Aller directement au contenu
Logo de PEEK&POMPE MAKELAARS

Zonzijde 33

3454TD De Meern • Utrecht

Disponible

€ 495.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 11.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 506.750

Prix d'achat /m²: € 5.562

Galerie de photos

Description

PRETTIG INGEDEELDE EN INSTAPKLARE TUSSENWONING (CA. 89 M², ENERGIELABEL B) MET 5 KAMERS, ZONNIGE ACHTERTUIN MET ACHTEROM EN HOUTEN BERGING OP EEN KINDVRIENDELIJKE LOCATIE IN ’T WEER (DE MEERN)! Wonen in een instapklare woning in de populaire wijk ’t Weer in De Meern! Deze heerlijke, prettig ingedeelde tussenwoning is met veel liefde bewoond en goed onderhouden door de huidige eigenaren. De woning beschikt over een ruime woonkamer met veel lichtinval dankzij de grote raampartijen aan de achterzijde. Er is voldoende ruimte voor een grote eettafel, die mooi aansluit op de open keuken aan de voorzijde. Daarnaast beschikt de woning over een ruime, zonnige achtertuin met houten berging en achterom. De tuin is gelegen op het oosten, waardoor je vanaf de ochtend tot in de middag van de zon kunt genieten. Op de eerste verdieping bevinden zich twee slaapkamers en een luxe, moderne badkamer. Op de tweede verdieping vind je een ruime slaapkamer en een extra kamer die ideaal ingericht kan worden als kastenkamer of werkruimte. De woning heeft een perfecte ligging in de geliefde wijk ’t Weer: een rustige en groene omgeving met alle voorzieningen in de buurt. Daarnaast komt er alleen bestemmingsverkeer in de straat, wat zorgt voor een fijne en rustige woonomgeving en een prettig gevoel van thuiskomen na een drukke werkdag. Start jij hier jouw woondroom? Dan laten wij je deze woning graag zien! DUURZAAMHEID & ENERGIELABEL De woning heeft een energielabel B en is geldig tot oktober 2026. DE OMGEVING 't Weer is een wijk om dol op te zijn (of te worden), want behalve dat ie heel centraal ligt ten opzichte van Utrecht en Amsterdam, woon je ook tegen het 'oude' dorp van De Meern maar ook aan de rand van Leidsche Rijn waar je allerlei voorzieningen vindt. En je hebt de uitgebreide sport en recreatiemogelijkheden van het Máximapark. De uitvalswegen zijn makkelijk bereikbaar en openbaar vervoer is goed geregeld met de bus. Een treinstation is in de aangrenzende wijk Vleuterweide. Maar ook met de fiets ben in je zo in de stad Utrecht. Nieuwsgierig geworden hoe het huis er in het echt uitziet, we laten het graag zien! INDELING & VOORZIENINGEN Begane grond Via de verzorgde voortuin bereik je de entree van de woning. In de hal bevinden zich de meterkast, het moderne separate toilet met fonteintje en de trapopgang naar de verdiepingen. Aan de voorzijde ligt de nette keuken in praktische opstelling. De keuken is uitgevoerd in een lichte kleurstelling en voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een 5-pits gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser, oven, koelkast, vriezer en voldoende kastruimte. De tuingerichte woonkamer is heerlijk licht dankzij de grote raampartij en de deur naar de achtertuin. De ruimte is strak afgewerkt en biedt voldoende plaats voor zowel een comfortabele zithoek als een gezellige eethoek. Vanuit de woonkamer stap je direct de zonnige achtertuin in. De achtertuin is verzorgd aangelegd met meerdere zitgedeeltes, groene borders en veel privacy. Achterin bevindt zich een praktische vrijstaande berging, ideaal voor fietsen en extra opslag. Eerste verdieping De overloop geeft toegang tot twee ruime slaapkamers en de badkamer. De slaapkamer aan de achterzijde is ruim opgezet en beschikt over een grote raampartij met prettig lichtinval. De tweede slaapkamer aan de voorzijde is eveneens goed van formaat en uitstekend geschikt als kinder-, werk- of logeerkamer. De moderne badkamer is strak afgewerkt en voorzien van een ruime inloopdouche, wastafelmeubel, toilet en vloerverwarming. Tweede verdieping Via een vaste trap bereik je de tweede verdieping. Op deze verdieping bevinden zich nog twee slaapkamers, beide voorzien van een dakkapel waardoor extra ruimte en veel natuurlijk licht is ontstaan. De grote slaapkamer beschikt over de CV-installatie en praktische bergruimte achter de handige knieschotten. Daarnaast is de verdieping uitgerust met airconditioning, wat zorgt voor een aangenaam binnenklimaat gedurende het hele jaar. De tweede kamer is ideaal als kinder-, werk- of logeerkamer en beschikt tevens over de aansluiting voor de wasmachine. KENMERKEN & BIJZONDERHEDEN • Woonoppervlak ca.: 89 m²; • Perceeloppervlak ca.: 92 m² (eigen grond); • Aantal kamers: 5 (waarvan 4 slaapkamers); • Bouwjaar: 1994; • Warm water en verwarming middels CV-ketel (2011); • Energielabel B; • Goed gesitueerd ten opzichte van uitvalswegen A2 en A12 en op 20 minuten fietsafstand van Utrecht centrum; • Voortuin en achtertuin op het oosten waardoor er altijd een plek in de zon én schaduw te vinden is (achtertuin voorzien van achterom en berging); • Gratis parkeren op de openbare weg; • Oplevering in overleg.

