Rinze de Makelaar
"Begleitung mit Aufmerksamkeit, Sorgfalt und Humor"
Na 15 jaar ervaring bij twee van de grootste makelaarskantoren in Haarlem besefte ik dat er een andere aanpak mogelijk was. Met mijn eigen kantoor ben ik in staat om persoonlijke aandacht te geven, zonder tussenpersonen of gedoe. U krijgt direct contact met mij, zodat elke stap in de koop- of verkoopproces duidelijk en transparant verloopt. Mijn ervaring heeft me geholpen om een sterk netwerk op te bouwen binnen Haarlem. Ik ken de stad,...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Tetterodestraat 5
2023XK Haarlem
€ 1.350.000 k.k.
€ 6.995/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 193 m²
- Fläche des Grundstücks
- 141 m²
- Schlafzimmer
- 6
-
- Verfügbar
Pieter Maritzstraat 42 RD
2021RC Haarlem
€ 500.000 k.k.
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 93 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Stalkruidlaan 5
2015KB Haarlem
€ 900.000 k.k.
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 147 m²
- Fläche des Grundstücks
- 158 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Nobelstraat 14
2011TX Haarlem
€ 575.000 k.k.
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 78 m²
- Fläche des Grundstücks
- 33 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Kempstraat 29 RD
2023ER Haarlem
€ 649.000 k.k.
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 95 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Leeuwerikstraat 25
2025WD Haarlem
€ 475.000 k.k.
€ 5.723/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 83 m²
- Fläche des Grundstücks
- 112 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (63)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
63 Bewertungen insgesamt
Funda
63 Bewertungen auf Funda
-
Madridplantsoen 81
10De communicatie verloopt altijd vlekkeloos. De lijnen zijn kort en overal wordt over meegedacht. Zeer professioneel en kundig! Absoluut aanbevolen!
-
Van Oosten de Bruijnstraat 191
9Via Rinze de Makelaar hebben we binnen enkele weken ons eerste huis gevonden en gekocht. Het kantoor is goed (telefonisch) bereikbaar en vriendelijk. De makelaar (Laurens) heeft ons met zijn kennis en expertise fijn begeleid tijdens het hele proces. Hij gaf ons goed en duidelijk advies, waardoor we uiteindelijk de juiste keuzes konden maken bij de aankoop van ons huis. We raden Rinze de Makelaar dan ook zeker aan!
-
Van Kinsbergenstraat 9
10Laurens (makelaar) en Judith (backoffice) hebben ons goed geholpen bij de verkoop. Laurens was ambitieus maar realistisch bij het inschatten van de vraagprijs/doelprijs, maar was ook niet bang om te zeggen wat wij nog moesten doen om het verkoopproces goed te laten verlopen (bv: kleine tips mbt styling of quick wins qua kleine klusjes zoals lampje ophangen of bijwerken kleine esthetische zaken). In aanloop naar de verkoop hebben we 3 makelaars gesproken en hadden we bij Laurens…
-
Leidsevaart 554
10Übersetzt durch KIZum zweiten Mal in Folge hervorragend unterstützt. Kurze Linien, schnelle Entscheidungen, gutes Ratschlag und erfolgreiches Ende.
-
Gedempte Raamgracht 59