Aller directement au contenu
Logo de Gert-Jan Scholten Makelaardij en Hypotheken

Kloosterstraat 81

6961WR Eerbeek • Gelderland

Disponible

€ 485.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 11.550

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.700) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 496.550

Prix d'achat /m²: € 3.943

Galerie de photos

Description

Bent u op zoek naar een vrijstaande woning met ruimte, potentie en een fijne ligging nabij natuur en voorzieningen? Dan heten wij u van harte welkom aan de Kloosterstraat 81 in Eerbeek. Deze woning uit de jaren ’60 beschikt over een woonoppervlakte van circa 123 m², staat op een perceel van bijna 400 m² en biedt met onder andere drie slaapkamers, twee badkamers en meerdere bijgebouwen volop mogelijkheden. In 1980 is een aanbouw gerealiseerd. Ligging & omgeving De woning is gelegen in een prettige straat in Eerbeek, op loopafstand van de bosrand. Hier woont u in een mooie combinatie van rust en natuur, terwijl dagelijkse voorzieningen zoals winkels, scholen en sportfaciliteiten zich op korte afstand bevinden. Ook de bereikbaarheid richting Apeldoorn, Arnhem en Zutphen is goed via de nabijgelegen uitvalswegen. Indeling Via de entree komt u binnen in een ruime hal met voldoende plek voor een garderobe. De woonkamer is verrassend royaal en speels ingedeeld, met een prettige lichtinval en een mooie houten vloer. De grote openslaande deuren zorgen voor een directe verbinding met de tuin en maken het geheel extra aantrekkelijk. De keuken bevindt zich aan de straatzijde en is praktisch ingericht en netjes onderhouden, voorzien van de benodigde apparatuur. Aansluitend treft u de bijkeuken met opstelplaats voor wasmachine en droger, extra bergruimte en toegang tot de tuin. Op de begane grond is daarnaast een badkamer en een separaat toilet aanwezig. Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers. Twee kamers zijn vergelijkbaar in formaat, waarbij één kamer beschikt over een speelse indeling met extra kastruimte. De hoofdslaapkamer is verrassend ruim en voorzien van veel bergruimte en een en-suite badkamer. Daarnaast is er op deze verdieping nog een separaat toilet aanwezig, wat extra comfort biedt. Buitenruimte De achtertuin is een heerlijke plek om te verblijven, met een mooie afwisseling van groen en terras. Hier geniet u van rust, privacy en verschillende zitplekken in zon en schaduw. Achter in de tuin bevindt zich een ruim tuinhuis en een grote schuur die in twee delen is opgedeeld, ideaal voor hobbyisten of extra opslag. Daarnaast beschikt de woning over een eigen oprit en parkeergelegenheid op eigen terrein. Tot slot Kloosterstraat 81 is een vrijstaande woning met karakter en volop mogelijkheden om naar eigen wens te moderniseren en in te richten. De combinatie van ruimte, indeling, bijgebouwen en de fijne ligging nabij het bos maakt dit tot een aantrekkelijk geheel voor gezinnen en doorstromers. Bent u nou enthousiast over de woning? Neem dan contact op met uw dorpsmakelaar.

Prêt immobilier berekenen

€ 485.000

Coûts d'achat (estimés): € 11.550

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.700) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 496.550

3,04%

Annuellement

%

€ 24.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 485.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Plan

Chambres
7 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
2 badkamers en 2 aparte toiletten
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
123 m²
Superficie du terrain
393 m²
Contenu
506 m³
Espace de stockage externe
33 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1961
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
2017
Label\u00e9nergie
E

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan bosrand, aan rustige weg, in bosrijke omgeving, in woonwijk en open ligging
Jardin
Tuin rondom
Sauvetage
Vrijstaande stenen berging
Parkieren
Op eigen terrein

Planification

Proposé depuis
13-05-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, wastafel, inloopdouche, ligbad, en wastafelmeubel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6961

Google Maps

Localisation de Eerbeek

Explorez Eerbeek et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Eerbeek

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Eerbeek. En 2026 étaient 10.232 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 380.000.

Résidents

10.232

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 380.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 35.000

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

255

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Eerbeek
Année Résidents
2021 9.850
2022 9.920
2023 10.060
2024 10.215
2025 10.210
2026 10.232

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Eerbeek
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 269.000
2022 EUR 299.000
2023 EUR 357.000
2024 EUR 368.000
2025 EUR 380.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 2.745 0-15: 1.390 15-25: 955 25-45: 2.300 45-65: 2.830

Niveau d'enseignement

Hoger

1.810

Praktisch

2.230

Middelbaar

3.420

Origine des habitants (2025)

Europa

490

Nederland

8.465

Buiten Europa

1.250

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 993
Appartementen 645
Tussenwoningen 1.499
Vrijstaande woningen 917
Twee-onder-één-kap woningen 726

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 3
1700 tot 1900 54
1900 tot 1925 115
1925 tot 1950 377
1950 tot 1970 1.402
1970 tot 1980 1.029
1980 tot 1990 750
1990 tot 2000 695
2000 tot 2010 219
2010 tot 2020 271
2020 en later 264

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

1.322

Étiquette A

1.007

Étiquette B

801

Étiquette D

672

Étiquette G

308

Étiquette E

263

Étiquette A+

248

Étiquette F

246

Étiquette A+++

183

Étiquette A++++

96

Étiquette A++

78

Étiquette A+++++

5

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Eerbeek
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.340 2.880
2021 1.490 2.940
2022 1.150 2.730
2023 940 2.630
2024 890 2.720

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 850 • Électricité: 2.430

Huurwoning

Gaz: 760 • Électricité: 1.980

Koopwoning

Gaz: 1.040 • Électricité: 3.000

Appartement

Gaz: 700 • Électricité: 1.810

Tussenwoning

Gaz: 780 • Électricité: 2.260

Vrijstaande woning

Gaz: 1.440 • Électricité: 3.760

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 970 • Électricité: 2.900

Activité dans Eerbeek (2025)

Handel en HORECA 235
Nijverheid en energie 135
Zakelijke dienstverlening 270
Overheid, onderwijs en zorg 195
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 55
Financiele diensten en onroerendgoed 55
Cultuur, recreatie en overige diensten 125

Nombre total d'établissements: 1.090

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Eerbeek
Période Délits
jan 2026 14
jul 2025 22
jun 2025 14
mei 2025 16
mrt 2025 24
mrt 2026 16
nov 2024 16
nov 2025 23
okt 2024 25
okt 2025 34
sep 2024 11
sep 2025 29

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Eerbeek.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Eerbeek

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Eerbeek?

Eerbeek telt in 2026 ongeveer 10.232 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Eerbeek?

De gemiddelde WOZ-waarde in Eerbeek is in 2025 circa € 380.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Eerbeek?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Eerbeek ligt rond € 35.000 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Eerbeek?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 255 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Eerbeek?

In Eerbeek komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.499 woningen.

Meer maisons in Eerbeek

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.