Direkt zum Inhalt
Logo von Steentjes & Scharenborg

Bonifatiushof 11

7131DP Lichtenvoorde • Gelderland

Verkauft

€ 259.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 7.030

2 % Übertragungssteuer (€ 5.180) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 266.030

Kaufpreis /m²: € 2.564

Fotoalbum

Beschreibung

Midden in het centrum, in het karakteristieke oude ziekenhuis van Lichtenvoorde , bevindt zich dit sfeervolle 3 kamer appartement op de eerste verdieping. Dit appartement beschikt over twee ruime slaapkamers en een lichte woonkamer met grote raampartijen, waardoor er veel daglicht naar binnen valt. Vanuit de woonkamer heb je een prachtig uitzicht op het levendige centrum en de gezellige zaterdagsmarkt. De ruime dichte keuken is voorzien van moderne inbouwapparatuur en biedt toegang tot een patio met uitzicht op de Nieuwmarkt. Naast de keuken bevindt zich een praktische bergruimte met aansluitingen voor de wasmachine en droger. De hoofdslaapkamer ligt aan de voorzijde van het gebouw en biedt volop ruimte en licht. De tweede slaapkamer is eveneens ruim en ideaal in te richten als logeer- of werkkamer. De badkamer is compleet uitgevoerd met een dubbele wastafel, toilet, douche en ligbad. De ligging van dit appartement is ideaal: alle voorzieningen bevinden zich op loopafstand, waaronder winkels, supermarkten, horeca en openbaar vervoer. Parkeren is geen probleem; je beschikt over een eigen parkeerplaats en er zijn bovendien voldoende gratis parkeerplekken direct naast het gebouw. Bonifatiushof 11 combineert het gemak van wonen in het centrum met de ruimte en een rustige woonsfeer. Een unieke kans voor wie op zoek is naar een verzorgd appartement met karakter, midden in het bruisende hart van Lichtenvoorde. GLOBALE INDELING: BEGANE GROND: Gezamenlijk entree; karakteristiek trappenhuis; berging 1e VERDIEPING: Entree/hal, meterkast, toilet met fonteintje; ruime eet- woonkamer; dichte keuken v.v. inbouwapparatuur (o.a. koelkast, vaatwasser, inductie kookplaat, combi-oven); toegang tot loggia; bijkeuken v.v. wasmachine en drogeraansluiting; badkamer v.v. dubbele wastafel, douche, ligbad en toilet; gang met bergkast; twee slaapkamers. ALGEMEEN: – Bouwjaar 1956, in 1992 geheel gerenoveerd. – Woonoppervlakte 101 m² – Inhoud 342 m³ – Energielabel E – De woning wordt verwarmd middels een c.v. installatie Nefit Aanvaarding in overleg. Tot zekerheid voor de nakoming van de verplichtingen van koper zal deze een schriftelijke door een bankinstelling afgegeven bankgarantie doen stellen ter hoogte van 10% van de overeengekomen koopsom. In plaats van deze bankgarantie te stellen kan koper een waarborgsom storten op de derdengeldenrekening van de notaris ter hoogte van 10% van de overeengekomen koopsom. Ouderdomsclausule en niet-bewoningsclausule van toepassing. Lees de volledige omschrijving

Hypothek berekenen

€ 259.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 7.030

2 % Übertragungssteuer (€ 5.180) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 266.030

2,78%

Jährlich

%

€ 12.950

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 259.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
appartement, galerijflat

Indelung

Zimmer
3 Zimmer
Schlafzimmer
2 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
1 woonlaag
Lage in
1e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
101 m²
Inhalt
342 m³
Sonstiger Innenraum
2 m²
Externe Berghalle
9 m²

Bau und Energie

Baujahr
1956
Bauweise
Bestaande bouw
Isolierung
Dubbel glas en voorzetramen
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Nefit (gas gestookt combiketel, eigendom)
Energieausweis
E

