Direkt zum Inhalt
Logo von Novus Makelaardij

Cognachof 19

5627LD Eindhoven • Noord-Brabant

Verfügbar

€ 360.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.050

2 % Übertragungssteuer (€ 7.200) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 369.050

Kaufpreis /m²: € 4.737

Fotoalbum

Beschreibung

In de Achtse Barrier in Eindhoven bevindt zich dit verrassend ruime (76 m2) en sfeervolle appartement met een unieke combinatie van comfort, buitenruimte en praktische voorzieningen. Met maar liefst drie slaapkamers, een fraaie tuin, overdekt terras én een eigen carport biedt deze woning uitzonderlijk veel woonkwaliteit binnen deze prijsklasse. De woning ligt in een fijne woonomgeving met volop openbare parkeergelegenheid en alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik. Winkels, supermarkten, openbaar vervoer, scholen en sportvoorzieningen bevinden zich op korte afstand, waardoor je hier geniet van comfortabel wonen op een centrale locatie. Indeling Bij aankomst op de begane grond beschikt u over een eigen overdekte parkeerplaats en toegang tot een bijzonder royale privéberging. De nette en representatieve centrale entree bedient slechts zes appartementen en is voorzien van brievenbussen, een intercominstallatie en toegang tot het trappenhuis. Op de eerste verdieping bereikt u vervolgens slechts twee appartementen, wat zorgt voor extra rust en privacy. Bij binnenkomst in het appartement komt u in een ruime ontvangsthal met praktische bergkast voorzien van de cv-opstelling en aansluitingen voor de wasapparatuur. De royale woonkamer aan de achterzijde van de woning grenst direct aan het terras en de tuin en profiteert dankzij de grote raampartijen van een prettige hoeveelheid natuurlijk licht. Hierdoor ontstaat een fijne verbinding tussen binnen en buiten en een bijzonder ruimtelijk gevoel. De lichte open keuken staat in verbinding met de woonkamer en is subtiel afgescheiden door een halfhoge wand. De keuken is modern uitgevoerd en voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een vaatwasser, gas-op-glas kookplaat, afzuigkap en koel-/vriescombinatie. Daarnaast is er volop werk- en bergruimte aanwezig. Vanuit de hal heeft u toegang tot drie volwaardige slaapkamers, gelegen aan de voorzijde van het complex. Ideaal voor gezinnen, thuiswerkers of voor wie behoefte heeft aan extra leefruimte. De badkamer is modern en stijlvol afgewerkt en beschikt over een douche, ligbad en een wastafelmeubel. Ook het separate toilet is eigentijds uitgevoerd met een zwevend closet en fonteintje. Tuin Een absolute meerwaarde is de fraai aangelegde tuin met verzorgde beplanting. Het terras is bovendien gedeeltelijk overdekt dankzij het bovengelegen balkon. Bijzonderheden Energielabel B. Eigen carport/parkeerplaats. Gezellige en groene woonomgeving. Winkels en voorzieningen (o.a. openbaar vervoer, scholen/internationale school, uitvalswegen, sport) op korte afstand. Unieke combinatie van tuin, 3 slaapkamers en eigen parkeerplaats binnen deze prijsklasse. Bent u op zoek naar een appartement met de ruimte en het comfort van een woonhuis, maar met het gemak van gelijkvloers wonen? Dan is Cognachof 19 absoluut een bezichtiging waard.

Hypothek berekenen

€ 360.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.050

2 % Übertragungssteuer (€ 7.200) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 369.050

2,78%

Jährlich

%

€ 18.000

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 360.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Benedenwoning (appartement)

Indelung

Zimmer
4 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
1 woonlaag
Lage in
Begane grond

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
76 m²
Inhalt
260 m³
Externe Berghalle
10 m²

Bau und Energie

Baujahr
1980
Bauweise
Bestaande bouw
Energieausweis
B

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Ja
VvE periodische Beiträge
Ja
VVE Rückstellung vorhanden
Ja
WEG Wartungsplano
Ja
VVE Aufstellerversicherung
Ja

Außenbereich und Parken

Parken
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
12-05-2026

Karten

Postkarten

Postkarten für 5627

Google Karten

Geografische Übersicht Eindhoven

Entdecken Sie, wo Makler in Eindhoven aktiv sind

Wohn- und Viertelzahlen in Eindhoven

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Eindhoven. In 2026 waren da 249.873 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 391.000.

Einwohner

249.873

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 391.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 36.400

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

18.880

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Eindhoven
Jahr Einwohner
2022 238.326
2023 243.730
2024 246.417
2025 249.035
2026 249.873

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Eindhoven
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 287.000
2022 EUR 314.000
2023 EUR 360.000
2024 EUR 363.000
2025 EUR 391.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 40.771 0-15: 33.456 15-25: 35.988 25-45: 81.260 45-65: 57.560

Ausbildungsstufe

Hoger

43

Praktisch

24

Middelbaar

34

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

36.936

Nederland

134.959

Buiten Europa

77.140

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 15.977
Appartementen 58.911
Tussenwoningen 47.558
Vrijstaande woningen 4.799
Twee-onder-één-kap woningen 3.002

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 2
1700 tot 1900 310
1900 tot 1925 3.138
1925 tot 1950 14.729
1950 tot 1970 26.459
1970 tot 1980 12.536
1980 tot 1990 9.036
1990 tot 2000 7.830
2000 tot 2010 5.228
2010 tot 2020 4.594
2020 en later 2.767

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

34.103

Bezeichnung C

29.742

Bezeichnung B

19.304

Bezeichnung D

11.177

Bezeichnung E

9.327

Bezeichnung F

6.306

Bezeichnung A+

5.788

Bezeichnung G

4.088

Bezeichnung A++

3.731

Bezeichnung A+++

2.635

Bezeichnung A++++

578

Bezeichnung A+++++

42

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Eindhoven
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.040 2.540
2021 1.140 2.570
2022 900 2.400
2023 770 2.270
2024 750 2.310

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 970 • Strom: 2.650

Huurwoning

Gas: 670 • Strom: 1.900

Koopwoning

Gas: 890 • Strom: 2.740

Appartement

Gas: 550 • Strom: 1.710

Tussenwoning

Gas: 830 • Strom: 2.450

Vrijstaande woning

Gas: 1.400 • Strom: 4.320

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.210 • Strom: 3.250

Betriebsaktivität in Eindhoven (2025)

Handel en HORECA 5.830
Nijverheid en energie 3.740
Zakelijke dienstverlening 9.670
Overheid, onderwijs en zorg 5.395
Landbouw, bosbouw en visserij 70
Vervoer, informatie en communicatie 3.585
Financiele diensten en onroerendgoed 1.600
Cultuur, recreatie en overige diensten 3.645

Gesamtanzahl der Firmensitze: 33.545

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Eindhoven
Periode Verbrechen
jan 2025 1.526
jan 2026 1.357
jul 2025 1.556
jun 2025 1.564
mei 2025 1.610
mrt 2025 1.666
nov 2024 1.768
nov 2025 1.541
okt 2024 1.807
okt 2025 1.706
sep 2024 1.612
sep 2025 1.579

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Eindhoven.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Eindhoven

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Eindhoven?

Eindhoven telt in 2026 ongeveer 249.873 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Eindhoven?

De gemiddelde WOZ-waarde in Eindhoven is in 2025 circa € 391.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Eindhoven?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Eindhoven ligt rond € 36.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Eindhoven?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 18.880 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Eindhoven?

In Eindhoven komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 58.911 woningen.

Meer Häuser in Eindhoven

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.