DELTA makelaardij is sinds 1992 actief in de regio Schouwen-Duiveland en heeft zich ontwikkeld tot een van de grootste makelaarskantoren in de omgeving. Door jarenlange ervaring en toewijding aan de markt, zijn we gespecialiseerd in diverse gebieden binnen de woningbouw. Onze benadering is gericht op snelheid, duidelijkheid en creativiteit, onder leiding van Peter Kodde. Wij zorgen ervoor dat klanten altijd goed bereikbaar zijn en genie...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Loensweg 18
4306NB Nieuwerkerk
€ 849.000 k.k.
€ 4.691/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 181 m²
- Fläche des Grundstücks
- 704 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
't Laantje 7
4321AV Kerkwerve
€ 415.000 k.k.
€ 3.144/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 132 m²
- Fläche des Grundstücks
- 450 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Wilhelminapolderweg 21
4341TA Arnemuiden
€ 1.995.000 k.k.
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 229 m²
- Fläche des Grundstücks
- 999 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Nieuwstad 4
4318BN Brouwershaven
€ 235.000 k.k.
€ 3.264/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 72 m²
- Fläche des Grundstücks
- 100 m²
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
Schelpweg 17
4323LM Ellemeet
€ 899.500 k.k.
€ 3.844/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 234 m²
- Fläche des Grundstücks
- 1194 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Zuiddijk 9
4317NC Noordgouwe
€ 399.000 k.k.
€ 4.290/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 93 m²
- Fläche des Grundstücks
- 354 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (143)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
143 Bewertungen insgesamt
Funda
94 Bewertungen auf Funda
49 Bewertungen bei Google
-
Binho
4Voor het verkopen van mijn huis heb ik deze makelaardij ingeschakeld. Tijdens dit proces heb ik me meermaals afgevraagd of de makelaar vooral handelde in mijn belang of in het belang van de kopende partijen. Dit zie ik bijvoorbeeld terug in het feit dat de makelaar bleef aandringen op een bouwtechnisch rapport. Ook bij het bepalen van de vraagprijs was de makelaar erg sturend en werd er weinig gehoor gegeven aan mijn suggesties bij het verhogen van de vraagprijs. Er zijn tijdens het proces ook meerdere dingen verzaakt. Er zou bijvoorbeeld een te koop bord aan de voorkant van het huis komen. Dit is uiteindelijk alleen aan de zijkant van het huis geweest. Ik heb hier meermaals opnieuw naar gevraagd, helaas zonder succes. Ik denk dat dit mede heeft veroorzaakt dat er op mijn huis aanzienlijk minder biedingen waren dan op vergelijkbare woningen uit dezelfde wijk in dezelfde tijdsperiode.
-
Monnikendijk 1
10Delta en Peter zijn open, direct en plezierig in de omgang. Verwachtingen worden actief gemanaged en waargemaakt. Wat onverhoopt anders loopt wordt opgelost. En je hebt een makelaar die echt voor je staat en gaat. Kan het je aanbevelen!
-
Spekdam 15
8Het contact met Delta Makelaardij was heel fijn ,zeer kundig en plezierig. Altijd goed overleg over alles gehad! Mooie foto s en verschillende foto reportage s op de site en in bladen gezet tijdens de verkoop. Gestart met Peter en Michiel heeft het van hem overgenomen. Zijn heel tevreden en raden Delta Makelaardij B.V zeker aan!