Direkt zum Inhalt
Logo von VERHAGEN MAKELAARS

Le Sage ten Broeklaan 11 35

5615CP Eindhoven • Noord-Brabant

Verkauft

€ 398.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.810

2 % Übertragungssteuer (€ 7.960) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 407.810

Kaufpreis /m²: € 6.982

Fotoalbum

Beschreibung

Op toplocatie gelegen luxe en modern penthouse (2-kamerappartement) met veel lichtinval, een riant dakterras van circa 43 m², voorzien van 1 slaapkamer, open keuken, living met een panoramisch uitzicht over de stad en een eigen berging en eigen parkeerplaats op afgesloten terrein. Gelegen “naast" het Stadswandelpark en het Parktheater en op loop- / fietsafstand van het bruisende stadscentrum met werkelijk alle stadse voorzieningen zoals o.a. scholen, winkels, NS station, hospitaal en horeca! Perceel kadastraal bekend gemeente Stratum, sectie C, nummer 1436 A46, A93 en A145. Bouwjaar omstreeks 2017. Woonoppervlakte circa 57 m², inhoud circa 227 m³. BEGANE GROND: Fraaie centrale entree met bellentableau, videofooninstallatie, brievenbussen trappenhuis met lift en trappenhuis met achteringang naar het gezamenlijke binnenterrein met de algemene fietsenstalling en de eigen parkeerplaats. TWEEDE VERDIEPING: Via ruim portiek toegang tot entree/hal met meterkast (o.a. moderne groepenkast en glasvezel), garderobe, ruime bergkast met opstelling van de gas-cv HR combiketel (Intergas HR, 2017), unit van de mechanische ventilatie en aansluitpunt voor de wasapparatuur. Modern toilet met wandcloset en fonteintje. Het appartement is vrijwel geheel afgewerkt met een moderne grijze pvc-vloer. Royale living met een panoramisch uitzicht over de stad door de grote, doorlopende raampartijen. Met open keuken in hoekopstelling en eetbar, voorzien van o.a. keramische kookplaat, rvs afzuigkap, combioven vaatwasser en koelkast met vriesvak. Zithoek met open verbinding naar het eetgedeelte. De living is voorzien van airconditioning. Via de open doorgang tussen de woonkamer en de slaapkamer is het prachtige en riante dakterras van circa 43 m² te bereiken. Het dakterras is uitgerust met een groot elektrisch zonneluifel (2024). Slaapkamer met airconditioning en op maat gemaakte kastenwanden en toegang tot de badkamer. Geheel betegelde badkamer met inloopdouche, brede wastafel met ondermeubel en spiegel met geïntegreerde verlichting. Het appartement is voorzien van een eigen parkeerplaats op afgesloten binnenterrein en een berging in de kelder van het complex. ALGEMEEN: - Ruim, instapklaar 2-kamer appartement met riant dakterras; - Met eigen berging en parkeerplaats op afgesloten binnenterrein; - Aan stadswandelpark gelegen EN op loopafstand van het bruisende stadscentrum; - Voorzien van dakisolatie en HR++ glas in aluminium kozijnen; - In 2024 zijn 2 Mitsubishi inverter airco’s geplaatst; - Voorzien van energielabel C, geldig tot 28-04-2027; - In de periode 2016-2017 (her)ontwikkeld en gerenoveerd; - De servicekosten bedragen momenteel € 161,73 per maand; - Alle ramen voorzien van rolgordijnen en slaapkamer voorzien van verduisterend gordijn; - Kortom: een compact en instapklaar penthouse op een toplocatie! TER INFORMATIE: Deze brochure is met veel zorg samengesteld, maar omdat wij voor de inhoud ervan in belangrijke mate afhankelijk zijn van de informatie van derden, moet deze als indicatief worden beschouwd en kunnen hieraan derhalve geen rechten worden ontleend. Tenzij anders is overeengekomen wordt in de koopakte een bepaling opgenomen waardoor de koper, tot zekerheid voor de nakoming van zijn verplichtingen, gehouden is binnen een bepaalde periode een bankgarantie te doen stellen dan wel een waarborgsom bij de notaris te storten ter grootte van 10% van de koopsom. Indien het bouwjaar 1993 of eerder is zal er altijd een asbest clausule in de koopakte worden opgenomen. Rechtsgeldige koopovereenkomst pas ná ondertekening. Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een ‘ondertekende koopovereenkomst’. De rechten op de inhoud van deze brochure (copyright) zijn voorbehouden aan Verhagen Makelaars. Lees de volledige omschrijving

