Direkt zum Inhalt
Logo von Makelaar Lagendijk

Zijpenberg 133

2905RP Capelle aan den IJssel • Zuid-Holland

Verkauft

€ 309.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.030

2 % Übertragungssteuer (€ 6.180) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 317.030

Kaufpreis /m²: € 0

Fotoalbum

Beschreibung

Ben je op zoek naar een ruim appartement dat je helemaal naar eigen wens kunt inrichten? Met de aanwezige ruimtes, veel lichtinval, 2 balkons en een praktische indeling heb je alle ingrediënten om een comfortabel thuis te creëren. Laat je creativiteit de vrije loop en maak van dit appartement een plek die helemaal bij jou past! Dit 4-kamer appartement aan de Zijpenberg 133 in Capelle aan den IJssel biedt volop mogelijkheden voor nieuwe eigenaren die hun eigen stijl willen realiseren in een fijne en rustige omgeving. Zie je jezelf hier al wonen? Nieuwsgierig geworden naar dit appartement met overdekte parkeerplaats? We nodigen je graag uit voor een bezichtiging - je bent van harte welkom! --- De Bergenbuurt is een aantrekkelijke woonwijk in Capelle aan den IJssel. De buurt staat bekend om zijn unieke bloemvormige appartement complexen met open binnenpleinen. De woningen zijn omgeven door tuinen, zowel aan de buiten- als binnenzijde, wat zorgt voor een groene en rustige leefomgeving. De Bergenbuurt is aangewezen als beschermd gemeentelijk dorpsgezicht, wat bijdraagt aan het behoud van de karakteristieke uitstraling. De Bergenbuurt biedt een breed scala aan voorzieningen zoals het overdekte winkelcentrum 'De Terp' voor al je dagelijkse boodschappen. Voor sport ligt het prachtige zwembad Aquapelle vlakbij. Gezinnen kunnen rekenen op diverse scholen in de buurt. Ook voor recreatie is er volop keuze, zoals de nabijgelegen Golfbaan Hitland met het gezellige restaurant Hit eten & drinken, en het uitgestrekte groen van het Schollebos - perfect voor wandelingen en fietstochten. Indeling Afgesloten entree op de begane grond; hal met lift en trappenhuis. Overdekte parkeerplaats en aparte berging. Entree woning op de tweede etage. Hal met toegang tot de ruime woonkamer met open keuken en het balkon met vrij uitzicht. Slaapkamer 1 (ca. 4.25m x 4.11m) Slaapkamer 2 (ca. 4.50m x 2.65m) met toegang tot het tweede balkon Slaapkamer 3(ca. 2.65/3.12 x 2.40 zie plattegrond) met wastafel Badkamer met douche, wastafel en de aansluiting voor de wasmachine. Apart toilet Balkon Het appartement heeft 2 balkons gelegen aan de voorzijde van het appartement met vrij uitzicht. Een heerlijke plek om na een lange dag even van 'buiten zijn' te genieten. Bijzonderheden Bouwjaar 1977 Gebruiksoppervlakte wonen 92m2 Verwarming middels CV-ketel HR++ beglazing in kunststof kozijnen Energielabel B geldig tot 19-7-2035 Afzonderlijke privé berging begane grond Eigen overdekte parkeerplaats De maandelijkse bijdrage aan de VvE is € 190,- Actuele stukken van de Vve zijn beschikbaar via ons kantoor In de koopovereenkomst zal de ouderdomsclausule en de asbestclausule worden opgenomen

Hypothek berekenen

€ 309.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.030

2 % Übertragungssteuer (€ 6.180) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 317.030

2,78%

Jährlich

%

€ 15.450

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 309.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
appartement, portiekflat (appartement)

Indelung

Zimmer
4 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
1 woonlaag
Lage in
2e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
92 m²
Inhalt
284 m³
Gebäude mit Außenbereich
9 m²
Externe Berghalle
10 m²

Bau und Energie

Baujahr
1977
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolierung
HR-glas
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Ferroli Blue Sense 4 32 (gas gestookt uit 2019, eigendom)
Energieausweis
B