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom
VwE eingeschrieben KvK
Nein
VwE jährliche Versammlung
Nein
VvE periodische Beiträge
Nein
VVE Rückstellung vorhanden
Nein
WEG Wartungsplano
Nein
VVE Aufstellerversicherung
Nein

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg, in centrum, in woonwijk en vrij uitzicht
Garten
Patio/atrium
Parken
Op eigen terrein

Planung

Seit dem Angebot
14-11-2025
Verkaufsdatum
26-02-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, dubbele wastafel, ligbad, toilet, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Natuurlijke ventilatie

Karten

Postkarten

Postkarten für 7131

Google Karten

Lichtenvoorde auf der Karte

Räumliche Übersicht des Arbeitsgebiets in Lichtenvoorde

Wohn- und Viertelzahlen in Lichtenvoorde

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Lichtenvoorde. In 2026 waren da 12.994 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 334.000.

Einwohner

12.994

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 334.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 32.400

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

241

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Lichtenvoorde
Jahr Einwohner
2021 12.905
2022 12.900
2023 13.010
2024 13.080
2025 13.135
2026 12.994

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Lichtenvoorde
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 242.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 285.000
2024 EUR 302.000
2025 EUR 334.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 3.470 0-15: 1.965 15-25: 1.365 25-45: 2.895 45-65: 3.295

Ausbildungsstufe

Hoger

2.670

Praktisch

2.340

Middelbaar

4.540

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

520

Nederland

11.945

Buiten Europa

675

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 1.037
Appartementen 1.050
Tussenwoningen 1.824
Vrijstaande woningen 1.199
Twee-onder-één-kap woningen 888

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 4
1700 tot 1900 39
1900 tot 1925 159
1925 tot 1950 308
1950 tot 1970 1.429
1970 tot 1980 1.317
1980 tot 1990 1.006
1990 tot 2000 495
2000 tot 2010 398
2010 tot 2020 362
2020 en later 157

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

2.067

Bezeichnung A

1.491

Bezeichnung B

883

Bezeichnung D

474

Bezeichnung F

319

Bezeichnung G

255

Bezeichnung E

183

Bezeichnung A++

141

Bezeichnung A+

128

Bezeichnung A++++

44

Bezeichnung A+++

40

Bezeichnung A+++++

3

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Lichtenvoorde
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.290 2.990
2021 1.460 3.030
2022 1.150 2.830
2023 920 2.690
2024 890 2.760

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 910 • Strom: 2.510

Huurwoning

Gas: 680 • Strom: 1.920

Koopwoning

Gas: 1.010 • Strom: 3.000

Appartement

Gas: 540 • Strom: 1.790

Tussenwoning

Gas: 840 • Strom: 2.420

Vrijstaande woning

Gas: 1.260 • Strom: 3.780

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.040 • Strom: 2.990

Betriebsaktivität in Lichtenvoorde (2025)

Handel en HORECA 315
Nijverheid en energie 270
Zakelijke dienstverlening 375
Overheid, onderwijs en zorg 255
Landbouw, bosbouw en visserij 30
Vervoer, informatie en communicatie 80
Financiele diensten en onroerendgoed 140
Cultuur, recreatie en overige diensten 180

Gesamtanzahl der Firmensitze: 1.650

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Lichtenvoorde
Periode Verbrechen
jan 2026 13
jul 2025 24
jun 2025 15
mei 2025 16
mrt 2025 20
mrt 2026 16
nov 2024 29
nov 2025 14
okt 2024 20
okt 2025 23
sep 2024 21
sep 2025 24

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Lichtenvoorde.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Lichtenvoorde

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Lichtenvoorde?

Lichtenvoorde telt in 2026 ongeveer 12.994 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Lichtenvoorde?

De gemiddelde WOZ-waarde in Lichtenvoorde is in 2025 circa € 334.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Lichtenvoorde?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Lichtenvoorde ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Lichtenvoorde?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 241 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Lichtenvoorde?

In Lichtenvoorde komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.824 woningen.

Meer Häuser in Lichtenvoorde

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.