Aller directement au contenu
Logo de VERHAGEN MAKELAARS

Le Sage ten Broeklaan 11 35

5615CP Eindhoven • Noord-Brabant

Vendu

€ 398.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 9.810

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.960) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 407.810

Prix d'achat /m²: € 6.982

Galerie de photos

Description

Op toplocatie gelegen luxe en modern penthouse (2-kamerappartement) met veel lichtinval, een riant dakterras van circa 43 m², voorzien van 1 slaapkamer, open keuken, living met een panoramisch uitzicht over de stad en een eigen berging en eigen parkeerplaats op afgesloten terrein. Gelegen “naast" het Stadswandelpark en het Parktheater en op loop- / fietsafstand van het bruisende stadscentrum met werkelijk alle stadse voorzieningen zoals o.a. scholen, winkels, NS station, hospitaal en horeca! Perceel kadastraal bekend gemeente Stratum, sectie C, nummer 1436 A46, A93 en A145. Bouwjaar omstreeks 2017. Woonoppervlakte circa 57 m², inhoud circa 227 m³. BEGANE GROND: Fraaie centrale entree met bellentableau, videofooninstallatie, brievenbussen trappenhuis met lift en trappenhuis met achteringang naar het gezamenlijke binnenterrein met de algemene fietsenstalling en de eigen parkeerplaats. TWEEDE VERDIEPING: Via ruim portiek toegang tot entree/hal met meterkast (o.a. moderne groepenkast en glasvezel), garderobe, ruime bergkast met opstelling van de gas-cv HR combiketel (Intergas HR, 2017), unit van de mechanische ventilatie en aansluitpunt voor de wasapparatuur. Modern toilet met wandcloset en fonteintje. Het appartement is vrijwel geheel afgewerkt met een moderne grijze pvc-vloer. Royale living met een panoramisch uitzicht over de stad door de grote, doorlopende raampartijen. Met open keuken in hoekopstelling en eetbar, voorzien van o.a. keramische kookplaat, rvs afzuigkap, combioven vaatwasser en koelkast met vriesvak. Zithoek met open verbinding naar het eetgedeelte. De living is voorzien van airconditioning. Via de open doorgang tussen de woonkamer en de slaapkamer is het prachtige en riante dakterras van circa 43 m² te bereiken. Het dakterras is uitgerust met een groot elektrisch zonneluifel (2024). Slaapkamer met airconditioning en op maat gemaakte kastenwanden en toegang tot de badkamer. Geheel betegelde badkamer met inloopdouche, brede wastafel met ondermeubel en spiegel met geïntegreerde verlichting. Het appartement is voorzien van een eigen parkeerplaats op afgesloten binnenterrein en een berging in de kelder van het complex. ALGEMEEN: - Ruim, instapklaar 2-kamer appartement met riant dakterras; - Met eigen berging en parkeerplaats op afgesloten binnenterrein; - Aan stadswandelpark gelegen EN op loopafstand van het bruisende stadscentrum; - Voorzien van dakisolatie en HR++ glas in aluminium kozijnen; - In 2024 zijn 2 Mitsubishi inverter airco’s geplaatst; - Voorzien van energielabel C, geldig tot 28-04-2027; - In de periode 2016-2017 (her)ontwikkeld en gerenoveerd; - De servicekosten bedragen momenteel € 161,73 per maand; - Alle ramen voorzien van rolgordijnen en slaapkamer voorzien van verduisterend gordijn; - Kortom: een compact en instapklaar penthouse op een toplocatie! TER INFORMATIE: Deze brochure is met veel zorg samengesteld, maar omdat wij voor de inhoud ervan in belangrijke mate afhankelijk zijn van de informatie van derden, moet deze als indicatief worden beschouwd en kunnen hieraan derhalve geen rechten worden ontleend. Tenzij anders is overeengekomen wordt in de koopakte een bepaling opgenomen waardoor de koper, tot zekerheid voor de nakoming van zijn verplichtingen, gehouden is binnen een bepaalde periode een bankgarantie te doen stellen dan wel een waarborgsom bij de notaris te storten ter grootte van 10% van de koopsom. Indien het bouwjaar 1993 of eerder is zal er altijd een asbest clausule in de koopakte worden opgenomen. Rechtsgeldige koopovereenkomst pas ná ondertekening. Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een ‘ondertekende koopovereenkomst’. De rechten op de inhoud van deze brochure (copyright) zijn voorbehouden aan Verhagen Makelaars. Lees de volledige omschrijving

