Ir directamente al contenido
Logotipo de MGM Makelaardij Best

Molenveste 17

5683BE Best • Noord-Brabant

Disponible

€ 469.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 11.230

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.380) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 480.230

Precio de compra /m²: € 5.391

Galería de fotos

Descripción

Dit driekamer-appartement is gelegen op een rustige centrumlocatie in complex "Residentie Molenveste" met vrij uitzicht op de molen. Het appartement is gelegen op de eerste verdieping en beschikt over een royale woonkamer met toegang tot een dakterras/loggia, 2 slaapkamers, open keuken en een eigen parkeerplaats en berging in de kelder. Het appartement is fraai gelegen op een perfecte locatie in het centrum van Best met alles dagelijkse voorzieningen op loopafstand. Wat maakt het appartement zo bijzonder? - vrij uitzicht aan de voorzijde - goede leefruimte - centrumligging - energielabel A - mogelijkheid tot het inschakelen van zorg - parkeerplaats en berging in parkeerkelder Heeft deze woning uw interesse gewekt? Wij leiden u graag rond. Begane grond: Via de gemeenschappelijke entree komt u in de centrale hal met brievenbussen, bellenplateau en videofooninstallatie voor beeld-/en geluidcontact en elektrische deuropener. De centrale hal is keurig afgewerkt, goed onderhouden en biedt toegang tot de lift en het trappenhuis. Eerste verdieping: Via de gesloten galerij komt u bij de entree met meterkast, hal met garderobenis, een een geheel betegelde toiletruimte voorzien van een toilet en fonteintje en de cv-/wasruimte met opstelling van de cv-ketel, mechanische ventilatie-unit en aansluitingen ten behoeve van de wasapparatuur. Vanuit de hal heeft u toegang tot de slaapkamers, badkamer en woonkamer. De ruime, sfeervolle woonkamer is voorzien van een schuifpui welke toegang geeft naar een balkon/loggia met vrij uitzicht. De open keuken is uitgevoerd met een keukenmeubel in hoekopstelling en beschikt over een gaskookplaat, wasemkap, koelkast, vrieskast en een aansluiting voor de vaatwasser. Het appartement beschikt over twee slaapkamers waarvan één slaapkamer is voorzien van airconditioning. De geheel betegelde badkamer is bereikbaar via een schuifdeur en is voorzien van een ligbad, douchehoek met halfronde douchewand en thermostaatkraan, toilet en wastafel. Kelder: In de afsluitbare kelder is een eigen parkeerplaats beschikbaar alsmede een ruime berging. Bijzonderheden • Gewilde locatie met alle winkels en voorzieningen op loopafstand • Centrale ligging nabij NS-station, bibliotheek en uitvalswegen • Gelegen op de eerste etage met volop licht en privacy • Servicekosten VVE per maand: € 189,46 • Verwarming en warm water via cv-ketel (Intergas HRE, 2024) • Aan de bewoners van het appartement kan in principe elke gewenste vorm van zorg door de SVVE worden aangeboden • Er is een mogelijkheid voor alarminstallatie t.b.v. de zorgcentrale • Naast (verpleegkundige) zorg kan ook op facilitair gebied een breed scala aan diensten worden aangeboden (b.v. maaltijdvoorziening, huishoudelijke hulp, wasserette enz.) • Er is gebruik mogelijk van een ontmoetingsruimte voor recepties, vergaderingen enz. • Aanvaarding in overleg

Hipoteca berekenen

€ 469.000

Coste del comprador (estimado): € 11.230

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.380) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 480.230

2,78%

Anualmente

%

€ 23.450

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 469.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Portiekflat (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
87 m²
Contenido
286 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
7 m²
Espacio de almacenamiento externo
20 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1999
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Aislamiento
Volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Contribución periódica de la VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In centrum en vrij uitzicht
Rescate
Inpandig
Aparcar
Openbaar parkeren en parkeergarage
Tipo de garaje
Parkeerkelder en parkeerplaats

Planificación

Ofrecido desde
11-05-2026

Instalaciones del baño

Douche, ligbad, toilet, en wastafel

Características adicionales

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • en schuifpui

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 5683

Mapas de Google

Ubicación de Best

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en Best

Estadísticas de vivienda y vecindario en Best

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Best. En 2026 había 31.694 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 464.000.

Inhabitantes

31.694

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 464.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 37.200

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

1.240

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Best
Año Inhabitantes
2022 30.608
2023 30.897
2024 31.223
2025 31.652
2026 31.694

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Best
Año Promedio WOZ
2021 EUR 321.000
2022 EUR 359.000
2023 EUR 403.000
2024 EUR 431.000
2025 EUR 464.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 6.561 0-15: 4.826 15-25: 3.506 25-45: 7.940 45-65: 8.819

Nivel académico

Hoger

38

Praktisch

22

Middelbaar

39

Origen de los residentes (2025)

Europa

2.888

Nederland

24.386

Buiten Europa

4.378

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 2.584
Appartementen 2.728
Tussenwoningen 5.709
Vrijstaande woningen 1.872
Twee-onder-één-kap woningen 1.287

Período de construcción del edificio

Voor 1700 4
1700 tot 1900 51
1900 tot 1925 42
1925 tot 1950 661
1950 tot 1970 3.116
1970 tot 1980 1.688
1980 tot 1990 2.034
1990 tot 2000 2.311
2000 tot 2010 756
2010 tot 2020 1.098
2020 en later 1.046

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

3.807

Etiqueta C

3.631

Etiqueta B

3.027

Etiqueta D

852

Etiqueta E

828

Etiqueta F

606

Etiqueta A+++

585

Etiqueta A++++

481

Etiqueta G

349

Etiqueta A+

274

Etiqueta A++

118

Etiqueta A+++++

5

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Best
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.250 3.170
2021 1.370 3.200
2022 1.060 2.980
2023 890 2.840
2024 860 2.940

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 940 • Electricidad: 2.930

Huurwoning

Gas: 700 • Electricidad: 2.140

Koopwoning

Gas: 970 • Electricidad: 3.130

Appartement

Gas: 560 • Electricidad: 1.870

Tussenwoning

Gas: 830 • Electricidad: 2.690

Vrijstaande woning

Gas: 1.410 • Electricidad: 4.350

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.080 • Electricidad: 3.330

Actividad empresarial en Best (2025)

Handel en HORECA 725
Nijverheid en energie 605
Zakelijke dienstverlening 1.015
Overheid, onderwijs en zorg 655
Landbouw, bosbouw en visserij 80
Vervoer, informatie en communicatie 300
Financiele diensten en onroerendgoed 235
Cultuur, recreatie en overige diensten 390

Número total de establecimientos empresariales: 4.005

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Best
Periodo Delitos
jan 2025 83
jan 2026 120
jul 2025 113
jun 2025 111
mei 2025 118
mrt 2025 87
nov 2024 100
nov 2025 102
okt 2024 94
okt 2025 105
sep 2024 89
sep 2025 109

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Best.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Best

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Best?

Best telt in 2026 ongeveer 31.694 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Best?

De gemiddelde WOZ-waarde in Best is in 2025 circa € 464.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Best?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Best ligt rond € 37.200 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Best?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.240 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Best?

In Best komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 5.709 woningen.

Meer viviendas in Best

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.