Jump to content
Logo of PEEK&POMPE MAKELAARS

Zonzijde 33

3454TD De Meern • Utrecht

Available

€ 495.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 11.750

2% transfer tax (€ 9.900) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 506.750

Purchase price /m²: € 5.562

Photo Gallery

Description

PRETTIG INGEDEELDE EN INSTAPKLARE TUSSENWONING (CA. 89 M², ENERGIELABEL B) MET 5 KAMERS, ZONNIGE ACHTERTUIN MET ACHTEROM EN HOUTEN BERGING OP EEN KINDVRIENDELIJKE LOCATIE IN ’T WEER (DE MEERN)! Wonen in een instapklare woning in de populaire wijk ’t Weer in De Meern! Deze heerlijke, prettig ingedeelde tussenwoning is met veel liefde bewoond en goed onderhouden door de huidige eigenaren. De woning beschikt over een ruime woonkamer met veel lichtinval dankzij de grote raampartijen aan de achterzijde. Er is voldoende ruimte voor een grote eettafel, die mooi aansluit op de open keuken aan de voorzijde. Daarnaast beschikt de woning over een ruime, zonnige achtertuin met houten berging en achterom. De tuin is gelegen op het oosten, waardoor je vanaf de ochtend tot in de middag van de zon kunt genieten. Op de eerste verdieping bevinden zich twee slaapkamers en een luxe, moderne badkamer. Op de tweede verdieping vind je een ruime slaapkamer en een extra kamer die ideaal ingericht kan worden als kastenkamer of werkruimte. De woning heeft een perfecte ligging in de geliefde wijk ’t Weer: een rustige en groene omgeving met alle voorzieningen in de buurt. Daarnaast komt er alleen bestemmingsverkeer in de straat, wat zorgt voor een fijne en rustige woonomgeving en een prettig gevoel van thuiskomen na een drukke werkdag. Start jij hier jouw woondroom? Dan laten wij je deze woning graag zien! DUURZAAMHEID & ENERGIELABEL De woning heeft een energielabel B en is geldig tot oktober 2026. DE OMGEVING 't Weer is een wijk om dol op te zijn (of te worden), want behalve dat ie heel centraal ligt ten opzichte van Utrecht en Amsterdam, woon je ook tegen het 'oude' dorp van De Meern maar ook aan de rand van Leidsche Rijn waar je allerlei voorzieningen vindt. En je hebt de uitgebreide sport en recreatiemogelijkheden van het Máximapark. De uitvalswegen zijn makkelijk bereikbaar en openbaar vervoer is goed geregeld met de bus. Een treinstation is in de aangrenzende wijk Vleuterweide. Maar ook met de fiets ben in je zo in de stad Utrecht. Nieuwsgierig geworden hoe het huis er in het echt uitziet, we laten het graag zien! INDELING & VOORZIENINGEN Begane grond Via de verzorgde voortuin bereik je de entree van de woning. In de hal bevinden zich de meterkast, het moderne separate toilet met fonteintje en de trapopgang naar de verdiepingen. Aan de voorzijde ligt de nette keuken in praktische opstelling. De keuken is uitgevoerd in een lichte kleurstelling en voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een 5-pits gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser, oven, koelkast, vriezer en voldoende kastruimte. De tuingerichte woonkamer is heerlijk licht dankzij de grote raampartij en de deur naar de achtertuin. De ruimte is strak afgewerkt en biedt voldoende plaats voor zowel een comfortabele zithoek als een gezellige eethoek. Vanuit de woonkamer stap je direct de zonnige achtertuin in. De achtertuin is verzorgd aangelegd met meerdere zitgedeeltes, groene borders en veel privacy. Achterin bevindt zich een praktische vrijstaande berging, ideaal voor fietsen en extra opslag. Eerste verdieping De overloop geeft toegang tot twee ruime slaapkamers en de badkamer. De slaapkamer aan de achterzijde is ruim opgezet en beschikt over een grote raampartij met prettig lichtinval. De tweede slaapkamer aan de voorzijde is eveneens goed van formaat en uitstekend geschikt als kinder-, werk- of logeerkamer. De moderne badkamer is strak afgewerkt en voorzien van een ruime inloopdouche, wastafelmeubel, toilet en vloerverwarming. Tweede verdieping Via een vaste trap bereik je de tweede verdieping. Op deze verdieping bevinden zich nog twee slaapkamers, beide voorzien van een dakkapel waardoor extra ruimte en veel natuurlijk licht is ontstaan. De grote slaapkamer beschikt over de CV-installatie en praktische bergruimte achter de handige knieschotten. Daarnaast is de verdieping uitgerust met airconditioning, wat zorgt voor een aangenaam binnenklimaat gedurende het hele jaar. De tweede kamer is ideaal als kinder-, werk- of logeerkamer en beschikt tevens over de aansluiting voor de wasmachine. KENMERKEN & BIJZONDERHEDEN • Woonoppervlak ca.: 89 m²; • Perceeloppervlak ca.: 92 m² (eigen grond); • Aantal kamers: 5 (waarvan 4 slaapkamers); • Bouwjaar: 1994; • Warm water en verwarming middels CV-ketel (2011); • Energielabel B; • Goed gesitueerd ten opzichte van uitvalswegen A2 en A12 en op 20 minuten fietsafstand van Utrecht centrum; • Voortuin en achtertuin op het oosten waardoor er altijd een plek in de zon én schaduw te vinden is (achtertuin voorzien van achterom en berging); • Gratis parkeren op de openbare weg; • Oplevering in overleg.

