Direkt zum Inhalt
Logo von PEEK&POMPE MAKELAARS

Zonzijde 33

3454TD De Meern • Utrecht

Verfügbar

€ 495.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 11.750

2 % Übertragungssteuer (€ 9.900) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 506.750

Kaufpreis /m²: € 5.562

Fotoalbum

Beschreibung

PRETTIG INGEDEELDE EN INSTAPKLARE TUSSENWONING (CA. 89 M², ENERGIELABEL B) MET 5 KAMERS, ZONNIGE ACHTERTUIN MET ACHTEROM EN HOUTEN BERGING OP EEN KINDVRIENDELIJKE LOCATIE IN ’T WEER (DE MEERN)! Wonen in een instapklare woning in de populaire wijk ’t Weer in De Meern! Deze heerlijke, prettig ingedeelde tussenwoning is met veel liefde bewoond en goed onderhouden door de huidige eigenaren. De woning beschikt over een ruime woonkamer met veel lichtinval dankzij de grote raampartijen aan de achterzijde. Er is voldoende ruimte voor een grote eettafel, die mooi aansluit op de open keuken aan de voorzijde. Daarnaast beschikt de woning over een ruime, zonnige achtertuin met houten berging en achterom. De tuin is gelegen op het oosten, waardoor je vanaf de ochtend tot in de middag van de zon kunt genieten. Op de eerste verdieping bevinden zich twee slaapkamers en een luxe, moderne badkamer. Op de tweede verdieping vind je een ruime slaapkamer en een extra kamer die ideaal ingericht kan worden als kastenkamer of werkruimte. De woning heeft een perfecte ligging in de geliefde wijk ’t Weer: een rustige en groene omgeving met alle voorzieningen in de buurt. Daarnaast komt er alleen bestemmingsverkeer in de straat, wat zorgt voor een fijne en rustige woonomgeving en een prettig gevoel van thuiskomen na een drukke werkdag. Start jij hier jouw woondroom? Dan laten wij je deze woning graag zien! DUURZAAMHEID & ENERGIELABEL De woning heeft een energielabel B en is geldig tot oktober 2026. DE OMGEVING 't Weer is een wijk om dol op te zijn (of te worden), want behalve dat ie heel centraal ligt ten opzichte van Utrecht en Amsterdam, woon je ook tegen het 'oude' dorp van De Meern maar ook aan de rand van Leidsche Rijn waar je allerlei voorzieningen vindt. En je hebt de uitgebreide sport en recreatiemogelijkheden van het Máximapark. De uitvalswegen zijn makkelijk bereikbaar en openbaar vervoer is goed geregeld met de bus. Een treinstation is in de aangrenzende wijk Vleuterweide. Maar ook met de fiets ben in je zo in de stad Utrecht. Nieuwsgierig geworden hoe het huis er in het echt uitziet, we laten het graag zien! INDELING & VOORZIENINGEN Begane grond Via de verzorgde voortuin bereik je de entree van de woning. In de hal bevinden zich de meterkast, het moderne separate toilet met fonteintje en de trapopgang naar de verdiepingen. Aan de voorzijde ligt de nette keuken in praktische opstelling. De keuken is uitgevoerd in een lichte kleurstelling en voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een 5-pits gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser, oven, koelkast, vriezer en voldoende kastruimte. De tuingerichte woonkamer is heerlijk licht dankzij de grote raampartij en de deur naar de achtertuin. De ruimte is strak afgewerkt en biedt voldoende plaats voor zowel een comfortabele zithoek als een gezellige eethoek. Vanuit de woonkamer stap je direct de zonnige achtertuin in. De achtertuin is verzorgd aangelegd met meerdere zitgedeeltes, groene borders en veel privacy. Achterin bevindt zich een praktische vrijstaande berging, ideaal voor fietsen en extra opslag. Eerste verdieping De overloop geeft toegang tot twee ruime slaapkamers en de badkamer. De slaapkamer aan de achterzijde is ruim opgezet en beschikt over een grote raampartij met prettig lichtinval. De tweede slaapkamer aan de voorzijde is eveneens goed van formaat en uitstekend geschikt als kinder-, werk- of logeerkamer. De moderne badkamer is strak afgewerkt en voorzien van een ruime inloopdouche, wastafelmeubel, toilet en vloerverwarming. Tweede verdieping Via een vaste trap bereik je de tweede verdieping. Op deze verdieping bevinden zich nog twee slaapkamers, beide voorzien van een dakkapel waardoor extra ruimte en veel natuurlijk licht is ontstaan. De grote slaapkamer beschikt over de CV-installatie en praktische bergruimte achter de handige knieschotten. Daarnaast is de verdieping uitgerust met airconditioning, wat zorgt voor een aangenaam binnenklimaat gedurende het hele jaar. De tweede kamer is ideaal als kinder-, werk- of logeerkamer en beschikt tevens over de aansluiting voor de wasmachine. KENMERKEN & BIJZONDERHEDEN • Woonoppervlak ca.: 89 m²; • Perceeloppervlak ca.: 92 m² (eigen grond); • Aantal kamers: 5 (waarvan 4 slaapkamers); • Bouwjaar: 1994; • Warm water en verwarming middels CV-ketel (2011); • Energielabel B; • Goed gesitueerd ten opzichte van uitvalswegen A2 en A12 en op 20 minuten fietsafstand van Utrecht centrum; • Voortuin en achtertuin op het oosten waardoor er altijd een plek in de zon én schaduw te vinden is (achtertuin voorzien van achterom en berging); • Gratis parkeren op de openbare weg; • Oplevering in overleg.

