Direkt zum Inhalt
Logo von MGM Makelaardij Best

Molenveste 17

5683BE Best • Noord-Brabant

Verfügbar

€ 469.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 11.230

2 % Übertragungssteuer (€ 9.380) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 480.230

Kaufpreis /m²: € 5.391

Fotoalbum

Beschreibung

Dit driekamer-appartement is gelegen op een rustige centrumlocatie in complex "Residentie Molenveste" met vrij uitzicht op de molen. Het appartement is gelegen op de eerste verdieping en beschikt over een royale woonkamer met toegang tot een dakterras/loggia, 2 slaapkamers, open keuken en een eigen parkeerplaats en berging in de kelder. Het appartement is fraai gelegen op een perfecte locatie in het centrum van Best met alles dagelijkse voorzieningen op loopafstand. Wat maakt het appartement zo bijzonder? - vrij uitzicht aan de voorzijde - goede leefruimte - centrumligging - energielabel A - mogelijkheid tot het inschakelen van zorg - parkeerplaats en berging in parkeerkelder Heeft deze woning uw interesse gewekt? Wij leiden u graag rond. Begane grond: Via de gemeenschappelijke entree komt u in de centrale hal met brievenbussen, bellenplateau en videofooninstallatie voor beeld-/en geluidcontact en elektrische deuropener. De centrale hal is keurig afgewerkt, goed onderhouden en biedt toegang tot de lift en het trappenhuis. Eerste verdieping: Via de gesloten galerij komt u bij de entree met meterkast, hal met garderobenis, een een geheel betegelde toiletruimte voorzien van een toilet en fonteintje en de cv-/wasruimte met opstelling van de cv-ketel, mechanische ventilatie-unit en aansluitingen ten behoeve van de wasapparatuur. Vanuit de hal heeft u toegang tot de slaapkamers, badkamer en woonkamer. De ruime, sfeervolle woonkamer is voorzien van een schuifpui welke toegang geeft naar een balkon/loggia met vrij uitzicht. De open keuken is uitgevoerd met een keukenmeubel in hoekopstelling en beschikt over een gaskookplaat, wasemkap, koelkast, vrieskast en een aansluiting voor de vaatwasser. Het appartement beschikt over twee slaapkamers waarvan één slaapkamer is voorzien van airconditioning. De geheel betegelde badkamer is bereikbaar via een schuifdeur en is voorzien van een ligbad, douchehoek met halfronde douchewand en thermostaatkraan, toilet en wastafel. Kelder: In de afsluitbare kelder is een eigen parkeerplaats beschikbaar alsmede een ruime berging. Bijzonderheden • Gewilde locatie met alle winkels en voorzieningen op loopafstand • Centrale ligging nabij NS-station, bibliotheek en uitvalswegen • Gelegen op de eerste etage met volop licht en privacy • Servicekosten VVE per maand: € 189,46 • Verwarming en warm water via cv-ketel (Intergas HRE, 2024) • Aan de bewoners van het appartement kan in principe elke gewenste vorm van zorg door de SVVE worden aangeboden • Er is een mogelijkheid voor alarminstallatie t.b.v. de zorgcentrale • Naast (verpleegkundige) zorg kan ook op facilitair gebied een breed scala aan diensten worden aangeboden (b.v. maaltijdvoorziening, huishoudelijke hulp, wasserette enz.) • Er is gebruik mogelijk van een ontmoetingsruimte voor recepties, vergaderingen enz. • Aanvaarding in overleg

Hypothek berekenen

€ 469.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 11.230

2 % Übertragungssteuer (€ 9.380) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 480.230

2,78%

Jährlich

%

€ 23.450

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 469.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Portiekflat (appartement)

Indelung

Zimmer
3 Zimmer
Schlafzimmer
2 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
1 woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
87 m²
Inhalt
286 m³
Gebäude mit Außenbereich
7 m²
Externe Berghalle
20 m²

Bau und Energie

Baujahr
1999
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolierung
Volledig geïsoleerd
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom)
Energieausweis
A

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Ja
VvE periodische Beiträge
Ja
VVE Rückstellung vorhanden
Ja
WEG Wartungsplano
Ja
VVE Aufstellerversicherung
Ja

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In centrum en vrij uitzicht
Bergung
Inpandig
Parken
Openbaar parkeren en parkeergarage
Garagenart
Parkeerkelder en parkeerplaats

Planung

Seit dem Angebot
11-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, ligbad, toilet, en wastafel

Zusätzliche Merkmale

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • en schuifpui

Karten

Postkarten

Postkarten für 5683

Google Karten

Standort von Best

Entdecken Sie, wo Makler in Best aktiv sind

Wohn- und Viertelzahlen in Best

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Best. In 2026 waren da 31.694 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 464.000.

Einwohner

31.694

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 464.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 37.200

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

1.240

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Best
Jahr Einwohner
2022 30.608
2023 30.897
2024 31.223
2025 31.652
2026 31.694

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Best
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 321.000
2022 EUR 359.000
2023 EUR 403.000
2024 EUR 431.000
2025 EUR 464.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 6.561 0-15: 4.826 15-25: 3.506 25-45: 7.940 45-65: 8.819

Ausbildungsstufe

Hoger

38

Praktisch

22

Middelbaar

39

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

2.888

Nederland

24.386

Buiten Europa

4.378

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 2.584
Appartementen 2.728
Tussenwoningen 5.709
Vrijstaande woningen 1.872
Twee-onder-één-kap woningen 1.287

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 4
1700 tot 1900 51
1900 tot 1925 42
1925 tot 1950 661
1950 tot 1970 3.116
1970 tot 1980 1.688
1980 tot 1990 2.034
1990 tot 2000 2.311
2000 tot 2010 756
2010 tot 2020 1.098
2020 en later 1.046

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

3.807

Bezeichnung C

3.631

Bezeichnung B

3.027

Bezeichnung D

852

Bezeichnung E

828

Bezeichnung F

606

Bezeichnung A+++

585

Bezeichnung A++++

481

Bezeichnung G

349

Bezeichnung A+

274

Bezeichnung A++

118

Bezeichnung A+++++

5

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Best
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.250 3.170
2021 1.370 3.200
2022 1.060 2.980
2023 890 2.840
2024 860 2.940

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 940 • Strom: 2.930

Huurwoning

Gas: 700 • Strom: 2.140

Koopwoning

Gas: 970 • Strom: 3.130

Appartement

Gas: 560 • Strom: 1.870

Tussenwoning

Gas: 830 • Strom: 2.690

Vrijstaande woning

Gas: 1.410 • Strom: 4.350

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.080 • Strom: 3.330

Betriebsaktivität in Best (2025)

Handel en HORECA 725
Nijverheid en energie 605
Zakelijke dienstverlening 1.015
Overheid, onderwijs en zorg 655
Landbouw, bosbouw en visserij 80
Vervoer, informatie en communicatie 300
Financiele diensten en onroerendgoed 235
Cultuur, recreatie en overige diensten 390

Gesamtanzahl der Firmensitze: 4.005

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Best
Periode Verbrechen
jan 2025 83
jan 2026 120
jul 2025 113
jun 2025 111
mei 2025 118
mrt 2025 87
nov 2024 100
nov 2025 102
okt 2024 94
okt 2025 105
sep 2024 89
sep 2025 109

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Best.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Best

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Best?

Best telt in 2026 ongeveer 31.694 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Best?

De gemiddelde WOZ-waarde in Best is in 2025 circa € 464.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Best?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Best ligt rond € 37.200 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Best?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.240 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Best?

In Best komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 5.709 woningen.

Meer Häuser in Best

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.