Van Diepen Makelaars
"Experten für Wohngefühl"
Van Diepen Makelaars is sinds ruim twintig jaar actief in de regio Zaanstreek. Patrick van Diepen, oprichter en register makelaar, heeft zijn carrière begonnen met opleidingen en ervaring bij een groot makelaarsbedrijf. De wens om meer betrokken en resultaatgericht te werken, leidde tot de oprichting van zijn eigen kantoor. Vanuit Krommenie biedt hij persoonlijke en betrouwbare begeleiding bij aankoop, verkoop en taxatie van vastgoed. M...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Burgemeester Waliglaan 53
1561WV Krommenie
€ 425.000 k.k.
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 106 m²
- Fläche des Grundstücks
- 136 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Westzijde 272 K
1506GJ Zaandam
€ 700.000 k.k.
€ 5.882/m²
A+++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 119 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Zuiderkerkstraat 49
1501NE Zaandam
€ 400.000 k.k.
€ 5.405/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 74 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Boschjesstraat 39
1541KE Koog aan de Zaan
€ 500.000 k.k.
€ 4.065/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 123 m²
- Fläche des Grundstücks
- 155 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Kaaikhof 65
1567JP Assendelft
€ 500.000 k.k.
€ 4.587/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 109 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Unter Option
Zuidervaartdijk 31
1561ZE Krommenie
€ 325.000 k.k.
€ 4.276/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 76 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (67)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
67 Bewertungen insgesamt
Funda
42 Bewertungen auf Funda
25 Bewertungen bei Google
-
Kennemerbeek 9
10Door zijn rustige en kundige aanpak, had ik direct vertrouwen in Patrick. Precies wat ik nodig had na een minder fijne ervaring met een andere makelaar. Ik voelde me gezien en gehoord, ipv de zoveelste te zijn in de overvolle agenda van een makelaar... Een huis is niet alleen een onderdak, het draagt ook een heel verleden in zich en heeft daardoor ook emotionele waarde. Patrick voelde dat haarfijn aan. Mijn huis heeft alle aandacht gekregen en is voor een prachtige prijs verkoch…
-
De Achterhoede 16
10Van Diepen heeft mij erg goed geadviseerd in het proces tot verkoop. Welke stappen te nemen, welke extra ondersteuning en ook welk prijsniveau. Hij heeft een enorme betrokkenheid en geeft vertrouwen. Ik beveel hem zeker aan.
-
Vestaplein 32
10Goed en deskundig geholpen door van Diepen makelaars.Voor koop en verkoop van u woning bent u hier op het juiste adres.
-
Iryna Pryima
10De service werd op tijd uitgevoerd, alles is duidelijk en als er vragen zijn, helpt Patrick onmiddellijk. Bedankt voor de hulp.
-
Noorderweg 134 B
10Patrick voldeed aan onze verwachtingen, is kundig, empatisch en meedenkend. Wij zijn ontzettend blij met de wijze van contact en afspraken die Patrick maakte en is nagekomen. Wij raden hem iedereen aan zowel voor aankoop als voor verkoop makelaar.