Jan Huisman Makelaardij o.z. & Hypotheken
"Neugierig auf den (Über-)Wert Ihres Hauses? Rufen Sie Jan an"
Bij Jan Huisman Makelaardij o.z. & Hypotheken in Leusden zijn we al 30 jaar actief als NVM makelaar en vertrouwd met de regio Amersfoort, Utrechtse Heuvelrug en Woudenberg. Ons kantoor in Business Center Leusden aan de Fokkerstraat 12 ligt centraal en is goed bereikbaar, vlak bij de A28. Of je nu wilt kopen, verkopen of een waardebepaling nodig hebt, we helpen je graag met persoonlijk advies en een duidelijk plan. Onze ervaring in het t...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Mecklenburglaan 15
3843BN Harderwijk
€ 535.000 k.k.
€ 4.246/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 126 m²
- Fläche des Grundstücks
- 464 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Westerwoud 21
3931DJ Woudenberg
€ 925.000 k.k.
€ 5.968/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 155 m²
- Fläche des Grundstücks
- 581 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Unterbreitung
Veensekom 5
3831RC Leusden
€ 550.000 k.k.
€ 5.612/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 98 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verkauft
Eremietenhove 3
3834XL Leusden
€ 425.000 k.k.
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 69 m²
- Fläche des Grundstücks
- 157 m²
- Schlafzimmer
- 1
-
- Bestellt
Ringweg-Randenbroek 78 E
3816CM Amersfoort
€ 325.000 k.k.
€ 4.513/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 72 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Bestellt
Gangboord 60
3823TH Amersfoort
€ 470.000 k.k.
€ 4.196/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 112 m²
- Fläche des Grundstücks
- 134 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (69)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
69 Bewertungen insgesamt
Funda
39 Bewertungen auf Funda
30 Bewertungen bei Google
-
Gangboord 60
9Op aanraden van een vriend schakelden wij Jan Huisman in. Jan begrijpt de woningmarkt als geen ander, luistert naar je wensen en denkt proactief met je mee. Dankzij zijn vakkundige en snelle aanpak is het ons gelukt om binnen een maand een mooi huis te kopen! Vooral het sparren over de mogelijkheden, zijn kritische blik bij bezichtigingen en het bepalen van de juiste biedstrategie waren erg waardevol. Zoek je een betrouwbare aankoopmakelaar? Dan is Jan een absolute aanrader. …
-
Lage Maten 5
9Het was een fijn contact, heldere communicatie en een goede begeleiding. Er werd goed en adequaat mee gedacht
-
Van Ginkellaan 19
10Jan Huisman is een positieve man die een rustige sfeer met zich mee brengt. Hij nam ons goed mee tijdens de huisbezichtigen en doorlopen van documenten. Wij raden Jan Huisman Makelaar zeker aan.
-
Houtvester 18
10Vriendelijk en deskundig. Reageert snel op vragen, heeft het hele verkoop proces soepel voor ons laten verlopen.
-
Pieter van Vollenhovenstraat 11
9Ooit kochten wij het appartement met deze makelaar en ook verkochten wij dit appartement met Jan Huisman . Alles verliep vlotjes, korte lijntjes en een zeer vriendelijke man ! Zeker zou ik deze makelaar aanbevelen ! Fijne samenwerking.
-
Elise Fe
10Jan en Marjan hebben ons in zeer korte tijd aan een hele mooie en geschikte woning geholpen in een fijne wijk. Jan is heel kundig en heeft veel kennis van de wijken in Amersfoort, Leusden en omstreken. Hij hielp ons, samen met Marjan, om vlot en adequaat op de juiste woning te reageren. Wij zijn jullie erg dankbaar!