Direkt zum Inhalt
Logo von Sijmons-Dolata

Wildveldseweg 3

3481LW Harmelen • Utrecht

Verfügbar

€ 725.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 16.350

2 % Übertragungssteuer (€ 14.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 741.350

Kaufpreis /m²: € 8.841

Fotoalbum

Beschreibung

Aan de Wildveldseweg 3, in het landelijke buitengebied van Harmelen, ligt deze sfeervolle twee-onder-één-kapwoning met vrij uitzicht over de omliggende landerijen. Hier geniet je dagelijks van rust, groen en privacy, terwijl voorzieningen, scholen en uitvalswegen zich op korte afstand bevinden. Een heerlijke woonplek voor wie landelijk wil wonen met alle gemakken binnen handbereik. Door een grondige verbouwing in 2018, waarbij onder andere isolerende maatregelen zijn getroffen, in combinatie met de plaatsing van 10 zonnepanelen, beschikt de woning over energielabel C. Dankzij de slaapkamer en badkamer op de begane grond is met wat aanpassingen gelijkvloers wonen mogelijk. Op de eerste verdieping bevindt zich nog een tweede sfeervolle slaapkamer. Via een eigen brug aan de voorzijde bereik je het ruime perceel, dat wordt afgesloten met een elektrisch bedienbaar hek. Op eigen terrein is parkeergelegenheid aanwezig voor maar liefst drie auto’s. De fraai aangelegde tuin beschikt over meerdere gezellige zitplekken, waardoor je op ieder moment van de dag optimaal kunt genieten van de zon, de rust en het weidse uitzicht. Op het ruime perceel van maar liefst 1219 m² staat daarnaast een grote schuur, ideaal voor hobby, opslag of werken aan huis. Een charmante woning op een prachtige landelijke locatie waar rust, ruimte en comfort op fraaie wijze samenkomen. De woning heeft een gebruiksoppervlakte wonen van 82 m², inhoud 439 m³ en is gelegen op een perceel van 1219 m². Begane grond Via de entree aan de voorzijde kom je binnen in de lichte hal met garderobe en toiletruimte. Zoals gebruikelijk in het buitengebied wordt de woning in het dagelijks leven vaak via de achterdeur en de keuken betreden. De toiletruimte is modern uitgevoerd met een vrijhangend toilet, fontein en betegeling tot aan het plafond. De woon-/eetkamer heeft aan de voorzijde een fraai uitzicht over het groen en de omliggende weilanden, terwijl de achterzijde in verbinding staat met de tuin. Dankzij de raampartijen en het dakraam valt er prettig veel daglicht naar binnen. De keuken, geplaatst in 2018, is uitgevoerd in een L-opstelling en voorzien van een 4-pits inductiekookplaat, RVS-afzuigkap, koelkast, combi-magentron en vaatwasmachine. De woon-/eetkamer is afgewerkt met een moderne PVC vloer voorzien van vloerverwarming welke doorloopt tot aan de keuken. De keuken wordt afzonderlijk verwarmd. Daarnaast zijn de wanden en plafonds strak gestuukt. Slaapkamer en badkamer De badkamer en een slaapkamer bevinden zich op de begane grond, waardoor gelijkvloers wonen mogelijk is, al is er wel een kleine afstap om deze ruimtes te bereiken. De slaapkamer is op fraaie wijze vormgegeven met een vide en een opengewerkte kap, wat zorgt voor een indrukwekkende ruimtelijke beleving met een hoogte van bijna 4 meter. Dankzij de vide is boven de badkamer een praktische werkplek gecreëerd, ideaal als thuiswerkplek of rustige leeshoek. Daarnaast biedt het tevens de mogelijkheid voor een wiegje in de eerste maanden of als extra speelplek voor kinderen. De zichtbare draagbalken geven de ruimte extra sfeer en karakter. Daarnaast zijn de wanden en plafonds gestuukt en ligt er een laminaatvloer. De badkamer is compleet uitgevoerd met een douche en ligbad en volledig betegeld tot aan het plafond. Tevens bevinden zich hier de aansluitingen voor de wasmachine en droger. Eerste verdieping Vanuit de keuken leidt de trap naar de eerste verdieping. Hier bevindt zich een sfeervolle slaapkamer die dankzij de dakkapellen aan zowel de voor- als achterzijde heerlijk licht is en een prachtig uitzicht biedt aan beide kanten. De ruimte heeft een warme uitstraling door de wit geschilderde houten vloer en gestuukte wanden. Ook hier zijn de karakteristieke draagbalken bewust in het zicht gelaten, wat de kamer extra charme en een authentieke uitstraling geeft. De beiderzijdse inbouw knieschotten bieden veel extra opbergruimte. Schuur, tuin en landelijke ligging Het perceel is bereikbaar via de eigen houten brug en is in 2019 volledig opnieuw aangelegd. De tuin vormt een fraai en verzorgd geheel met een prettige balans tussen groen, privacy en gebruiksgemak. Aan de voorzijde is er parkeergelegenheid onder de overkapping (gedeeltelijk) of in de schuur. Verder op het terrein zijn diverse terrassen aangelegd, waardoor je op elk moment van de dag een fijne plek in de zon of juist in de schaduw kunt opzoeken. De tuin biedt daarnaast volop ruimte voor ontspanning en spel. Voor de kinderen is er voldoende speelgelegenheid o.a. middels een speeltoestel en trampoline. Dankzij de volwassen beplanting is het perceel bovendien mooi beschut, wat zorgt voor een aangename en intieme sfeer. De houten schuur van circa 37 m² biedt volop mogelijkheden. Deze is ideaal te gebruiken als hobbyruimte, opslag of als parkeerruimte voor auto’s.