Prêt immobilier berekenen

€ 398.000

Coûts d'achat (estimés): € 9.810

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.960) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 407.810

2,78%

Annuellement

%

€ 19.900

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 398.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
appartement, penthouse (appartement)

Plan

Chambres
2 chambres
Chambres de coucher
1 chambre de bonne
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag
Situé à
2e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
57 m²
Contenu
227 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
43 m²
Espace de stockage externe
4 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2017
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak
Isolation
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas HR (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom)
Label\u00e9nergie
NIET BESCHIKBAAR

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan park, in centrum en vrij uitzicht
Jardin
Zonneterras
Sauvetage
Inpandig
Parkieren
Betaald parkeren en op eigen terrein
Type de garage
Parkeerplaats

Planification

Proposé depuis
28-10-2025
Date de vente
25-02-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, wastafel, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 5615

Google Maps

Aperçu géographique Eindhoven

Découvrez où les agents immobiliers sont actifs dans Eindhoven

Chiffres de logement et de quartier dans Eindhoven

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Eindhoven. En 2026 étaient 249.873 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 391.000.

Résidents

249.873

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 391.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 36.400

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

18.880

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Eindhoven
Année Résidents
2022 238.326
2023 243.730
2024 246.417
2025 249.035
2026 249.873

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Eindhoven
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 287.000
2022 EUR 314.000
2023 EUR 360.000
2024 EUR 363.000
2025 EUR 391.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 40.771 0-15: 33.456 15-25: 35.988 25-45: 81.260 45-65: 57.560

Niveau d'enseignement

Hoger

43

Praktisch

24

Middelbaar

34

Origine des habitants (2025)

Europa

36.936

Nederland

134.959

Buiten Europa

77.140

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 15.977
Appartementen 58.911
Tussenwoningen 47.558
Vrijstaande woningen 4.799
Twee-onder-één-kap woningen 3.002

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 2
1700 tot 1900 310
1900 tot 1925 3.138
1925 tot 1950 14.729
1950 tot 1970 26.459
1970 tot 1980 12.536
1980 tot 1990 9.036
1990 tot 2000 7.830
2000 tot 2010 5.228
2010 tot 2020 4.594
2020 en later 2.767

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

34.103

Étiquette C

29.742

Étiquette B

19.304

Étiquette D

11.177

Étiquette E

9.327

Étiquette F

6.306

Étiquette A+

5.788

Étiquette G

4.088

Étiquette A++

3.731

Étiquette A+++

2.635

Étiquette A++++

578

Étiquette A+++++

42

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Eindhoven
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.040 2.540
2021 1.140 2.570
2022 900 2.400
2023 770 2.270
2024 750 2.310

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 970 • Électricité: 2.650

Huurwoning

Gaz: 670 • Électricité: 1.900

Koopwoning

Gaz: 890 • Électricité: 2.740

Appartement

Gaz: 550 • Électricité: 1.710

Tussenwoning

Gaz: 830 • Électricité: 2.450

Vrijstaande woning

Gaz: 1.400 • Électricité: 4.320

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.210 • Électricité: 3.250

Activité dans Eindhoven (2025)

Handel en HORECA 5.830
Nijverheid en energie 3.740
Zakelijke dienstverlening 9.670
Overheid, onderwijs en zorg 5.395
Landbouw, bosbouw en visserij 70
Vervoer, informatie en communicatie 3.585
Financiele diensten en onroerendgoed 1.600
Cultuur, recreatie en overige diensten 3.645

Nombre total d'établissements: 33.545

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Eindhoven
Période Délits
jan 2025 1.526
jan 2026 1.357
jul 2025 1.556
jun 2025 1.564
mei 2025 1.610
mrt 2025 1.666
nov 2024 1.768
nov 2025 1.541
okt 2024 1.807
okt 2025 1.706
sep 2024 1.612
sep 2025 1.579

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Eindhoven.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Eindhoven

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Eindhoven?

Eindhoven telt in 2026 ongeveer 249.873 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Eindhoven?

De gemiddelde WOZ-waarde in Eindhoven is in 2025 circa € 391.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Eindhoven?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Eindhoven ligt rond € 36.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Eindhoven?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 18.880 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Eindhoven?

In Eindhoven komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 58.911 woningen.

Meer maisons in Eindhoven

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.