Einwohner
-
Keine Daten
€ 425.000 k.k.
Kosten Kupfer (geschätzt): € 10.350
2 % Übertragungssteuer (€ 8.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)
Gesamt inkl. MwSt.: € 435.350
Kaufpreis /m²: € 5.000
De perfecte combinatie van historie, nostalgie én hedendaags wooncomfort. Dat ervaar je optimaal in deze karakteristieke geheel gemoderniseerde goed onderhouden twee-onder-één-kapwoning o.a. voorzien van een nieuwe keuken en badkamer, een riante zonnige tuin met vrijstaande stenen garage en oprit met parkeergelegenheid voor meerdere auto's op eigen terrein. Gelegen op een van de mooiste plekjes in de idyllische wijk "Tuindorp-’t Lansink", woon je hier letterlijk op een unieke locatie. De Tuindorpvijver ligt op steenworp afstand, winkelcentrum Het Esrein, scholen, sportvoorzieningen, station en het centrum zijn eveneens binnen enkele fietsminuten bereikbaar. Al met al een woning die zelfs binnen deze wijk positief opvallend genoemd mag worden. Indeling: Begane grond: Zij-entree / ruime hal met bergkast, moderne toiletruimte met vrijhangend toilet en trapopgang, sfeervolle woonkamer met veel lichtinval, fraaie houten vloer en openslaande tuindeuren, gesloten keuken (2021) voorzien van diverse inbouwapparatuur, ruime bijkeuken met opstelplaats voor wasapparatuur, bergruimte en deur naar de achtertuin. Eerste verdieping: Overloop met vaste kast, twee slaapkamers waarvan één met vaste kast, de derde kamer is een ideale kantoor-/hobbyruimte, stijlvolle badkamer (2021) voorzien van inloopdouche, vaste wastafel met meubel, vrijhangend toilet en designradiator, de fraaie tegels zijn een echte eyecatcher. Tweede verdieping: Middels luik op de overloop bereikbare bergzolder. Buiten / tuin: Uniek voor wonen in het "Tuindorp" is zeker de ruime oprit met parkeergelegenheid voor meerder auto's op eigen terrein en de royale vrijstaande stenen garage/berging (19 m²). De zonnige tuin biedt veel privacy en is een heerlijke plek om te genieten van het buitenleven. Bijzonderheden: * Bouwjaar 1926; * Perceelsgrootte: 287 m²; * Inhoud woonhuis: 323 m³; * Verwarming en warm water voorziening door middel van een Nefit hr-combiketel, bouwjaar 2024 (eigendom); * Buitenschilderwerk uitgevoerd in 2023 door erkend schildersbedrijf; * Elektrische installatie, meterkast en waterleidingen vernieuwd in 2021; * Ramen op de eerste verdieping (hardhout) en glas (HR++) in 2021 vervangen; * Ramen achterzijde en zijgevel gedeeltelijk vervangen en glas HR++ in 2021; * Woning is v.v. dakisolatie en grotendeels dubbele beglazing; * Keuken en badkamer vernieuwd in 2021; * Begane grond voorzien van buiten zonwering; * Kamer aan de achterzijde en badkamer voorzien van een dakkapel; * De zonnige veel privacy biedende tuin heeft een vrijstaande stenen garage / berging; * Gelegen aan een heerlijk rustige straat op steenworp afstand van de Tuindorpvijver; * Beschermd stads-/ dorpsgezicht; * In de koopakte zal een 10% waarborgsom of bankgarantie worden opgenomen. Lees de volledige omschrijving
€ 425.000
Kosten Kupfer (geschätzt): € 10.350
2 % Übertragungssteuer (€ 8.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)
Gesamtkauf (inkl. USt.): € 435.350
2,78%
Jährlich
€ 21.250
Direkt verfügbar
Schätzliche Hypothek
Indikative Brutomonatsrate
Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit
Indikative Nettokosten pro Monat
iHaftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).
Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel
Vliering en elektra
Erkunden Sie Hengelo und die umliegenden Gebiete
Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Hengelo.
Einwohner
-
Keine Daten
Durchschnittliche WOZ
-
Keine Daten
Durchschnittliches Einkommen pro Person
EUR 27.100
Quelle : AlleZahlen
Verbrechen (Dieses Jahr)
3.895
Gesamt registriert
Hoog opleidingsniveau
19.530
Laag opleidingsniveau
15.160
Middelbaar opleidingsniveau
27.460
Bezeichnung C
11.376
Bezeichnung A
8.336
Bezeichnung B
6.524
Bezeichnung G
4.757
Bezeichnung E
3.318
Bezeichnung D
3.052
Bezeichnung F
2.891
Bezeichnung A+
424
Bezeichnung A+++
239
Bezeichnung A++
155
Bezeichnung A++++
19
Bezeichnung A+++++
3
| Periode | Verbrechen |
|---|---|
| jan 2023 | 284 |
| jul 2022 | 304 |
| jul 2023 | 334 |
| jun 2022 | 299 |
| jun 2023 | 360 |
| mei 2022 | 372 |
| mei 2023 | 292 |
| mrt 2022 | 337 |
| mrt 2023 | 291 |
| nov 2022 | 333 |
| okt 2022 | 347 |
| sep 2022 | 377 |
Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Hengelo.
Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.
7559KR Hengelo
€ 350.000 k.k.
€ 3.241/m²
7557KK Hengelo
€ 250.000 k.k.
€ 2.717/m²
7556JT Hengelo
€ 645.000 k.k.
7558GA Hengelo
€ 249.000 k.k.
7551KB Hengelo
€ 535.000 k.k.
7553JH Hengelo
€ 339.000 k.k.
7551KV Hengelo
€ 350.000 k.k.
7557KW Hengelo
€ 325.000 k.k.