Ir directamente al contenido
Logotipo de Iets Anders Makelaars

Herman van Halterenstraat 12

7131ZM Lichtenvoorde • Gelderland

Disponible

€ 474.012 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 11.330

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.480) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 485.342

Precio de compra /m²: € 3.950

Galería de fotos

Descripción

Voor de prijs van een twee-onder-een-kapper vrijstaand wonen? Dat kan hier. Alleen maar geschakeld door de garage. En nog een garage aan de andere kant. Een robuust exemplaar met veel woonpotentie en heerlijke tuin. Gelegen in rustige en brede straat. Eigenlijk overal dichtbij. Levensloopbestendig wonen? Kan hier zeker! Achter de garage is al een kamer gemaakt. Eenvoudig maak je nog een badkamer in de garage en woon je gelijkvloers. De logees kunnen straks boven hun weg wel vinden… Omarmen Je komt de straat in en ziet hoe leuk en prominent de woning ligt. Voornaam door de breedte. Ook de garages aan beide zijden geven extra cachet. We kunnen twee auto’s op de oprit zetten, waaronder een onder de carport. We lopen via de garage (met wastafel, meterkast, cv-ketel en wasmachine aansluiting), rechts, naar binnen. We lopen door en zien de praktische aangebouwde kamer achterin. Prima om te slapen, te werken, te denken of een speelkamer voor de jeugd. Het raam tot op de grond zorgt voor extra lichtinval en uitzicht over de tuin. Via de dichte woonkeuken (eiken) komen we in de royale woonkamer. Met veel lichtinval, gashaard en deur naar de tuin. Via het portaal bereiken we de dieper gelegen kelder, zien het toilet en nemen de praktische trap. Het extra bordes doet ons vertragen. Ook hier weer veel licht en uitzicht. Op de overloop doen we de kast open en zien beurtelings een drietal slaapkamers. Allemaal hebben ze toegang tot het brede balkon. In de badkamer noteren we een ligbad, inloopdouche, wastafel en toilet en mechanische ventilatie. Tuinieren De achtertuin ligt heerlijk op het zuidwesten. Altijd zon en schaduw. Je kijkt ruimtelijk weg. Beide garages (andere garage voorzien van verwarming, elektra en water) kun je ook via de tuin bereiken. Wie wordt hier gelukkig? Door de ruimte, de plek en de indeling zullen zowel ouderen als gezinnen positief verrast worden. We hadden het al over levensloopbestendig. Maar ook een gezin komt hier zeker aan zijn trekken. In de buurt zie je ook dat het mogelijk is om een dakopbouw te plaatsen. Zo heb je nog twee kamers erbij. De woning is grotendeels voorzien van dubbel glas, dakisolatie en rolluiken (elektrisch). Twee opritten. Ligging dichtbij het sprankelende centrum en scholen en parken. De woning was recent verkocht. Huidige kopers hebben echter besloten om uit elkaar te gaan. Vandaar dat de woning opnieuw op de markt wordt gebracht. Voel je welkom om op het gemak te kijken, proeven en te voelen. Wellicht begint hier straks je volgende woonhoofdstuk…

Hipoteca berekenen

€ 474.012

Coste del comprador (estimado): € 11.330

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.480) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 485.342

3,04%

Anualmente

%

€ 23.701

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 474.012 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, geschakelde woning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen en een kelder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
120 m²
Área del lote
367 m²
Contenido
482 m³
Otra zona interior
42 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
28 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1973
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Aislamiento
Dakisolatie en grotendeels dubbelglas
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2000, eigendom)
Etiqueta energética
D

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg, beschutte ligging, in centrum en in woonwijk
Jardín
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Rescate
Aangebouwde stenen berging
Aparcar
Op eigen terrein
Tipo de garaje
Aangebouwde stenen garage, carport en inpandig
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
01-05-2026

Instalaciones del baño

Douche, ligbad, toilet, en wastafel

Instalaciones de garaje

Elektra, verwarming en stromend water

Características adicionales

  • Glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • rolluiken
  • en rookkanaal

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 7131

Mapas de Google

Lichtenvoorde en el mapa

Vista espacial del área de trabajo en Lichtenvoorde

Estadísticas de vivienda y vecindario en Lichtenvoorde

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Lichtenvoorde. En 2026 había 12.994 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 334.000.

Inhabitantes

12.994

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 334.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.400

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

241

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Lichtenvoorde
Año Inhabitantes
2021 12.905
2022 12.900
2023 13.010
2024 13.080
2025 13.135
2026 12.994

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Lichtenvoorde
Año Promedio WOZ
2021 EUR 242.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 285.000
2024 EUR 302.000
2025 EUR 334.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 3.470 0-15: 1.965 15-25: 1.365 25-45: 2.895 45-65: 3.295

Nivel académico

Hoger

2.670

Praktisch

2.340

Middelbaar

4.540

Origen de los residentes (2025)

Europa

520

Nederland

11.945

Buiten Europa

675

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 1.037
Appartementen 1.050
Tussenwoningen 1.824
Vrijstaande woningen 1.199
Twee-onder-één-kap woningen 888

Período de construcción del edificio

Voor 1700 4
1700 tot 1900 39
1900 tot 1925 159
1925 tot 1950 308
1950 tot 1970 1.429
1970 tot 1980 1.317
1980 tot 1990 1.006
1990 tot 2000 495
2000 tot 2010 398
2010 tot 2020 362
2020 en later 157

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

2.067

Etiqueta A

1.491

Etiqueta B

883

Etiqueta D

474

Etiqueta F

319

Etiqueta G

255

Etiqueta E

183

Etiqueta A++

141

Etiqueta A+

128

Etiqueta A++++

44

Etiqueta A+++

40

Etiqueta A+++++

3

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Lichtenvoorde
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.290 2.990
2021 1.460 3.030
2022 1.150 2.830
2023 920 2.690
2024 890 2.760

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 910 • Electricidad: 2.510

Huurwoning

Gas: 680 • Electricidad: 1.920

Koopwoning

Gas: 1.010 • Electricidad: 3.000

Appartement

Gas: 540 • Electricidad: 1.790

Tussenwoning

Gas: 840 • Electricidad: 2.420

Vrijstaande woning

Gas: 1.260 • Electricidad: 3.780

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.040 • Electricidad: 2.990

Actividad empresarial en Lichtenvoorde (2025)

Handel en HORECA 315
Nijverheid en energie 270
Zakelijke dienstverlening 375
Overheid, onderwijs en zorg 255
Landbouw, bosbouw en visserij 30
Vervoer, informatie en communicatie 80
Financiele diensten en onroerendgoed 140
Cultuur, recreatie en overige diensten 180

Número total de establecimientos empresariales: 1.650

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Lichtenvoorde
Periodo Delitos
jan 2026 13
jul 2025 24
jun 2025 15
mei 2025 16
mrt 2025 20
mrt 2026 16
nov 2024 29
nov 2025 14
okt 2024 20
okt 2025 23
sep 2024 21
sep 2025 24

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Lichtenvoorde.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Lichtenvoorde

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Lichtenvoorde?

Lichtenvoorde telt in 2026 ongeveer 12.994 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Lichtenvoorde?

De gemiddelde WOZ-waarde in Lichtenvoorde is in 2025 circa € 334.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Lichtenvoorde?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Lichtenvoorde ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Lichtenvoorde?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 241 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Lichtenvoorde?

In Lichtenvoorde komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.824 woningen.

Meer viviendas in Lichtenvoorde

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.