Direkt zum Inhalt
Logo von Heeren Makelaars

Gerard Doustraat 170 2

1073VZ Amsterdam • Noord-Holland

Verfügbar

€ 700.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 15.850

2 % Übertragungssteuer (€ 14.000) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 715.850

Kaufpreis /m²: € 10.769

Fotoalbum

Beschreibung

Stijlvolle en volledig gerenoveerde benedenwoning van circa 65 m², met een kelder van 8,5 m² en een zonnige achtertuin van 19 m², gelegen op eigen grond in het hart van De Pijp. De woning is in 2021–2022 met oog voor detail luxe verbouwd en biedt onder meer een lichte woonkamer met open leefkeuken en kookeiland, twee slaapkamers, een fraai aangelegde tuin op het zuidoosten, een apart toilet en een souterrain met wasruimte en bergruimte. Locatie en omgeving: De woning aan de Gerard Doustraat 170H bevindt zich in het hart van De Pijp, een van de meest levendige en geliefde buurten van Amsterdam. Deze karakteristieke straat, gelegen tussen de Ferdinand Bolstraat en de Quellijnstraat, ademt de Amsterdamse sfeer waar oud en nieuw moeiteloos samenkomen. In de directe omgeving vind je een keur aan gezellige cafés, sfeervolle restaurants en unieke boetiekjes. De welbekende Albert Cuypmarkt ligt letterlijk om de hoek, net als het Sarphatipark waar je heerlijk kunt ontspannen in het groen. Ook culturele hotspots zoals het Museumplein, met het Rijksmuseum en het Van Gogh Museum, bevinden zich op loopafstand. Bereikbaarheid: Binnen enkele minuten loop je naar de halte van de Noord/Zuidlijn, waarmee je in slechts vijf minuten Amsterdam Centraal, Station Zuid of De Zuidas bereikt. Daarnaast stoppen er diverse tramlijnen in de directe omgeving, die je verbinden met onder meer het centrum, Oud-West en Amsterdam-Oost. Met de fiets sta je binnen enkele minuten op het Museumplein, in de Grachtengordel of aan de Amstel. Ook de Ring A10 is goed bereikbaar via de Ferdinand Bolstraat of de Van Woustraat, waardoor zowel de binnenstad als de uitvalswegen richting Schiphol en de rest van Nederland eenvoudig toegankelijk zijn. Indeling: Begane grond: Via de eigen entree aan de straatzijde betreedt u deze stijlvolle benedenwoning van circa 65 m², die met gevoel voor detail en hoogwaardige materialen is afgewerkt. De hal biedt toegang tot alle vertrekken en vormt een prettige binnenkomst. Hier bevindt zich tevens een apart toilet met fontein. De gehele woning is voorzien van een geïsoleerde visgraat parketvloer, wat direct zorgt voor warmte en elegantie. Aan de voorzijde ligt de ruime slaapkamer, waar grote raampartijen zorgen voor een aangename lichtinval. De kamer beschikt over een ingebouwde kast en biedt volop ruimte om geheel naar eigen wens in te richten. Centraal in de woning bevindt zich de moderne open keuken, uitgevoerd in een stijlvol donker front met een royaal marmeren werkblad. De keuken is voorzien van hoogwaardige inbouwapparatuur van Bora en Siemens, waaronder een inductiekookplaat met afzuigsysteem, koel-vriescombinatie, wijnklimaatkast, vaatwasser en magnetron/ovencombinatie. De open verbinding met de lichte woonkamer aan de achterzijde maakt dit het hart van het huis – een sfeervolle leefruimte met een warme uitstraling en een stijlvolle gashaard. Grote raampartijen en dubbele openslaande deuren zorgen voor een directe verbinding met de achtertuin van circa 19 m², gelegen op het zuidoosten. Deze buitenruimte is fraai aangelegd en biedt volop privacy – een heerlijke plek om te ontspannen of te genieten van een zonnige middag. Aangrenzend aan de woonkamer bevindt zich een tweede kamer, ideaal als werkruimte of logeerkamer. Dankzij de glazen scheidingswand en doorkijk naar de woonkamer blijft de ruimte licht en verbonden met de rest van het huis. De badkamer, bereikbaar vanuit de hal, is modern vormgegeven met neutrale tinten en voorzien van een inloopdouche en maatwerk wastafelmeubel. Via een vaste trap bereikt u het souterrain van circa 8,5 m², een praktische ruimte die uitstekend kan dienen als berging, wasruimte of hobbykamer inclusief nieuwe Siemens wasmachine en droger. Bijzonderheden: - Turn-key 3-kamer benedenwoning van ca. 65m² (gemeten conform NEN2580 meetinstructie); - Souterrain van 8.5 m² inclusief nieuwe Siemens wasmachine en droger; - Tuin van ca. 19m² gelegen op het zuidoosten met zonuren in de middag; - Bouwjaar 1876 en volledig gerenoveerd in 2021-2022; - Gelegen op eigen grond; - Gehele woning voorzien van visgraat parket houten vloer met vloerverwarming; - Energielabel C; - Volledig voorzien van dubbel glas; - Vereniging van Eigenaren (VvE) is gezond, actief en wordt door de vier leden beheerd; - De servicekosten bedragen €60,00,- per maand; - Oplevering in overleg, kan snel. Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Koper heeft zijn eigen onderzoeksplicht naar alle zaken die voor hem of haar van belang zijn. Met betrekking tot deze woning is de makelaar adviseur van verkoper. Wij adviseren u een deskundige (NVM-)makelaar in te schakelen die u begeleidt bij het aankoopproces. Indien u specifieke wensen heeft omtrent de woning, adviseren wij u deze tijdig kenbaar te maken aan uw aankopend makelaar en hiernaar zelfstandig onderzoek te (laten) doen. Indien u geen deskundige vertegenwoordiger inschakelt, acht u zich volgens de wet deskundige genoeg om alle zaken die van belang zijn te kunnen overzien. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.