Mortgage berekenen

€ 495.000

Cost of copper (estimated): € 11.750

2% transfer tax (€ 9.900) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 506.750

3,04%

Yearly

%

€ 24.750

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (zonder NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (17-05-2026 03:45). For non-NHG, an 80% mortgage of the market value has been used in this indication.

Alle features

Basis

Asking price
€ 495.000 k.k.
Status
Available
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
Eengezinswoning, tussenwoning

Index

Rooms
5 rooms
Bedrooms
4 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
3 woonlagen

Areas and volumes

Living area
89 m²
Land area
92 m²
Content
307 m³
External storage space
7 m²
Backyard area
35 m²

Construction and Energy

Year of construction
1994
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Zadeldak
Insulation
Dubbel glas en muurisolatie
Heating
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Intergas (gas gestookt uit 2011, eigendom)
Energy label
B

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom

Outdoor space and parking

Outdoor space
Aan rustige weg en in woonwijk
Garden
Achtertuin en voortuin
Garden location
Gelegen op het oosten
Salvage
Vrijstaande houten berging
Parking
Openbaar parkeren

Planning

Available since
15-05-2026

Bathroom facilities

Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Additional features

  • Airconditioning
  • glasvezelkabel
  • en mechanische ventilatie

Maps

Postal code map

Postcode map for 3454

Google Maps

Geographical overview De Meern

Geographic orientation and real estate agent density in De Meern

Residential and neighborhood statistics in De Meern

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in De Meern. In 2025 were there 22.040 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 578.098.

Residents

22.040

Last year: 2025

Average WOZ

EUR 578.098

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 39.181

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

900

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in De Meern
Year Residents
2021 21.815
2022 21.825
2023 21.965
2024 21.980
2025 22.040

Annual WOZ value

WOZ value per year in De Meern
Year Average WOZ
2021 EUR 400.197
2022 EUR 447.015
2023 EUR 545.234
2024 EUR 536.126
2025 EUR 578.098

Composition of residents

Age build-up

65+: 3.165 0-15: 4.160 15-25: 3.035 25-45: 4.910 45-65: 6.770

Education level

Hoger

6.850

Praktisch

3.740

Middelbaar

5.530

Origin of residents (2025)

Europa

1.615

Nederland

15.565

Buiten Europa

4.865

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 1.555
Appartementen 1.286
Tussenwoningen 4.636
Vrijstaande woningen 641
Twee-onder-één-kap woningen 542

Construction period of buildings

Voor 1700 6
1700 tot 1900 71
1900 tot 1925 39
1925 tot 1950 174
1950 tot 1970 1.698
1970 tot 1980 592
1980 tot 1990 291
1990 tot 2000 2.512
2000 tot 2010 2.112
2010 tot 2020 314
2020 en later 206

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label A

3.517

Label B

2.648

Label C

1.305

Label D

427

Label E

335

Label F

237

Label A+

212

Label G

177

Label A+++

127

Label A++

71

Label A++++

39

Label A+++++

4

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in De Meern
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.063 3.099
2021 1.213 3.175
2022 935 2.962
2023 810 2.756
2024 781 2.808

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 892 • Electricity: 2.920

Huurwoning

Gas: 652 • Electricity: 2.003

Koopwoning

Gas: 869 • Electricity: 3.002

Appartement

Gas: 484 • Electricity: 1.810

Tussenwoning

Gas: 787 • Electricity: 2.649

Vrijstaande woning

Gas: 1.400 • Electricity: 4.762

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.062 • Electricity: 3.374

Business activity in De Meern (2025)

Handel en HORECA 460
Nijverheid en energie 390
Zakelijke dienstverlening 1.035
Overheid, onderwijs en zorg 650
Landbouw, bosbouw en visserij 15
Vervoer, informatie en communicatie 360
Financiele diensten en onroerendgoed 180
Cultuur, recreatie en overige diensten 260

Total number of company establishments: 3.355

Recent crime statistics

Recent crime statistics in De Meern
Period Crimes
jan 2025 63
jan 2026 91
jul 2025 85
jun 2025 77
mei 2025 75
mrt 2025 74
nov 2024 94
nov 2025 93
okt 2024 92
okt 2025 76
sep 2024 61
sep 2025 71

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of De Meern.

Frequently asked questions about living in De Meern

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft De Meern?

De Meern telt in 2025 ongeveer 22.040 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in De Meern?

De gemiddelde WOZ-waarde in De Meern is in 2025 circa € 578.098.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in De Meern?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in De Meern ligt rond € 39.181 per jaar.

Hoe veilig is wonen in De Meern?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 900 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in De Meern?

In De Meern komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 4.636 woningen.

Meer houses in De Meern

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.