Aller directement au contenu
Logo de Sijmons-Dolata

Wildveldseweg 3

3481LW Harmelen • Utrecht

Disponible

€ 725.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 16.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 14.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 741.350

Prix d'achat /m²: € 8.841

Galerie de photos

Description

Aan de Wildveldseweg 3, in het landelijke buitengebied van Harmelen, ligt deze sfeervolle twee-onder-één-kapwoning met vrij uitzicht over de omliggende landerijen. Hier geniet je dagelijks van rust, groen en privacy, terwijl voorzieningen, scholen en uitvalswegen zich op korte afstand bevinden. Een heerlijke woonplek voor wie landelijk wil wonen met alle gemakken binnen handbereik. Door een grondige verbouwing in 2018, waarbij onder andere isolerende maatregelen zijn getroffen, in combinatie met de plaatsing van 10 zonnepanelen, beschikt de woning over energielabel C. Dankzij de slaapkamer en badkamer op de begane grond is met wat aanpassingen gelijkvloers wonen mogelijk. Op de eerste verdieping bevindt zich nog een tweede sfeervolle slaapkamer. Via een eigen brug aan de voorzijde bereik je het ruime perceel, dat wordt afgesloten met een elektrisch bedienbaar hek. Op eigen terrein is parkeergelegenheid aanwezig voor maar liefst drie auto’s. De fraai aangelegde tuin beschikt over meerdere gezellige zitplekken, waardoor je op ieder moment van de dag optimaal kunt genieten van de zon, de rust en het weidse uitzicht. Op het ruime perceel van maar liefst 1219 m² staat daarnaast een grote schuur, ideaal voor hobby, opslag of werken aan huis. Een charmante woning op een prachtige landelijke locatie waar rust, ruimte en comfort op fraaie wijze samenkomen. De woning heeft een gebruiksoppervlakte wonen van 82 m², inhoud 439 m³ en is gelegen op een perceel van 1219 m². Begane grond Via de entree aan de voorzijde kom je binnen in de lichte hal met garderobe en toiletruimte. Zoals gebruikelijk in het buitengebied wordt de woning in het dagelijks leven vaak via de achterdeur en de keuken betreden. De toiletruimte is modern uitgevoerd met een vrijhangend toilet, fontein en betegeling tot aan het plafond. De woon-/eetkamer heeft aan de voorzijde een fraai uitzicht over het groen en de omliggende weilanden, terwijl de achterzijde in verbinding staat met de tuin. Dankzij de raampartijen en het dakraam valt er prettig veel daglicht naar binnen. De keuken, geplaatst in 2018, is uitgevoerd in een L-opstelling en voorzien van een 4-pits inductiekookplaat, RVS-afzuigkap, koelkast, combi-magentron en vaatwasmachine. De woon-/eetkamer is afgewerkt met een moderne PVC vloer voorzien van vloerverwarming welke doorloopt tot aan de keuken. De keuken wordt afzonderlijk verwarmd. Daarnaast zijn de wanden en plafonds strak gestuukt. Slaapkamer en badkamer De badkamer en een slaapkamer bevinden zich op de begane grond, waardoor gelijkvloers wonen mogelijk is, al is er wel een kleine afstap om deze ruimtes te bereiken. De slaapkamer is op fraaie wijze vormgegeven met een vide en een opengewerkte kap, wat zorgt voor een indrukwekkende ruimtelijke beleving met een hoogte van bijna 4 meter. Dankzij de vide is boven de badkamer een praktische werkplek gecreëerd, ideaal als thuiswerkplek of rustige leeshoek. Daarnaast biedt het tevens de mogelijkheid voor een wiegje in de eerste maanden of als extra speelplek voor kinderen. De zichtbare draagbalken geven de ruimte extra sfeer en karakter. Daarnaast zijn de wanden en plafonds gestuukt en ligt er een laminaatvloer. De badkamer is compleet uitgevoerd met een douche en ligbad en volledig betegeld tot aan het plafond. Tevens bevinden zich hier de aansluitingen voor de wasmachine en droger. Eerste verdieping Vanuit de keuken leidt de trap naar de eerste verdieping. Hier bevindt zich een sfeervolle slaapkamer die dankzij de dakkapellen aan zowel de voor- als achterzijde heerlijk licht is en een prachtig uitzicht biedt aan beide kanten. De ruimte heeft een warme uitstraling door de wit geschilderde houten vloer en gestuukte wanden. Ook hier zijn de karakteristieke draagbalken bewust in het zicht gelaten, wat de kamer extra charme en een authentieke uitstraling geeft. De beiderzijdse inbouw knieschotten bieden veel extra opbergruimte. Schuur, tuin en landelijke ligging Het perceel is bereikbaar via de eigen houten brug en is in 2019 volledig opnieuw aangelegd. De tuin vormt een fraai en verzorgd geheel met een prettige balans tussen groen, privacy en gebruiksgemak. Aan de voorzijde is er parkeergelegenheid onder de overkapping (gedeeltelijk) of in de schuur. Verder op het terrein zijn diverse terrassen aangelegd, waardoor je op elk moment van de dag een fijne plek in de zon of juist in de schaduw kunt opzoeken. De tuin biedt daarnaast volop ruimte voor ontspanning en spel. Voor de kinderen is er voldoende speelgelegenheid o.a. middels een speeltoestel en trampoline. Dankzij de volwassen beplanting is het perceel bovendien mooi beschut, wat zorgt voor een aangename en intieme sfeer. De houten schuur van circa 37 m² biedt volop mogelijkheden. Deze is ideaal te gebruiken als hobbyruimte, opslag of als parkeerruimte voor auto’s.

