Jump to content
Logo of Bonthuis Vaartjes Makelaars (aangesloten bij NVM)

Burg ten Veldestr 49

8281ZP Genemuiden • Overijssel

Sold

€ 225.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 6.350

2% transfer tax (€ 4.500) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 231.350

Purchase price /m²: € 2.960

Photo Gallery

Description

Ben jij op zoek naar een ruime woning met veel mogelijkheden op een centrale locatie in Genemuiden? Deze tussenwoning aan de Burgemeester ten Veldestraat 49 biedt volop kansen om je woondromen waar te maken. Met drie slaapkamers, een fijne tuin op het oosten, een bijkeuken én een ruime bergzolder is dit een ideale woning voor starters of jonge gezinnen! Begane grond Bij binnenkomst valt direct de ruime en praktische indeling op. In de hal vind je de meterkast, het toilet en de trapopgang naar de verdieping. Vanuit hier loop je door naar de lichte woonkamer aan de voorzijde van de woning – een prettige ruimte met voldoende daglicht en mogelijkheden voor een gezellige zithoek. Aansluitend bevindt zich de gesloten keuken, die direct grenst aan een aparte eetkamer. Deze extra ruimte is ideaal als eethoek, maar kan ook dienst doen als werk- of speelkamer. Achter de eetkamer ligt de bijkeuken, met aansluitingen voor wasmachine en droger. Ook heb je hier toegang tot de achtertuin én de aangrenzende schuur, die veel extra bergruimte biedt en ook gebruikt kan worden als hobbyruimte of kleine werkplaats. Achter de eetkamer bevindt zich de bijkeuken, voorzien van wasmachineaansluiting en extra bergruimte. Tot slot is er een royale berging (schuur) met toegang tot de achtertuin. Eerste verdieping Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers van verschillende formaten. Deze kamers zijn functioneel ingedeeld en voorzien van natuurlijke lichtinval. Boven de trapopgang vind je de airconditioning (2021). De eenvoudige badkamer is praktisch ingericht met een douche, toilet en wastafel. Tweede verdieping Via een vlizotrap op de overloop is de ruime vliering (berging) bereikbaar. Deze tweede verdieping biedt veel extra opslagruimte, en met de juiste aanpassingen zou hier eventueel een extra kamer gerealiseerd kunnen worden. Buitenruimte De diepe achtertuin is gelegen op het oosten en biedt volop ochtend- en middagzon. Hier kun je heerlijk buiten zitten, tuinieren of genieten van een rustige zomerse dag. De tuin is onderhoudsvriendelijk aangelegd en beschikt over een achterom – ideaal voor bijvoorbeeld het stallen van fietsen of het eenvoudig bereiken van de schuur. Op loopafstand van het centrum De woning is gelegen op loopafstand van het gezellige centrum van Genemuiden. Hier vind je diverse winkels, horecagelegenheden en andere voorzieningen. Ook scholen, sportverenigingen en speeltuinen bevinden zich op korte afstand, wat het huis ideaal maakt voor gezinnen. Genemuiden zelf kent een actief verenigingsleven en een centrale ligging in de regio. Via de nabijgelegen uitvalswegen ben je bovendien zo in Zwolle of Kampen.

Mortgage berekenen

€ 225.000

Cost of copper (estimated): € 6.350

2% transfer tax (€ 4.500) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 231.350

2,78%

Yearly

%

€ 11.250

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 225.000 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
woonhuis, tussenwoning

Index

Rooms
4 rooms
Bedrooms
3 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
2 woonlagen

Areas and volumes

Living area
76 m²
Land area
76 m²
Content
290 m³
Other enclosed space
10 m²
Backyard area
17 m²

Construction and Energy

Year of construction
1920
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Insulation
Grotendeels dubbelglas en vloerisolatie
Heating
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom)
Energy label
E

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom

Outdoor space and parking

Outdoor space
In centrum
Garden
Achtertuin
Garden location
gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Salvage
Aangebouwde stenen berging
Parking
Openbaar parkeren

Planning

Available since
06-06-2025
Sale date
27-07-2025

Bathroom facilities

Douche en wastafelmeubel

Additional features

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • rolluiken
  • en TV kabel

Maps

Postal code map

Postcode map for 8281

Google Maps

Location of Genemuiden

Explore Genemuiden and the surrounding areas

Residential and neighborhood statistics in Genemuiden

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Genemuiden. In 2026 were there 10.582 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 343.132.

Residents

10.582

Last year: 2026

Average WOZ

EUR 343.132

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 27.099

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

173

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Genemuiden
Year Residents
2021 10.370
2022 10.380
2023 10.485
2024 10.495
2025 10.535
2026 10.582

Annual WOZ value

WOZ value per year in Genemuiden
Year Average WOZ
2021 EUR 245.132
2022 EUR 271.707
2023 EUR 306.698
2024 EUR 323.720
2025 EUR 343.132

Composition of residents

Age build-up

65+: 1.580 0-15: 2.300 15-25: 1.660 25-45: 2.645 45-65: 2.385

Education level

Hoger

1.000

Praktisch

3.050

Middelbaar

3.340

Origin of residents (2025)

Europa

415

Nederland

9.815

Buiten Europa

305

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 777
Appartementen 501
Tussenwoningen 1.397
Vrijstaande woningen 608
Twee-onder-één-kap woningen 689

Construction period of buildings

Voor 1700 0
1700 tot 1900 93
1900 tot 1925 205
1925 tot 1950 239
1950 tot 1970 686
1970 tot 1980 728
1980 tot 1990 550
1990 tot 2000 636
2000 tot 2010 390
2010 tot 2020 273
2020 en later 230

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label C

1.071

Label B

811

Label A

782

Label F

320

Label D

301

Label E

181

Label G

177

Label A+

73

Label A+++

63

Label A++

57

Label A++++

27

Label A+++++

2

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Genemuiden
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.433 3.227
2021 1.613 3.246
2022 1.275 3.071
2023 1.043 2.933
2024 1.015 3.020

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 1.082 • Electricity: 2.761

Huurwoning

Gas: 848 • Electricity: 1.990

Koopwoning

Gas: 1.099 • Electricity: 3.198

Appartement

Gas: 567 • Electricity: 1.776

Tussenwoning

Gas: 941 • Electricity: 2.582

Vrijstaande woning

Gas: 1.478 • Electricity: 4.343

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.159 • Electricity: 3.366

Business activity in Genemuiden (2025)

Handel en HORECA 320
Nijverheid en energie 280
Zakelijke dienstverlening 250
Overheid, onderwijs en zorg 100
Landbouw, bosbouw en visserij 70
Vervoer, informatie en communicatie 75
Financiele diensten en onroerendgoed 120
Cultuur, recreatie en overige diensten 110

Total number of company establishments: 1.325

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Genemuiden
Period Crimes
jan 2026 7
jul 2025 18
jun 2025 11
mei 2025 9
mrt 2025 12
mrt 2026 8
nov 2024 16
nov 2025 23
okt 2024 11
okt 2025 18
sep 2024 14
sep 2025 16

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Genemuiden.

Frequently asked questions about living in Genemuiden

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Genemuiden?

Genemuiden telt in 2026 ongeveer 10.582 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Genemuiden?

De gemiddelde WOZ-waarde in Genemuiden is in 2025 circa € 343.132.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Genemuiden?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Genemuiden ligt rond € 27.099 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Genemuiden?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 173 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Genemuiden?

In Genemuiden komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.397 woningen.

Meer houses in Genemuiden

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.