Direkt zum Inhalt
Logo von Iets Anders Makelaars

Herman van Halterenstraat 12

7131ZM Lichtenvoorde • Gelderland

Verfügbar

€ 474.012 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 11.330

2 % Übertragungssteuer (€ 9.480) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 485.342

Kaufpreis /m²: € 3.950

Fotoalbum

Beschreibung

Voor de prijs van een twee-onder-een-kapper vrijstaand wonen? Dat kan hier. Alleen maar geschakeld door de garage. En nog een garage aan de andere kant. Een robuust exemplaar met veel woonpotentie en heerlijke tuin. Gelegen in rustige en brede straat. Eigenlijk overal dichtbij. Levensloopbestendig wonen? Kan hier zeker! Achter de garage is al een kamer gemaakt. Eenvoudig maak je nog een badkamer in de garage en woon je gelijkvloers. De logees kunnen straks boven hun weg wel vinden… Omarmen Je komt de straat in en ziet hoe leuk en prominent de woning ligt. Voornaam door de breedte. Ook de garages aan beide zijden geven extra cachet. We kunnen twee auto’s op de oprit zetten, waaronder een onder de carport. We lopen via de garage (met wastafel, meterkast, cv-ketel en wasmachine aansluiting), rechts, naar binnen. We lopen door en zien de praktische aangebouwde kamer achterin. Prima om te slapen, te werken, te denken of een speelkamer voor de jeugd. Het raam tot op de grond zorgt voor extra lichtinval en uitzicht over de tuin. Via de dichte woonkeuken (eiken) komen we in de royale woonkamer. Met veel lichtinval, gashaard en deur naar de tuin. Via het portaal bereiken we de dieper gelegen kelder, zien het toilet en nemen de praktische trap. Het extra bordes doet ons vertragen. Ook hier weer veel licht en uitzicht. Op de overloop doen we de kast open en zien beurtelings een drietal slaapkamers. Allemaal hebben ze toegang tot het brede balkon. In de badkamer noteren we een ligbad, inloopdouche, wastafel en toilet en mechanische ventilatie. Tuinieren De achtertuin ligt heerlijk op het zuidwesten. Altijd zon en schaduw. Je kijkt ruimtelijk weg. Beide garages (andere garage voorzien van verwarming, elektra en water) kun je ook via de tuin bereiken. Wie wordt hier gelukkig? Door de ruimte, de plek en de indeling zullen zowel ouderen als gezinnen positief verrast worden. We hadden het al over levensloopbestendig. Maar ook een gezin komt hier zeker aan zijn trekken. In de buurt zie je ook dat het mogelijk is om een dakopbouw te plaatsen. Zo heb je nog twee kamers erbij. De woning is grotendeels voorzien van dubbel glas, dakisolatie en rolluiken (elektrisch). Twee opritten. Ligging dichtbij het sprankelende centrum en scholen en parken. De woning was recent verkocht. Huidige kopers hebben echter besloten om uit elkaar te gaan. Vandaar dat de woning opnieuw op de markt wordt gebracht. Voel je welkom om op het gemak te kijken, proeven en te voelen. Wellicht begint hier straks je volgende woonhoofdstuk…

Hypothek berekenen

€ 474.012

Kosten Kupfer (geschätzt): € 11.330

2 % Übertragungssteuer (€ 9.480) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 485.342

3,04%

Jährlich

%

€ 23.701

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 474.012 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, geschakelde woning

Indelung

Zimmer
5 Zimmer
Schlafzimmer
4 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen en een kelder

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
120 m²
Fläche des Grundstücks
367 m²
Inhalt
482 m³
Sonstiger Innenraum
42 m²
Gebäude mit Außenbereich
28 m²

Bau und Energie

Baujahr
1973
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolierung
Dakisolatie en grotendeels dubbelglas
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2000, eigendom)
Energieausweis
D

