Direkt zum Inhalt
Logo von Ligtvoet Makelaardij

Veldmaarschalk Montgomerylaan 669 G

5612BP Eindhoven • Noord-Brabant

Verkauft unter Vorbehalt

€ 319.500 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.240

2 % Übertragungssteuer (€ 6.390) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 327.740

Kaufpreis /m²: € 3.849

Fotoalbum

Beschreibung

Ben jij op zoek naar een licht en ruim appartement? Dan is een bezoek aan Veldmaarschalk Montgomerylaan 669 G in Eindhoven zeker de moeite waard! Omstreeks 2010 is het gebouw getransformeerd naar appartementen, waardoor het een moderne uitstraling en wooncomfort biedt. De ligging is ideaal: op loopafstand van de TU/e, Fontys, het Catharina Ziekenhuis en het stadscentrum. Binnen 5 minuten fietsen ben je bij het NS-station of in de binnenstad. Ook Winkelcentrum Woensel en de Kruisstraat (met de grootste versmarkt van Eindhoven) liggen om de hoek. Centrale entree De centrale entree is voorzien van een bellentableau, brievenbussen en een intercominstallatie. Via de lift en het trappenhuis zijn de appartementen eenvoudig bereikbaar. Hal / entree appartement Bij binnenkomst betreedt u een lange hal met voldoende ruimte voor een kapstok. Badkamer Aan de rechterzijde van de hal bevindt zich de moderne badkamer, uitgerust met een ligbad en wastafel. Toilet Verderop in de hal, eveneens aan de rechterkant, bevindt zich een apart toilet. Dit is voorzien van een modern hangcloset, een fonteintje en mechanische ventilatie. Wasruimte Naast het toilet ligt een aparte wasruimte met aansluitingen voor een wasmachine en droger, evenals een handige waterkraan. Keuken De moderne open keuken is volledig uitgerust en beschikt over een koelkast, diepvries, combi oven/magnetron, 4-pits gasfornuis en vaatwasser. Slaapkamer Tegenover de keuken bevindt zich de master bedroom. Deze kamer heeft een royale raampartij rondom, wat zorgt voor veel natuurlijk licht. Daarnaast zijn er stijlvolle inbouwspots in het plafond verwerkt. Woonkamer Aan de voorzijde van het appartement ligt de ruime woonkamer. Deze is voorzien van airconditioning en beschikt over zowel een eetgedeelte als een comfortabel zitgedeelte. De grote ramen aan de voorzijde zorgen voor een prettige lichtinval. Bijzonderheden - Gelegen aan de voorzijde van het complex - Zeer ruim en licht appartement - Slechts 10 minuten van het bruisende centrum - In uitstekende staat van onderhoud, instapklaar! - Eventueel inclusief inventaris - Moderne inbouwspots in diverse ruimtes - Maandelijkse VvE bijdrage € 166,27,- pm - Voorschot nutsvoorzieningen € 100,- p/m - Projectnotaris: Pigmans Ras Janssen - Eindhoven - Tot zekerheid voor de nakoming van de verplichtingen dient de kopende partij, binnen de afgesproken termijn na het tot stand komen van de koopovereenkomst, een waarborgsom (10 % van de koopsom) te storten bij de notaris. Het is de kopende partij ook toegestaan een bankgarantie te stellen bij een Nederlandse bankinstelling ter grootte van dit bedrag.

