Direkt zum Inhalt
Logo von Bonthuis Vaartjes Makelaars (aangesloten bij NVM)

Burg ten Veldestr 49

8281ZP Genemuiden • Overijssel

Verkauft

€ 225.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 6.350

2 % Übertragungssteuer (€ 4.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 231.350

Kaufpreis /m²: € 2.960

Fotoalbum

Beschreibung

Ben jij op zoek naar een ruime woning met veel mogelijkheden op een centrale locatie in Genemuiden? Deze tussenwoning aan de Burgemeester ten Veldestraat 49 biedt volop kansen om je woondromen waar te maken. Met drie slaapkamers, een fijne tuin op het oosten, een bijkeuken én een ruime bergzolder is dit een ideale woning voor starters of jonge gezinnen! Begane grond Bij binnenkomst valt direct de ruime en praktische indeling op. In de hal vind je de meterkast, het toilet en de trapopgang naar de verdieping. Vanuit hier loop je door naar de lichte woonkamer aan de voorzijde van de woning – een prettige ruimte met voldoende daglicht en mogelijkheden voor een gezellige zithoek. Aansluitend bevindt zich de gesloten keuken, die direct grenst aan een aparte eetkamer. Deze extra ruimte is ideaal als eethoek, maar kan ook dienst doen als werk- of speelkamer. Achter de eetkamer ligt de bijkeuken, met aansluitingen voor wasmachine en droger. Ook heb je hier toegang tot de achtertuin én de aangrenzende schuur, die veel extra bergruimte biedt en ook gebruikt kan worden als hobbyruimte of kleine werkplaats. Achter de eetkamer bevindt zich de bijkeuken, voorzien van wasmachineaansluiting en extra bergruimte. Tot slot is er een royale berging (schuur) met toegang tot de achtertuin. Eerste verdieping Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers van verschillende formaten. Deze kamers zijn functioneel ingedeeld en voorzien van natuurlijke lichtinval. Boven de trapopgang vind je de airconditioning (2021). De eenvoudige badkamer is praktisch ingericht met een douche, toilet en wastafel. Tweede verdieping Via een vlizotrap op de overloop is de ruime vliering (berging) bereikbaar. Deze tweede verdieping biedt veel extra opslagruimte, en met de juiste aanpassingen zou hier eventueel een extra kamer gerealiseerd kunnen worden. Buitenruimte De diepe achtertuin is gelegen op het oosten en biedt volop ochtend- en middagzon. Hier kun je heerlijk buiten zitten, tuinieren of genieten van een rustige zomerse dag. De tuin is onderhoudsvriendelijk aangelegd en beschikt over een achterom – ideaal voor bijvoorbeeld het stallen van fietsen of het eenvoudig bereiken van de schuur. Op loopafstand van het centrum De woning is gelegen op loopafstand van het gezellige centrum van Genemuiden. Hier vind je diverse winkels, horecagelegenheden en andere voorzieningen. Ook scholen, sportverenigingen en speeltuinen bevinden zich op korte afstand, wat het huis ideaal maakt voor gezinnen. Genemuiden zelf kent een actief verenigingsleven en een centrale ligging in de regio. Via de nabijgelegen uitvalswegen ben je bovendien zo in Zwolle of Kampen.

Hypothek berekenen

€ 225.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 6.350

2 % Übertragungssteuer (€ 4.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 231.350

2,78%

Jährlich

%

€ 11.250

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 225.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
woonhuis, tussenwoning

Indelung

Zimmer
4 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
76 m²
Fläche des Grundstücks
76 m²
Inhalt
290 m³
Sonstiger Innenraum
10 m²
Hinterhof Fläche
17 m²

Bau und Energie

Baujahr
1920
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Isolierung
Grotendeels dubbelglas en vloerisolatie
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom)
Energieausweis
E

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In centrum
Garten
Achtertuin
Gartenlage
gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Bergung
Aangebouwde stenen berging
Parken
Openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
06-06-2025
Verkaufsdatum
27-07-2025

Badezimmer Ausstattung

Douche en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • rolluiken
  • en TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 8281

Google Karten

Standort von Genemuiden

Erkunden Sie Genemuiden und die umliegenden Gebiete

Wohn- und Viertelzahlen in Genemuiden

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Genemuiden. In 2025 waren da 10.535 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 343.132.

Einwohner

10.535

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 343.132

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 27.099

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

173

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Genemuiden
Jahr Einwohner
2021 10.370
2022 10.380
2023 10.485
2024 10.495
2025 10.535

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Genemuiden
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 245.132
2022 EUR 271.707
2023 EUR 306.698
2024 EUR 323.720
2025 EUR 343.132

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 1.620 0-15: 2.320 15-25: 1.635 25-45: 2.590 45-65: 2.370

Ausbildungsstufe

Hoger

1.000

Praktisch

3.050

Middelbaar

3.340

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

415

Nederland

9.815

Buiten Europa

305

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 777
Appartementen 501
Tussenwoningen 1.397
Vrijstaande woningen 608
Twee-onder-één-kap woningen 689

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 0
1700 tot 1900 93
1900 tot 1925 205
1925 tot 1950 239
1950 tot 1970 686
1970 tot 1980 728
1980 tot 1990 550
1990 tot 2000 636
2000 tot 2010 390
2010 tot 2020 273
2020 en later 230

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

1.071

Bezeichnung B

811

Bezeichnung A

782

Bezeichnung F

320

Bezeichnung D

301

Bezeichnung E

181

Bezeichnung G

177

Bezeichnung A+

73

Bezeichnung A+++

63

Bezeichnung A++

57

Bezeichnung A++++

27

Bezeichnung A+++++

2

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Genemuiden
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.433 3.227
2021 1.613 3.246
2022 1.275 3.071
2023 1.043 2.933
2024 1.015 3.020

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.082 • Strom: 2.761

Huurwoning

Gas: 848 • Strom: 1.990

Koopwoning

Gas: 1.099 • Strom: 3.198

Appartement

Gas: 567 • Strom: 1.776

Tussenwoning

Gas: 941 • Strom: 2.582

Vrijstaande woning

Gas: 1.478 • Strom: 4.343

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.159 • Strom: 3.366

Betriebsaktivität in Genemuiden (2025)

Handel en HORECA 320
Nijverheid en energie 280
Zakelijke dienstverlening 250
Overheid, onderwijs en zorg 100
Landbouw, bosbouw en visserij 70
Vervoer, informatie en communicatie 75
Financiele diensten en onroerendgoed 120
Cultuur, recreatie en overige diensten 110

Gesamtanzahl der Firmensitze: 1.325

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Genemuiden
Periode Verbrechen
jan 2025 21
jan 2026 7
jul 2025 18
jun 2025 11
mei 2025 9
mrt 2025 12
nov 2024 16
nov 2025 23
okt 2024 11
okt 2025 18
sep 2024 14
sep 2025 16

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Genemuiden.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Genemuiden

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Genemuiden?

Genemuiden telt in 2025 ongeveer 10.535 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Genemuiden?

De gemiddelde WOZ-waarde in Genemuiden is in 2025 circa € 343.132.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Genemuiden?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Genemuiden ligt rond € 27.099 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Genemuiden?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 173 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Genemuiden?

In Genemuiden komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.397 woningen.

Meer Häuser in Genemuiden

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.