Hypothek berekenen

€ 725.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 16.350

2 % Übertragungssteuer (€ 14.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 741.350

3,04%

Jährlich

%

€ 36.250

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 725.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Indelung

Zimmer
3 Zimmer
Schlafzimmer
2 Schlafzimmer
Badezimmer
1 apart toilet
Böden
2 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
82 m²
Fläche des Grundstücks
1219 m²
Inhalt
438 m³
Sonstiger Innenraum
4 m²
Externe Berghalle
42 m²
Hinterhof Fläche
986 m²

Bau und Energie

Baujahr
1900
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Dubbel glas
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Vaillant (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom)
Energieausweis
C

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg en vrij uitzicht
Garten
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Gartenlage
Gelegen op het westen
Bergung
Vrijstaande houten berging
Parken
Op eigen terrein
Garagenart
Aangebouwde houten garage
Garagekapazität
2 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
13-05-2026

Garagen Einrichtungen

Elektra en stromend water

Zusätzliche Merkmale

  • Zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 3481

Google Karten

Geografische Übersicht Harmelen

Betrachten Sie den Standort und entdecken Sie die Makler in dieser Region

Wohn- und Viertelzahlen in Harmelen

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Harmelen. In 2025 waren da 8.130 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 456.000.

Einwohner

8.130

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 456.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 37.700

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

367

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Harmelen
Jahr Einwohner
2021 8.195
2022 8.155
2023 8.125
2024 8.060
2025 8.130

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Harmelen
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 352.000
2022 EUR 371.000
2023 EUR 424.000
2024 EUR 430.000
2025 EUR 456.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 2.020 0-15: 1.230 15-25: 930 25-45: 1.625 45-65: 2.320

Ausbildungsstufe

Hoger

1.820

Praktisch

1.360

Middelbaar

2.680

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

380

Nederland

7.150

Buiten Europa

600

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 669
Appartementen 583
Tussenwoningen 1.356
Vrijstaande woningen 600
Twee-onder-één-kap woningen 369

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 5
1700 tot 1900 86
1900 tot 1925 260
1925 tot 1950 159
1950 tot 1970 895
1970 tot 1980 823
1980 tot 1990 463
1990 tot 2000 127
2000 tot 2010 327
2010 tot 2020 60
2020 en later 121

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

1.254

Bezeichnung A

610

Bezeichnung B

497

Bezeichnung D

290

Bezeichnung G

280

Bezeichnung F

240

Bezeichnung E

236

Bezeichnung A++++

45

Bezeichnung A+

38

Bezeichnung A+++

30

Bezeichnung A++

21

Bezeichnung A+++++

4

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Harmelen
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.320 3.220
2021 1.500 3.260
2022 1.160 3.030
2023 990 2.840
2024 950 2.890

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.070 • Strom: 2.880

Huurwoning

Gas: 780 • Strom: 1.960

Koopwoning

Gas: 1.060 • Strom: 3.110

Appartement

Gas: 620 • Strom: 1.790

Tussenwoning

Gas: 870 • Strom: 2.520

Vrijstaande woning

Gas: 1.450 • Strom: 4.320

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.160 • Strom: 3.250

Betriebsaktivität in Harmelen (2025)

Handel en HORECA 175
Nijverheid en energie 205
Zakelijke dienstverlening 330
Overheid, onderwijs en zorg 180
Landbouw, bosbouw en visserij 95
Vervoer, informatie en communicatie 70
Financiele diensten en onroerendgoed 90
Cultuur, recreatie en overige diensten 90

Gesamtanzahl der Firmensitze: 1.230

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Harmelen
Periode Verbrechen
jan 2025 36
jan 2026 37
jul 2025 28
jun 2025 22
mei 2025 24
mrt 2025 37
nov 2024 43
nov 2025 33
okt 2024 36
okt 2025 45
sep 2024 26
sep 2025 30

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Harmelen.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Harmelen

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Harmelen?

Harmelen telt in 2025 ongeveer 8.130 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Harmelen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Harmelen is in 2025 circa € 456.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Harmelen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Harmelen ligt rond € 37.700 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Harmelen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 367 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Harmelen?

In Harmelen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.356 woningen.

Meer Häuser in Harmelen

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.