungen auf Funda
6 Bewertungen bei Google
-
Mira 10
9Deze makelaar heeft ons voor de 2e keer geholpen en waren en zijn zeer tevreden. Gezellig persoon om mee te werken en geeft de juiste info wat en hoe alles te regelen. Ook betrouwbaar om zo maar je huissleutel af te geven mbt de bezichtigingen. Top makelaar dus👍🎈
-
Zuiderweg 182
10Niets anders dan lof voor Mario! Hij is duidelijk erg goed in zijn vak. Ik ben er open in gegaan en heb volledig vertrouwd op de kennis en kunde van Mario. En dit met een fantastisch resultaat bij de verkoop van mijn woning. In de communicatie is hij snel en duidelijk. Ik zou morgen weer opnieuw voor Mario kiezen als ik mijn woning zou verkopen. Dankjewel Mario!
-
Ponte Vecchio 23
9Übersetzt durch KIEin zuverlässiger Partner, mit dem es angenehm zusammenzuarbeiten ist. Ein klarer Plan für die Vorgehensweise erstellt und sobald sich eine Gelegenheit bot, wurde direkt nach der von ihm angegebenen Methode vorgegangen.
-
Clara Visserstraat 18
10Übersetzt durch KIDer Prozess ist prima verlaufen. Gute Unterstützung bei der Wohnungskauf und weiteren Abwicklung erhalten. Freundliche, begeisterte und fachkraftige Begleitung. Auf jeden Fall weiterzuempfehlen. 👍
-
Julianalaan 2 a
10Übersetzt durch KISehr angenehme und professionelle Zusammenarbeit. Der Makler ist perfekt erreichbar und das ist bei so einer spannenden Gebeurtenis wie dem Verkauf eines Hauses wichtig.