Hypothek berekenen

€ 398.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.810

2 % Übertragungssteuer (€ 7.960) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 407.810

2,78%

Jährlich

%

€ 19.900

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 398.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
appartement, penthouse (appartement)

Indelung

Zimmer
2 Zimmer
Schlafzimmer
1 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
1 woonlaag
Lage in
2e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
57 m²
Inhalt
227 m³
Gebäude mit Außenbereich
43 m²
Externe Berghalle
4 m²

Bau und Energie

Baujahr
2017
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak
Isolierung
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Intergas HR (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom)
Energieausweis
NIET BESCHIKBAAR

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom
VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Ja
VVE Rückstellung vorhanden
Ja
WEG Wartungsplano
Ja
VVE Aufstellerversicherung
Ja

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan park, in centrum en vrij uitzicht
Garten
Zonneterras
Bergung
Inpandig
Parken
Betaald parkeren en op eigen terrein
Garagenart
Parkeerplaats

Planung

Seit dem Angebot
28-10-2025
Verkaufsdatum
25-02-2026

Badezimmer Ausstattung

Inloopdouche, wastafel, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • en TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 5615

Google Karten

Geografische Übersicht Eindhoven

Entdecken Sie, wo Makler in Eindhoven aktiv sind

Wohn- und Viertelzahlen in Eindhoven

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Eindhoven. In 2026 waren da 249.873 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 391.000.

Einwohner

249.873

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 391.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 36.400

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

18.880

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Eindhoven
Jahr Einwohner
2022 238.326
2023 243.730
2024 246.417
2025 249.035
2026 249.873

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Eindhoven
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 287.000
2022 EUR 314.000
2023 EUR 360.000
2024 EUR 363.000
2025 EUR 391.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 40.771 0-15: 33.456 15-25: 35.988 25-45: 81.260 45-65: 57.560

Ausbildungsstufe

Hoger

43

Praktisch

24

Middelbaar

34

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

36.936

Nederland

134.959

Buiten Europa

77.140

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 15.977
Appartementen 58.911
Tussenwoningen 47.558
Vrijstaande woningen 4.799
Twee-onder-één-kap woningen 3.002

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 2
1700 tot 1900 310
1900 tot 1925 3.138
1925 tot 1950 14.729
1950 tot 1970 26.459
1970 tot 1980 12.536
1980 tot 1990 9.036
1990 tot 2000 7.830
2000 tot 2010 5.228
2010 tot 2020 4.594
2020 en later 2.767

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

34.103

Bezeichnung C

29.742

Bezeichnung B

19.304

Bezeichnung D

11.177

Bezeichnung E

9.327

Bezeichnung F

6.306

Bezeichnung A+

5.788

Bezeichnung G

4.088

Bezeichnung A++

3.731

Bezeichnung A+++

2.635

Bezeichnung A++++

578

Bezeichnung A+++++

42

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Eindhoven
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.040 2.540
2021 1.140 2.570
2022 900 2.400
2023 770 2.270
2024 750 2.310

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 970 • Strom: 2.650

Huurwoning

Gas: 670 • Strom: 1.900

Koopwoning

Gas: 890 • Strom: 2.740

Appartement

Gas: 550 • Strom: 1.710

Tussenwoning

Gas: 830 • Strom: 2.450

Vrijstaande woning

Gas: 1.400 • Strom: 4.320

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.210 • Strom: 3.250

Betriebsaktivität in Eindhoven (2025)

Handel en HORECA 5.830
Nijverheid en energie 3.740
Zakelijke dienstverlening 9.670
Overheid, onderwijs en zorg 5.395
Landbouw, bosbouw en visserij 70
Vervoer, informatie en communicatie 3.585
Financiele diensten en onroerendgoed 1.600
Cultuur, recreatie en overige diensten 3.645

Gesamtanzahl der Firmensitze: 33.545

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Eindhoven
Periode Verbrechen
jan 2025 1.526
jan 2026 1.357
jul 2025 1.556
jun 2025 1.564
mei 2025 1.610
mrt 2025 1.666
nov 2024 1.768
nov 2025 1.541
okt 2024 1.807
okt 2025 1.706
sep 2024 1.612
sep 2025 1.579

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Eindhoven.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Eindhoven

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Eindhoven?

Eindhoven telt in 2026 ongeveer 249.873 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Eindhoven?

De gemiddelde WOZ-waarde in Eindhoven is in 2025 circa € 391.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Eindhoven?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Eindhoven ligt rond € 36.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Eindhoven?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 18.880 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Eindhoven?

In Eindhoven komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 58.911 woningen.

Meer Häuser in Eindhoven

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.