Direkt zum Inhalt
Logo von Gert-Jan Scholten Makelaardij en Hypotheken

Kloosterstraat 81

6961WR Eerbeek • Gelderland

Verfügbar

€ 485.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 11.550

2 % Übertragungssteuer (€ 9.700) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 496.550

Kaufpreis /m²: € 3.943

Fotoalbum

Beschreibung

Bent u op zoek naar een vrijstaande woning met ruimte, potentie en een fijne ligging nabij natuur en voorzieningen? Dan heten wij u van harte welkom aan de Kloosterstraat 81 in Eerbeek. Deze woning uit de jaren ’60 beschikt over een woonoppervlakte van circa 123 m², staat op een perceel van bijna 400 m² en biedt met onder andere drie slaapkamers, twee badkamers en meerdere bijgebouwen volop mogelijkheden. In 1980 is een aanbouw gerealiseerd. Ligging & omgeving De woning is gelegen in een prettige straat in Eerbeek, op loopafstand van de bosrand. Hier woont u in een mooie combinatie van rust en natuur, terwijl dagelijkse voorzieningen zoals winkels, scholen en sportfaciliteiten zich op korte afstand bevinden. Ook de bereikbaarheid richting Apeldoorn, Arnhem en Zutphen is goed via de nabijgelegen uitvalswegen. Indeling Via de entree komt u binnen in een ruime hal met voldoende plek voor een garderobe. De woonkamer is verrassend royaal en speels ingedeeld, met een prettige lichtinval en een mooie houten vloer. De grote openslaande deuren zorgen voor een directe verbinding met de tuin en maken het geheel extra aantrekkelijk. De keuken bevindt zich aan de straatzijde en is praktisch ingericht en netjes onderhouden, voorzien van de benodigde apparatuur. Aansluitend treft u de bijkeuken met opstelplaats voor wasmachine en droger, extra bergruimte en toegang tot de tuin. Op de begane grond is daarnaast een badkamer en een separaat toilet aanwezig. Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers. Twee kamers zijn vergelijkbaar in formaat, waarbij één kamer beschikt over een speelse indeling met extra kastruimte. De hoofdslaapkamer is verrassend ruim en voorzien van veel bergruimte en een en-suite badkamer. Daarnaast is er op deze verdieping nog een separaat toilet aanwezig, wat extra comfort biedt. Buitenruimte De achtertuin is een heerlijke plek om te verblijven, met een mooie afwisseling van groen en terras. Hier geniet u van rust, privacy en verschillende zitplekken in zon en schaduw. Achter in de tuin bevindt zich een ruim tuinhuis en een grote schuur die in twee delen is opgedeeld, ideaal voor hobbyisten of extra opslag. Daarnaast beschikt de woning over een eigen oprit en parkeergelegenheid op eigen terrein. Tot slot Kloosterstraat 81 is een vrijstaande woning met karakter en volop mogelijkheden om naar eigen wens te moderniseren en in te richten. De combinatie van ruimte, indeling, bijgebouwen en de fijne ligging nabij het bos maakt dit tot een aantrekkelijk geheel voor gezinnen en doorstromers. Bent u nou enthousiast over de woning? Neem dan contact op met uw dorpsmakelaar.

Hypothek berekenen

€ 485.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 11.550

2 % Übertragungssteuer (€ 9.700) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 496.550

3,04%

Jährlich

%

€ 24.250

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 485.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Indelung

Zimmer
7 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
2 badkamers en 2 aparte toiletten
Böden
3 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
123 m²
Fläche des Grundstücks
393 m²
Inhalt
506 m³
Externe Berghalle
33 m²

Bau und Energie

Baujahr
1961
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
2017
Energieausweis
E

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan bosrand, aan rustige weg, in bosrijke omgeving, in woonwijk en open ligging
Garten
Tuin rondom
Bergung
Vrijstaande stenen berging
Parken
Op eigen terrein

Planung

Seit dem Angebot
13-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, wastafel, inloopdouche, ligbad, en wastafelmeubel

Karten

Postkarten

Postkarten für 6961

Google Karten

Standort von Eerbeek

Erkunden Sie Eerbeek und die umliegenden Gebiete

Wohn- und Viertelzahlen in Eerbeek

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Eerbeek. In 2026 waren da 10.232 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 380.000.

Einwohner

10.232

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 380.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 35.000

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

255

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Eerbeek
Jahr Einwohner
2021 9.850
2022 9.920
2023 10.060
2024 10.215
2025 10.210
2026 10.232

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Eerbeek
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 269.000
2022 EUR 299.000
2023 EUR 357.000
2024 EUR 368.000
2025 EUR 380.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 2.745 0-15: 1.390 15-25: 955 25-45: 2.300 45-65: 2.830

Ausbildungsstufe

Hoger

1.810

Praktisch

2.230

Middelbaar

3.420

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

490

Nederland

8.465

Buiten Europa

1.250

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 993
Appartementen 645
Tussenwoningen 1.499
Vrijstaande woningen 917
Twee-onder-één-kap woningen 726

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 3
1700 tot 1900 54
1900 tot 1925 115
1925 tot 1950 377
1950 tot 1970 1.402
1970 tot 1980 1.029
1980 tot 1990 750
1990 tot 2000 695
2000 tot 2010 219
2010 tot 2020 271
2020 en later 264

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

1.322

Bezeichnung A

1.007

Bezeichnung B

801

Bezeichnung D

672

Bezeichnung G

308

Bezeichnung E

263

Bezeichnung A+

248

Bezeichnung F

246

Bezeichnung A+++

183

Bezeichnung A++++

96

Bezeichnung A++

78

Bezeichnung A+++++

5

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Eerbeek
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.340 2.880
2021 1.490 2.940
2022 1.150 2.730
2023 940 2.630
2024 890 2.720

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 850 • Strom: 2.430

Huurwoning

Gas: 760 • Strom: 1.980

Koopwoning

Gas: 1.040 • Strom: 3.000

Appartement

Gas: 700 • Strom: 1.810

Tussenwoning

Gas: 780 • Strom: 2.260

Vrijstaande woning

Gas: 1.440 • Strom: 3.760

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 970 • Strom: 2.900

Betriebsaktivität in Eerbeek (2025)

Handel en HORECA 235
Nijverheid en energie 135
Zakelijke dienstverlening 270
Overheid, onderwijs en zorg 195
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 55
Financiele diensten en onroerendgoed 55
Cultuur, recreatie en overige diensten 125

Gesamtanzahl der Firmensitze: 1.090

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Eerbeek
Periode Verbrechen
jan 2026 14
jul 2025 22
jun 2025 14
mei 2025 16
mrt 2025 24
mrt 2026 16
nov 2024 16
nov 2025 23
okt 2024 25
okt 2025 34
sep 2024 11
sep 2025 29

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Eerbeek.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Eerbeek

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Eerbeek?

Eerbeek telt in 2026 ongeveer 10.232 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Eerbeek?

De gemiddelde WOZ-waarde in Eerbeek is in 2025 circa € 380.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Eerbeek?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Eerbeek ligt rond € 35.000 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Eerbeek?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 255 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Eerbeek?

In Eerbeek komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.499 woningen.

Meer Häuser in Eerbeek

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.