Elfsteden Makelaars en Taxateurs B.V.
In Leeuwarden steht Elfsteden Makelaars en Taxateurs B.V. für zuverlässigen, transparenten und persönlichen Service in der Immobilienwelt. Mit einem starken Fokus auf Kundenzufriedenheit und Qualität helfen wir sowohl Käufern als auch Verkäufern dabei, ihre Ziele zu erreichen. Unsere Expertise liegt in der Aufbauung von Vertrauen und das geben von klaren, ehrlichen Ratschlägen. Wir bieten ein breites Angebot an Dienstleistungen wie Verk...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Eemswaard 27
9734CA Groningen
€ 400.000 k.k.
€ 4.444/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 90 m²
- Fläche des Grundstücks
- 103 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Bonifatiusstrjitte 14
9113PV Wâlterswâld
€ 350.000 k.k.
€ 3.684/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 95 m²
- Fläche des Grundstücks
- 354 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Suderom 1
9008RB Reduzum
€ 600.000 k.k.
€ 4.082/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 147 m²
- Fläche des Grundstücks
- 734 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Het Zool 9
8939BL Leeuwarden
€ 489.000 k.k.
€ 4.041/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 121 m²
- Fläche des Grundstücks
- 335 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Bierumerterp 12
9101SB Dokkum
€ 730.000 k.k.
€ 4.591/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 159 m²
- Fläche des Grundstücks
- 633 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Gysbert Japicxstrjitte 14
9291GL Kollum
€ 269.500 k.k.
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 119 m²
- Fläche des Grundstücks
- 151 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (91)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
91 Bewertungen insgesamt
Funda
76 Bewertungen auf Funda
15 Bewertungen bei Google
-
Eskesstraat 2 E
10Wij zijn zeer tevreden en zouden opnieuw voor deze makelaar kiezen. Hij nam alle tijd en wij werden tijdens het verkoopproces goed op de hoogte gehouden.
-
van Scheltingalaan 23
10Bart de Boer is rustig en duidelijk, houdt tijdens het proces steeds de vinger aan de pols en heeft ons steeds goed op de hoogte gehouden. Ook de contacten met de medewerkers op het kantoor verliepen steeds zeer soepel, op vragen werd snel gereageerd. We kunnen deze makelaar zeker aanbevelen.
-
De Zwaan 34
10Het is altijd een prettige samenwerking met deze makelaar. Ze zijn snel en duidelijk en kennen de markt.
-
Grimbeert 8
9Het contact verliep goed en was persoonlijk en heel fijn. De makelaar was betrokken, enthousiast en goed bereikbaar.
-
Op de Keppels 20
10Het contact verliep uiterst plezierig Op verschillende manieren heel goed bereikbaar en zeer behulpzaam
-
De Skeakels 3
10Goed advies, geweldige begeleiding, uitermate professioneel en vriendelijk. Ik zou hem zeker aanraden.
-
Humaldawei 47
9We hebben prettig contact gehad met de makelaar. Bij een eerdere bezichtiging voor een mogelijke aankoop hadden we al een zeer positieve indruk gekregen. Daarom kozen we nu, bij de verkoop van onze woning, opnieuw voor dezelfde makelaar. Ook dit keer verliep het contact weer bijzonder prettig.