Vreeken & Meijer makelaardij (ERA)
"Vreeken & Meijer Immobilien STARK durch SERVICE!"
Vreeken & Meijer makelaardij staat voor betrouwbare en doortastende onroerendgoedzaken in Bodegraven. Onze medewerkers zijn goed opgeleid en ervaren in de lokale markt, waardoor wij u beter kunnen begeleiden bij het kopen of verkopen van uw woning. Wij zijn actueel en blijven nauwlettend op de ontwikkelingen in de regio letten. Met onze ervaring als ERA makelaar zorgen wij ervoor dat uw woning optimaal in de schijnwerper komt. Wij gebru...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Heemraadslaan 43
2411SV Bodegraven
€ 440.000 k.k.
€ 3.929/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 112 m²
- Fläche des Grundstücks
- 142 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Meerval 33
2411DR Bodegraven
€ 469.000 k.k.
€ 4.737/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 99 m²
- Fläche des Grundstücks
- 138 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Steekterweg 25 A
2407BD Alphen aan den Rijn
€ 650.000 k.k.
€ 5.909/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 110 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Klaproos 31
2412AH Bodegraven
€ 745.000 k.k.
€ 4.571/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 163 m²
- Fläche des Grundstücks
- 180 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Kerkstraat 101 b
2411AC Bodegraven
€ 450.000 k.k.
€ 4.737/m²
FAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 95 m²
- Fläche des Grundstücks
- 203 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Unterbreitung
Koraalzwam 167
2403SV Alphen aan den Rijn
€ 350.000 k.k.
€ 4.268/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 82 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (77)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
77 Bewertungen insgesamt
Funda
47 Bewertungen auf Funda
30 Bewertungen bei Google
-
Graaf Adolfstraat 3
10Als leek zie je heel veel beren op de weg met verkopen woning.. En als ik terug kijk is alles gladjes verlopen dankzij de deskundige adviezen en begeleiding vanaf de taxatie tot aan de overdracht zijn we super geholpen en konden we altijd met vragen bij ze terecht. Toppertjes die Esmé en Arjan .
-
Brasem 62 a
9Prima informeel contact en goede informatie. Zouden deze makelaar zo weer kiezen. Doet alles voor je en ontzorgt je prima.
-
Ambachtshof 63
9Helder en duidelijk geholpen. Vriendelijk en soepel contact. Hebben alles zorgeloos geregeld, had er zelf geen omkijken meer naar.
-
Henegouwerhof 1
10Het contact met de makelaar verliep makkelijk. Langs allerlei kanalen waren zij makkelijk bereikbaar. De benadering was warm en persoonlijk. Wij krijgen het idee dat ze erg goed weten hoe dit allemaal werkt en dat voelde heel geruststellend in deze grote beslissingen.
-
Kievitsheuvel 90
10Übersetzt durch KIDer Kontakt mit dem Makler verlief sich angenehm und professionell. Wir erhielten schnell eine Antwort auf unsere Fragen und wurden gut über jeden Schritt im Prozess informiert. Unsere Erwartungen waren klar besprochen und wurden auch erfüllt. Der Makler dachte aktiv mit und gab ehrliches Ratschlag, was uns viel Vertrauen gab. Alles in allem eine sehr schöne Erfahrung.