Aller directement au contenu
Logo de MGM Makelaardij Best

Molenveste 17

5683BE Best • Noord-Brabant

Disponible

€ 469.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 11.230

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.380) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 480.230

Prix d'achat /m²: € 5.391

Galerie de photos

Description

Dit driekamer-appartement is gelegen op een rustige centrumlocatie in complex "Residentie Molenveste" met vrij uitzicht op de molen. Het appartement is gelegen op de eerste verdieping en beschikt over een royale woonkamer met toegang tot een dakterras/loggia, 2 slaapkamers, open keuken en een eigen parkeerplaats en berging in de kelder. Het appartement is fraai gelegen op een perfecte locatie in het centrum van Best met alles dagelijkse voorzieningen op loopafstand. Wat maakt het appartement zo bijzonder? - vrij uitzicht aan de voorzijde - goede leefruimte - centrumligging - energielabel A - mogelijkheid tot het inschakelen van zorg - parkeerplaats en berging in parkeerkelder Heeft deze woning uw interesse gewekt? Wij leiden u graag rond. Begane grond: Via de gemeenschappelijke entree komt u in de centrale hal met brievenbussen, bellenplateau en videofooninstallatie voor beeld-/en geluidcontact en elektrische deuropener. De centrale hal is keurig afgewerkt, goed onderhouden en biedt toegang tot de lift en het trappenhuis. Eerste verdieping: Via de gesloten galerij komt u bij de entree met meterkast, hal met garderobenis, een een geheel betegelde toiletruimte voorzien van een toilet en fonteintje en de cv-/wasruimte met opstelling van de cv-ketel, mechanische ventilatie-unit en aansluitingen ten behoeve van de wasapparatuur. Vanuit de hal heeft u toegang tot de slaapkamers, badkamer en woonkamer. De ruime, sfeervolle woonkamer is voorzien van een schuifpui welke toegang geeft naar een balkon/loggia met vrij uitzicht. De open keuken is uitgevoerd met een keukenmeubel in hoekopstelling en beschikt over een gaskookplaat, wasemkap, koelkast, vrieskast en een aansluiting voor de vaatwasser. Het appartement beschikt over twee slaapkamers waarvan één slaapkamer is voorzien van airconditioning. De geheel betegelde badkamer is bereikbaar via een schuifdeur en is voorzien van een ligbad, douchehoek met halfronde douchewand en thermostaatkraan, toilet en wastafel. Kelder: In de afsluitbare kelder is een eigen parkeerplaats beschikbaar alsmede een ruime berging. Bijzonderheden • Gewilde locatie met alle winkels en voorzieningen op loopafstand • Centrale ligging nabij NS-station, bibliotheek en uitvalswegen • Gelegen op de eerste etage met volop licht en privacy • Servicekosten VVE per maand: € 189,46 • Verwarming en warm water via cv-ketel (Intergas HRE, 2024) • Aan de bewoners van het appartement kan in principe elke gewenste vorm van zorg door de SVVE worden aangeboden • Er is een mogelijkheid voor alarminstallatie t.b.v. de zorgcentrale • Naast (verpleegkundige) zorg kan ook op facilitair gebied een breed scala aan diensten worden aangeboden (b.v. maaltijdvoorziening, huishoudelijke hulp, wasserette enz.) • Er is gebruik mogelijk van een ontmoetingsruimte voor recepties, vergaderingen enz. • Aanvaarding in overleg

Prêt immobilier berekenen

€ 469.000

Coûts d'achat (estimés): € 11.230

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.380) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 480.230

2,78%

Annuellement

%

€ 23.450

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 469.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Portiekflat (appartement)

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
87 m²
Contenu
286 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
7 m²
Espace de stockage externe
20 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1999
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolation
Volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom)
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
"VvE contribution périodique"
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In centrum en vrij uitzicht
Sauvetage
Inpandig
Parkieren
Openbaar parkeren en parkeergarage
Type de garage
Parkeerkelder en parkeerplaats

Planification

Proposé depuis
11-05-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, ligbad, toilet, en wastafel

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • en schuifpui

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 5683

Google Maps

Localisation de Best

Découvrez où les agents immobiliers sont actifs dans Best

Chiffres de logement et de quartier dans Best

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Best. En 2026 étaient 31.694 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 464.000.

Résidents

31.694

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 464.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 37.200

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

1.240

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Best
Année Résidents
2022 30.608
2023 30.897
2024 31.223
2025 31.652
2026 31.694

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Best
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 321.000
2022 EUR 359.000
2023 EUR 403.000
2024 EUR 431.000
2025 EUR 464.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 6.561 0-15: 4.826 15-25: 3.506 25-45: 7.940 45-65: 8.819

Niveau d'enseignement

Hoger

38

Praktisch

22

Middelbaar

39

Origine des habitants (2025)

Europa

2.888

Nederland

24.386

Buiten Europa

4.378

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 2.584
Appartementen 2.728
Tussenwoningen 5.709
Vrijstaande woningen 1.872
Twee-onder-één-kap woningen 1.287

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 4
1700 tot 1900 51
1900 tot 1925 42
1925 tot 1950 661
1950 tot 1970 3.116
1970 tot 1980 1.688
1980 tot 1990 2.034
1990 tot 2000 2.311
2000 tot 2010 756
2010 tot 2020 1.098
2020 en later 1.046

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

3.807

Étiquette C

3.631

Étiquette B

3.027

Étiquette D

852

Étiquette E

828

Étiquette F

606

Étiquette A+++

585

Étiquette A++++

481

Étiquette G

349

Étiquette A+

274

Étiquette A++

118

Étiquette A+++++

5

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Best
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.250 3.170
2021 1.370 3.200
2022 1.060 2.980
2023 890 2.840
2024 860 2.940

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 940 • Électricité: 2.930

Huurwoning

Gaz: 700 • Électricité: 2.140

Koopwoning

Gaz: 970 • Électricité: 3.130

Appartement

Gaz: 560 • Électricité: 1.870

Tussenwoning

Gaz: 830 • Électricité: 2.690

Vrijstaande woning

Gaz: 1.410 • Électricité: 4.350

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.080 • Électricité: 3.330

Activité dans Best (2025)

Handel en HORECA 725
Nijverheid en energie 605
Zakelijke dienstverlening 1.015
Overheid, onderwijs en zorg 655
Landbouw, bosbouw en visserij 80
Vervoer, informatie en communicatie 300
Financiele diensten en onroerendgoed 235
Cultuur, recreatie en overige diensten 390

Nombre total d'établissements: 4.005

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Best
Période Délits
jan 2025 83
jan 2026 120
jul 2025 113
jun 2025 111
mei 2025 118
mrt 2025 87
nov 2024 100
nov 2025 102
okt 2024 94
okt 2025 105
sep 2024 89
sep 2025 109

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Best.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Best

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Best?

Best telt in 2026 ongeveer 31.694 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Best?

De gemiddelde WOZ-waarde in Best is in 2025 circa € 464.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Best?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Best ligt rond € 37.200 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Best?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.240 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Best?

In Best komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 5.709 woningen.

Meer maisons in Best

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.