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg, beschutte ligging, in centrum en in woonwijk
Garten
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Bergung
Aangebouwde stenen berging
Parken
Op eigen terrein
Garagenart
Aangebouwde stenen garage, carport en inpandig
Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
01-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, ligbad, toilet, en wastafel

Garagen Einrichtungen

Elektra, verwarming en stromend water

Zusätzliche Merkmale

  • Glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • rolluiken
  • en rookkanaal

Karten

Postkarten

Postkarten für 7131

Google Karten

Lichtenvoorde auf der Karte

Räumliche Übersicht des Arbeitsgebiets in Lichtenvoorde

Wohn- und Viertelzahlen in Lichtenvoorde

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Lichtenvoorde. In 2026 waren da 12.994 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 334.000.

Einwohner

12.994

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 334.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 32.400

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

241

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Lichtenvoorde
Jahr Einwohner
2021 12.905
2022 12.900
2023 13.010
2024 13.080
2025 13.135
2026 12.994

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Lichtenvoorde
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 242.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 285.000
2024 EUR 302.000
2025 EUR 334.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 3.470 0-15: 1.965 15-25: 1.365 25-45: 2.895 45-65: 3.295

Ausbildungsstufe

Hoger

2.670

Praktisch

2.340

Middelbaar

4.540

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

520

Nederland

11.945

Buiten Europa

675

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 1.037
Appartementen 1.050
Tussenwoningen 1.824
Vrijstaande woningen 1.199
Twee-onder-één-kap woningen 888

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 4
1700 tot 1900 39
1900 tot 1925 159
1925 tot 1950 308
1950 tot 1970 1.429
1970 tot 1980 1.317
1980 tot 1990 1.006
1990 tot 2000 495
2000 tot 2010 398
2010 tot 2020 362
2020 en later 157

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

2.067

Bezeichnung A

1.491

Bezeichnung B

883

Bezeichnung D

474

Bezeichnung F

319

Bezeichnung G

255

Bezeichnung E

183

Bezeichnung A++

141

Bezeichnung A+

128

Bezeichnung A++++

44

Bezeichnung A+++

40

Bezeichnung A+++++

3

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Lichtenvoorde
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.290 2.990
2021 1.460 3.030
2022 1.150 2.830
2023 920 2.690
2024 890 2.760

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 910 • Strom: 2.510

Huurwoning

Gas: 680 • Strom: 1.920

Koopwoning

Gas: 1.010 • Strom: 3.000

Appartement

Gas: 540 • Strom: 1.790

Tussenwoning

Gas: 840 • Strom: 2.420

Vrijstaande woning

Gas: 1.260 • Strom: 3.780

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.040 • Strom: 2.990

Betriebsaktivität in Lichtenvoorde (2025)

Handel en HORECA 315
Nijverheid en energie 270
Zakelijke dienstverlening 375
Overheid, onderwijs en zorg 255
Landbouw, bosbouw en visserij 30
Vervoer, informatie en communicatie 80
Financiele diensten en onroerendgoed 140
Cultuur, recreatie en overige diensten 180

Gesamtanzahl der Firmensitze: 1.650

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Lichtenvoorde
Periode Verbrechen
jan 2026 13
jul 2025 24
jun 2025 15
mei 2025 16
mrt 2025 20
mrt 2026 16
nov 2024 29
nov 2025 14
okt 2024 20
okt 2025 23
sep 2024 21
sep 2025 24

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Lichtenvoorde.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Lichtenvoorde

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Lichtenvoorde?

Lichtenvoorde telt in 2026 ongeveer 12.994 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Lichtenvoorde?

De gemiddelde WOZ-waarde in Lichtenvoorde is in 2025 circa € 334.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Lichtenvoorde?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Lichtenvoorde ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Lichtenvoorde?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 241 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Lichtenvoorde?

In Lichtenvoorde komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.824 woningen.

Meer Häuser in Lichtenvoorde

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.