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom
VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Ja
VvE periodische Beiträge
Nein
VVE Rückstellung vorhanden
Nein
WEG Wartungsplano
Ja
VVE Aufstellerversicherung
Nein

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Vrij uitzicht
Bergung
Box
Parken
Openbaar parkeren en parkeergarage

Planung

Seit dem Angebot
22-08-2025
Verkaufsdatum
16-10-2025

Badezimmer Ausstattung

Douche en wastafel

Zusätzliche Merkmale

  • Balansventilatie
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • en schuifpui

Karten

Postkarten

Postkarten für 2905

Google Karten

Capelle aan den IJssel auf der Karte

Betrachten Sie den Standort und entdecken Sie die Makler in dieser Region

Wohn- und Viertelzahlen in Capelle aan den IJssel

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Capelle aan den IJssel. In 2026 waren da 69.644 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 362.000.

Einwohner

69.644

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 362.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 34.500

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

2.948

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Capelle aan den IJssel
Jahr Einwohner
2022 67.188
2023 67.552
2024 67.925
2025 68.624
2026 69.644

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Capelle aan den IJssel
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 246.000
2022 EUR 270.000
2023 EUR 310.000
2024 EUR 350.000
2025 EUR 362.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 15.275 0-15: 10.663 15-25: 7.824 25-45: 17.445 45-65: 17.417

Ausbildungsstufe

Hoger

31

Praktisch

27

Middelbaar

42

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

6.178

Nederland

39.311

Buiten Europa

23.135

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 3.340
Appartementen 18.797
Tussenwoningen 9.667
Vrijstaande woningen 630
Twee-onder-één-kap woningen 725

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 2
1700 tot 1900 58
1900 tot 1925 43
1925 tot 1950 830
1950 tot 1970 2.655
1970 tot 1980 3.988
1980 tot 1990 4.577
1990 tot 2000 2.862
2000 tot 2010 1.182
2010 tot 2020 381
2020 en later 368

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

9.606

Bezeichnung A

9.392

Bezeichnung B

6.657

Bezeichnung D

2.542

Bezeichnung E

2.008

Bezeichnung F

785

Bezeichnung G

741

Bezeichnung A+

739

Bezeichnung A+++

654

Bezeichnung A++

309

Bezeichnung A++++

256

Bezeichnung A+++++

5

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Capelle aan den IJssel
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 730 2.700
2021 800 2.750
2022 620 2.590
2023 550 2.400
2024 540 2.400

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 720 • Strom: 2.900

Huurwoning

Gas: 480 • Strom: 2.030

Koopwoning

Gas: 610 • Strom: 2.710

Appartement

Gas: 460 • Strom: 1.980

Tussenwoning

Gas: 570 • Strom: 2.770

Vrijstaande woning

Gas: 1.430 • Strom: 4.560

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.000 • Strom: 3.580

Betriebsaktivität in Capelle aan den IJssel (2025)

Handel en HORECA 1.445
Nijverheid en energie 1.150
Zakelijke dienstverlening 2.475
Overheid, onderwijs en zorg 1.830
Landbouw, bosbouw en visserij 30
Vervoer, informatie en communicatie 920
Financiele diensten en onroerendgoed 420
Cultuur, recreatie en overige diensten 845

Gesamtanzahl der Firmensitze: 9.115

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Capelle aan den IJssel
Periode Verbrechen
jan 2025 250
jan 2026 289
jul 2025 271
jun 2025 249
mei 2025 232
mrt 2025 245
nov 2024 223
nov 2025 219
okt 2024 230
okt 2025 246
sep 2024 207
sep 2025 225

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Capelle aan den IJssel.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Capelle aan den IJssel

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Capelle aan den IJssel?

Capelle aan den IJssel telt in 2026 ongeveer 69.644 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Capelle aan den IJssel?

De gemiddelde WOZ-waarde in Capelle aan den IJssel is in 2025 circa € 362.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Capelle aan den IJssel?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Capelle aan den IJssel ligt rond € 34.500 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Capelle aan den IJssel?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.948 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Capelle aan den IJssel?

In Capelle aan den IJssel komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 18.797 woningen.

Meer Häuser in Capelle aan den IJssel

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.