KUIN MAKELAARDIJ, actief en gedreven
"KUIN IMMOBILIEN, aktiv und engagiert."
Sinds 2009 is Kuin Makelaardij actief in de regio West-Friesland en heeft zich opgebouwd tot een betrouwbare partner voor zowel particulieren als zakelijke klanten. Allard Kuin, die al sinds 1999 in de branche werkt, leidt het kantoor met een no-nonsense houding en doorzettingsvermogen. Samen met Petra en Maud vormt hij een sterke team dat altijd voorbereid is om te helpen. De ervaring en het netwerk van Allard Kuin zijn essentieel gewe...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Nieuwstraat 40
1693AP Wervershoof
€ 1.100.000 k.k.
€ 4.603/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 239 m²
- Fläche des Grundstücks
- 2300 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Buurtje 7
1619JR Andijk
€ 675.000 k.k.
FAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 166 m²
- Fläche des Grundstücks
- 265 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Lakenkopersgilde 5
1671LV Medemblik
€ 300.000 k.k.
€ 2.632/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 114 m²
- Fläche des Grundstücks
- 135 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Kleingouw 26 a
1619CB Andijk
€ 625.000 k.k.
€ 4.401/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 142 m²
- Fläche des Grundstücks
- 616 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Dijkweg 181
1619JA Andijk
€ 699.000 k.k.
€ 3.107/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 225 m²
- Fläche des Grundstücks
- 1740 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Meilag 34
1619XX Andijk
€ 350.000 k.k.
€ 2.692/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 130 m²
- Fläche des Grundstücks
- 160 m²
- Schlafzimmer
- 5
Bewertungen (79)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
79 Bewertungen insgesamt
Funda
68 Bewertungen auf Funda
11 Bewertungen bei Google
-
Krokus 24
8Het contact verliep prima en goed ingelicht, goede begeleiding en de prijs kwam ook overeen metwatwe besproeien hadden.
-
Marten Snoodijkhof 10
9Met Makelaar Kuin hadden wij al eerder contact i.v.m. verkoop vorige woning. Vanwege de goede klik en service en hadden we besloten om deze woning ook door Makelaar Kuin te laten verkopen. Je wordt goed op hoogte gehouden bij de ontwikkelingen en niet te vergeten de klantvriendelijkheid. Bij een eventuele volgende verkoop van woning weer Makelaar Kuin.
-
Paludanushof 39
10Deskundige begeleiding, meedenkend, prettig contact en een snelle verkoop. Ik ben zeer tevreden!⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
-
Duizendroed 19
10Het contact is heel goed, we worden prima begeleid en goed op de hoogte gehouden . En de verkoopprijs voldeed aan onze hoogste verwachting
-
Waterweide 95
10Het contact met Kuin verloopt heel soepel en snel. Ze weten waar ze mee bezig zijn en helpen het beste resultaat te behalen. Ze staan iedere stap aan je zijde wat veel vertrouwen geeft in het proces.
-
Middenweg 73 D
8Het contact verliep prettig. Er werd snel gereageerd op vragen. Prettige manier van communiceren. Laagdrempelig en duidelijk.
-
Droge Wijmersweg 5 107
10Heel prettig contact met Kuin Makelaardij, Allard Kuin en de medewerkers. Iedereen is vriendelijk en zeer professioneel. Duidelijk uitleg over de gang van zaken en het verloop van de opdracht. Zeker aan te bevelen.