Prêt immobilier berekenen

€ 495.000

Coûts d'achat (estimés): € 11.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 506.750

3,04%

Annuellement

%

€ 24.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (17-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 495.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, tussenwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
89 m²
Superficie du terrain
92 m²
Contenu
307 m³
Espace de stockage externe
7 m²
Aire de la cour arrière
35 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1994
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak
Isolation
Dubbel glas en muurisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas (gas gestookt uit 2011, eigendom)
Label\u00e9nergie
B

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het oosten
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
15-05-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning
  • glasvezelkabel
  • en mechanische ventilatie

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3454

Google Maps

Aperçu géographique De Meern

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans De Meern

Chiffres de logement et de quartier dans De Meern

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans De Meern. En 2025 étaient 22.040 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 578.098.

Résidents

22.040

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 578.098

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 39.181

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

900

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in De Meern
Année Résidents
2021 21.815
2022 21.825
2023 21.965
2024 21.980
2025 22.040

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en De Meern
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 400.197
2022 EUR 447.015
2023 EUR 545.234
2024 EUR 536.126
2025 EUR 578.098

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 3.165 0-15: 4.160 15-25: 3.035 25-45: 4.910 45-65: 6.770

Niveau d'enseignement

Hoger

6.850

Praktisch

3.740

Middelbaar

5.530

Origine des habitants (2025)

Europa

1.615

Nederland

15.565

Buiten Europa

4.865

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 1.555
Appartementen 1.286
Tussenwoningen 4.636
Vrijstaande woningen 641
Twee-onder-één-kap woningen 542

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 6
1700 tot 1900 71
1900 tot 1925 39
1925 tot 1950 174
1950 tot 1970 1.698
1970 tot 1980 592
1980 tot 1990 291
1990 tot 2000 2.512
2000 tot 2010 2.112
2010 tot 2020 314
2020 en later 206

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

3.517

Étiquette B

2.648

Étiquette C

1.305

Étiquette D

427

Étiquette E

335

Étiquette F

237

Étiquette A+

212

Étiquette G

177

Étiquette A+++

127

Étiquette A++

71

Étiquette A++++

39

Étiquette A+++++

4

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en De Meern
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.063 3.099
2021 1.213 3.175
2022 935 2.962
2023 810 2.756
2024 781 2.808

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 892 • Électricité: 2.920

Huurwoning

Gaz: 652 • Électricité: 2.003

Koopwoning

Gaz: 869 • Électricité: 3.002

Appartement

Gaz: 484 • Électricité: 1.810

Tussenwoning

Gaz: 787 • Électricité: 2.649

Vrijstaande woning

Gaz: 1.400 • Électricité: 4.762

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.062 • Électricité: 3.374

Activité dans De Meern (2025)

Handel en HORECA 460
Nijverheid en energie 390
Zakelijke dienstverlening 1.035
Overheid, onderwijs en zorg 650
Landbouw, bosbouw en visserij 15
Vervoer, informatie en communicatie 360
Financiele diensten en onroerendgoed 180
Cultuur, recreatie en overige diensten 260

Nombre total d'établissements: 3.355

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans De Meern
Période Délits
jan 2025 63
jan 2026 91
jul 2025 85
jun 2025 77
mei 2025 75
mrt 2025 74
nov 2024 94
nov 2025 93
okt 2024 92
okt 2025 76
sep 2024 61
sep 2025 71

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de De Meern.

Questions fréquemment posées sur le logement dans De Meern

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft De Meern?

De Meern telt in 2025 ongeveer 22.040 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in De Meern?

De gemiddelde WOZ-waarde in De Meern is in 2025 circa € 578.098.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in De Meern?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in De Meern ligt rond € 39.181 per jaar.

Hoe veilig is wonen in De Meern?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 900 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in De Meern?

In De Meern komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 4.636 woningen.

Meer maisons in De Meern

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.