Hypothek berekenen

€ 319.500

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.240

2 % Übertragungssteuer (€ 6.390) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 327.740

2,78%

Jährlich

%

€ 15.975

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 319.500 k.k.
Status
Verkauft unter Vorbehalt
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Portiekflat (appartement)

Indelung

Zimmer
2 Zimmer
Schlafzimmer
1 Schlafzimmer
Badezimmer
1 apart toilet
Böden
1 woonlaag
Lage in
1e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
83 m²
Inhalt
273 m³

Bau und Energie

Baujahr
1960
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak
Isolierung
Dubbel glas
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Remeha Avanta 28c (gas gestookt uit 2014, eigendom)
Energieausweis
B

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom
VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Nein
VVE Rückstellung vorhanden
Nein
WEG Wartungsplano
Nein
VVE Aufstellerversicherung
Ja

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan drukke weg en in centrum
Parken
Betaald parkeren

Planung

Seit dem Angebot
24-03-2026

Zusätzliche Merkmale

  • Airconditioning
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 5612

Google Karten

Geografische Übersicht Eindhoven

Entdecken Sie, wo Makler in Eindhoven aktiv sind

Wohn- und Viertelzahlen in Eindhoven

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Eindhoven. In 2026 waren da 249.873 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 391.000.

Einwohner

249.873

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 391.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 36.400

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

18.880

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Eindhoven
Jahr Einwohner
2022 238.326
2023 243.730
2024 246.417
2025 249.035
2026 249.873

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Eindhoven
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 287.000
2022 EUR 314.000
2023 EUR 360.000
2024 EUR 363.000
2025 EUR 391.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 40.771 0-15: 33.456 15-25: 35.988 25-45: 81.260 45-65: 57.560

Ausbildungsstufe

Hoger

43

Praktisch

24

Middelbaar

34

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

36.936

Nederland

134.959

Buiten Europa

77.140

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 15.977
Appartementen 58.911
Tussenwoningen 47.558
Vrijstaande woningen 4.799
Twee-onder-één-kap woningen 3.002

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 2
1700 tot 1900 310
1900 tot 1925 3.138
1925 tot 1950 14.729
1950 tot 1970 26.459
1970 tot 1980 12.536
1980 tot 1990 9.036
1990 tot 2000 7.830
2000 tot 2010 5.228
2010 tot 2020 4.594
2020 en later 2.767

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

34.103

Bezeichnung C

29.742

Bezeichnung B

19.304

Bezeichnung D

11.177

Bezeichnung E

9.327

Bezeichnung F

6.306

Bezeichnung A+

5.788

Bezeichnung G

4.088

Bezeichnung A++

3.731

Bezeichnung A+++

2.635

Bezeichnung A++++

578

Bezeichnung A+++++

42

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Eindhoven
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.040 2.540
2021 1.140 2.570
2022 900 2.400
2023 770 2.270
2024 750 2.310

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 970 • Strom: 2.650

Huurwoning

Gas: 670 • Strom: 1.900

Koopwoning

Gas: 890 • Strom: 2.740

Appartement

Gas: 550 • Strom: 1.710

Tussenwoning

Gas: 830 • Strom: 2.450

Vrijstaande woning

Gas: 1.400 • Strom: 4.320

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.210 • Strom: 3.250

Betriebsaktivität in Eindhoven (2025)

Handel en HORECA 5.830
Nijverheid en energie 3.740
Zakelijke dienstverlening 9.670
Overheid, onderwijs en zorg 5.395
Landbouw, bosbouw en visserij 70
Vervoer, informatie en communicatie 3.585
Financiele diensten en onroerendgoed 1.600
Cultuur, recreatie en overige diensten 3.645

Gesamtanzahl der Firmensitze: 33.545

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Eindhoven
Periode Verbrechen
jan 2025 1.526
jan 2026 1.357
jul 2025 1.556
jun 2025 1.564
mei 2025 1.610
mrt 2025 1.666
nov 2024 1.768
nov 2025 1.541
okt 2024 1.807
okt 2025 1.706
sep 2024 1.612
sep 2025 1.579

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Eindhoven.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Eindhoven

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Eindhoven?

Eindhoven telt in 2026 ongeveer 249.873 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Eindhoven?

De gemiddelde WOZ-waarde in Eindhoven is in 2025 circa € 391.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Eindhoven?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Eindhoven ligt rond € 36.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Eindhoven?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 18.880 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Eindhoven?

In Eindhoven komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 58.911 woningen.

Meer Häuser in Eindhoven

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.