Prêt immobilier berekenen

€ 725.000

Coûts d'achat (estimés): € 16.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 14.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 741.350

3,04%

Annuellement

%

€ 36.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 725.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
82 m²
Superficie du terrain
1219 m²
Contenu
438 m³
Autre espace intérieur
4 m²
Espace de stockage externe
42 m²
Aire de la cour arrière
986 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1900
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dubbel glas
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Vaillant (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en vrij uitzicht
Jardin
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Emplacement jardin
Gelegen op het westen
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Op eigen terrein
Type de garage
Aangebouwde houten garage
Capacité du garage
2 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
13-05-2026

Équipements de garage

Elektra en stromend water

Caractéristiques supplémentaires

  • Zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3481

Google Maps

Aperçu géographique Harmelen

Voir la localisation et découvrir les agents immobiliers dans cette région

Chiffres de logement et de quartier dans Harmelen

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Harmelen. En 2025 étaient 8.130 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 456.000.

Résidents

8.130

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 456.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 37.700

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

367

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Harmelen
Année Résidents
2021 8.195
2022 8.155
2023 8.125
2024 8.060
2025 8.130

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Harmelen
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 352.000
2022 EUR 371.000
2023 EUR 424.000
2024 EUR 430.000
2025 EUR 456.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 2.020 0-15: 1.230 15-25: 930 25-45: 1.625 45-65: 2.320

Niveau d'enseignement

Hoger

1.820

Praktisch

1.360

Middelbaar

2.680

Origine des habitants (2025)

Europa

380

Nederland

7.150

Buiten Europa

600

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 669
Appartementen 583
Tussenwoningen 1.356
Vrijstaande woningen 600
Twee-onder-één-kap woningen 369

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 5
1700 tot 1900 86
1900 tot 1925 260
1925 tot 1950 159
1950 tot 1970 895
1970 tot 1980 823
1980 tot 1990 463
1990 tot 2000 127
2000 tot 2010 327
2010 tot 2020 60
2020 en later 121

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

1.254

Étiquette A

610

Étiquette B

497

Étiquette D

290

Étiquette G

280

Étiquette F

240

Étiquette E

236

Étiquette A++++

45

Étiquette A+

38

Étiquette A+++

30

Étiquette A++

21

Étiquette A+++++

4

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Harmelen
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.320 3.220
2021 1.500 3.260
2022 1.160 3.030
2023 990 2.840
2024 950 2.890

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.070 • Électricité: 2.880

Huurwoning

Gaz: 780 • Électricité: 1.960

Koopwoning

Gaz: 1.060 • Électricité: 3.110

Appartement

Gaz: 620 • Électricité: 1.790

Tussenwoning

Gaz: 870 • Électricité: 2.520

Vrijstaande woning

Gaz: 1.450 • Électricité: 4.320

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.160 • Électricité: 3.250

Activité dans Harmelen (2025)

Handel en HORECA 175
Nijverheid en energie 205
Zakelijke dienstverlening 330
Overheid, onderwijs en zorg 180
Landbouw, bosbouw en visserij 95
Vervoer, informatie en communicatie 70
Financiele diensten en onroerendgoed 90
Cultuur, recreatie en overige diensten 90

Nombre total d'établissements: 1.230

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Harmelen
Période Délits
jan 2025 36
jan 2026 37
jul 2025 28
jun 2025 22
mei 2025 24
mrt 2025 37
nov 2024 43
nov 2025 33
okt 2024 36
okt 2025 45
sep 2024 26
sep 2025 30

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Harmelen.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Harmelen

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Harmelen?

Harmelen telt in 2025 ongeveer 8.130 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Harmelen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Harmelen is in 2025 circa € 456.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Harmelen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Harmelen ligt rond € 37.700 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Harmelen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 367 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Harmelen?

In Harmelen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.356 woningen.

Meer maisons in Harmelen

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.