Hypothek berekenen

€ 495.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 11.750

2 % Übertragungssteuer (€ 9.900) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 506.750

3,04%

Jährlich

%

€ 24.750

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (17-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 495.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, tussenwoning

Indelung

Zimmer
5 Zimmer
Schlafzimmer
4 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
3 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
89 m²
Fläche des Grundstücks
92 m²
Inhalt
307 m³
Externe Berghalle
7 m²
Hinterhof Fläche
35 m²

Bau und Energie

Baujahr
1994
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak
Isolierung
Dubbel glas en muurisolatie
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Intergas (gas gestookt uit 2011, eigendom)
Energieausweis
B

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg en in woonwijk
Garten
Achtertuin en voortuin
Gartenlage
Gelegen op het oosten
Bergung
Vrijstaande houten berging
Parken
Openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
15-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Airconditioning
  • glasvezelkabel
  • en mechanische ventilatie

Karten

Postkarten

Postkarten für 3454

Google Karten

Geografische Übersicht De Meern

Geografische Orientierung und Maklerdichte in De Meern

Wohn- und Viertelzahlen in De Meern

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in De Meern. In 2025 waren da 22.040 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 578.098.

Einwohner

22.040

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 578.098

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 39.181

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

900

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in De Meern
Jahr Einwohner
2021 21.815
2022 21.825
2023 21.965
2024 21.980
2025 22.040

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in De Meern
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 400.197
2022 EUR 447.015
2023 EUR 545.234
2024 EUR 536.126
2025 EUR 578.098

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 3.165 0-15: 4.160 15-25: 3.035 25-45: 4.910 45-65: 6.770

Ausbildungsstufe

Hoger

6.850

Praktisch

3.740

Middelbaar

5.530

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

1.615

Nederland

15.565

Buiten Europa

4.865

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 1.555
Appartementen 1.286
Tussenwoningen 4.636
Vrijstaande woningen 641
Twee-onder-één-kap woningen 542

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 6
1700 tot 1900 71
1900 tot 1925 39
1925 tot 1950 174
1950 tot 1970 1.698
1970 tot 1980 592
1980 tot 1990 291
1990 tot 2000 2.512
2000 tot 2010 2.112
2010 tot 2020 314
2020 en later 206

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

3.517

Bezeichnung B

2.648

Bezeichnung C

1.305

Bezeichnung D

427

Bezeichnung E

335

Bezeichnung F

237

Bezeichnung A+

212

Bezeichnung G

177

Bezeichnung A+++

127

Bezeichnung A++

71

Bezeichnung A++++

39

Bezeichnung A+++++

4

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in De Meern
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.063 3.099
2021 1.213 3.175
2022 935 2.962
2023 810 2.756
2024 781 2.808

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 892 • Strom: 2.920

Huurwoning

Gas: 652 • Strom: 2.003

Koopwoning

Gas: 869 • Strom: 3.002

Appartement

Gas: 484 • Strom: 1.810

Tussenwoning

Gas: 787 • Strom: 2.649

Vrijstaande woning

Gas: 1.400 • Strom: 4.762

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.062 • Strom: 3.374

Betriebsaktivität in De Meern (2025)

Handel en HORECA 460
Nijverheid en energie 390
Zakelijke dienstverlening 1.035
Overheid, onderwijs en zorg 650
Landbouw, bosbouw en visserij 15
Vervoer, informatie en communicatie 360
Financiele diensten en onroerendgoed 180
Cultuur, recreatie en overige diensten 260

Gesamtanzahl der Firmensitze: 3.355

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in De Meern
Periode Verbrechen
jan 2025 63
jan 2026 91
jul 2025 85
jun 2025 77
mei 2025 75
mrt 2025 74
nov 2024 94
nov 2025 93
okt 2024 92
okt 2025 76
sep 2024 61
sep 2025 71

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von De Meern.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in De Meern

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft De Meern?

De Meern telt in 2025 ongeveer 22.040 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in De Meern?

De gemiddelde WOZ-waarde in De Meern is in 2025 circa € 578.098.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in De Meern?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in De Meern ligt rond € 39.181 per jaar.

Hoe veilig is wonen in De Meern?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 900 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in De Meern?

In De Meern komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 4.636 woningen.

Meer Häuser in De Meern

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.