Aller directement au contenu
Logo de Des Huizes Makelaars

Marten Meesstraat 7

7553BW Hengelo • Overijssel

€ 425.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 10.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 8.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 435.350

Prix d'achat /m²: € 5.000

Galerie de photos

Description

De perfecte combinatie van historie, nostalgie én hedendaags wooncomfort. Dat ervaar je optimaal in deze karakteristieke geheel gemoderniseerde goed onderhouden twee-onder-één-kapwoning o.a. voorzien van een nieuwe keuken en badkamer, een riante zonnige tuin met vrijstaande stenen garage en oprit met parkeergelegenheid voor meerdere auto's op eigen terrein. Gelegen op een van de mooiste plekjes in de idyllische wijk "Tuindorp-’t Lansink", woon je hier letterlijk op een unieke locatie. De Tuindorpvijver ligt op steenworp afstand, winkelcentrum Het Esrein, scholen, sportvoorzieningen, station en het centrum zijn eveneens binnen enkele fietsminuten bereikbaar. Al met al een woning die zelfs binnen deze wijk positief opvallend genoemd mag worden. Indeling: Begane grond: Zij-entree / ruime hal met bergkast, moderne toiletruimte met vrijhangend toilet en trapopgang, sfeervolle woonkamer met veel lichtinval, fraaie houten vloer en openslaande tuindeuren, gesloten keuken (2021) voorzien van diverse inbouwapparatuur, ruime bijkeuken met opstelplaats voor wasapparatuur, bergruimte en deur naar de achtertuin. Eerste verdieping: Overloop met vaste kast, twee slaapkamers waarvan één met vaste kast, de derde kamer is een ideale kantoor-/hobbyruimte, stijlvolle badkamer (2021) voorzien van inloopdouche, vaste wastafel met meubel, vrijhangend toilet en designradiator, de fraaie tegels zijn een echte eyecatcher. Tweede verdieping: Middels luik op de overloop bereikbare bergzolder. Buiten / tuin: Uniek voor wonen in het "Tuindorp" is zeker de ruime oprit met parkeergelegenheid voor meerder auto's op eigen terrein en de royale vrijstaande stenen garage/berging (19 m²). De zonnige tuin biedt veel privacy en is een heerlijke plek om te genieten van het buitenleven. Bijzonderheden: * Bouwjaar 1926; * Perceelsgrootte: 287 m²; * Inhoud woonhuis: 323 m³; * Verwarming en warm water voorziening door middel van een Nefit hr-combiketel, bouwjaar 2024 (eigendom); * Buitenschilderwerk uitgevoerd in 2023 door erkend schildersbedrijf; * Elektrische installatie, meterkast en waterleidingen vernieuwd in 2021; * Ramen op de eerste verdieping (hardhout) en glas (HR++) in 2021 vervangen; * Ramen achterzijde en zijgevel gedeeltelijk vervangen en glas HR++ in 2021; * Woning is v.v. dakisolatie en grotendeels dubbele beglazing; * Keuken en badkamer vernieuwd in 2021; * Begane grond voorzien van buiten zonwering; * Kamer aan de achterzijde en badkamer voorzien van een dakkapel; * De zonnige veel privacy biedende tuin heeft een vrijstaande stenen garage / berging; * Gelegen aan een heerlijk rustige straat op steenworp afstand van de Tuindorpvijver;  * Beschermd stads-/ dorpsgezicht; * In de koopakte zal een 10% waarborgsom of bankgarantie worden opgenomen. Lees de volledige omschrijving

Prêt immobilier berekenen

€ 425.000

Coûts d'achat (estimés): € 10.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 8.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 435.350

2,78%

Annuellement

%

€ 21.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 425.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
85 m²
Superficie du terrain
287 m²
Contenu
323 m³
Espace de stockage externe
19 m²
Aire de la cour arrière
148 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1926
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Samengesteld dak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie en grotendeels dubbelglas
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Nefit proline (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom)
Label\u00e9nergie
F

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Type de garage
Vrijstaande stenen garage
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
11-12-2025
Date de vente
07-03-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Équipements de garage

Vliering en elektra

Caractéristiques supplémentaires

  • Mechanische ventilatie en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7553

Google Maps

Carte de Hengelo

Explorez Hengelo et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Hengelo

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Hengelo.

Résidents

-

Aucune donnée

Moyenne WOZ

-

Aucune donnée

Revenu moyen par personne.

EUR 27.100

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

3.895

Total enregistré

Composition des résidents

Niveau d'enseignement

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

Stock de logements et périodes de construction

Période de construction des bâtiments

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

11.376

Étiquette A

8.336

Étiquette B

6.524

Étiquette G

4.757

Étiquette E

3.318

Étiquette D

3.052

Étiquette F

2.891

Étiquette A+

424

Étiquette A+++

239

Étiquette A++

155

Étiquette A++++

19

Étiquette A+++++

3

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Hengelo
Période Délits
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Hengelo.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Hengelo

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer maisons in Hengelo

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.