Direkt zum Inhalt
Logo von AMH Makelaars

Burgemeester Ceulenstraat 45 B 01

6212CP Maastricht • Limburg

Verkauft

€ 150.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 4.850

2 % Übertragungssteuer (€ 3.000) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 154.850

Kaufpreis /m²: € 5.172

Fotoalbum

Beschreibung

Op zoek naar een speelse studio op een absolute A-locatie? Dit is je kans! Deze bovenwoning met eigen entree beschikt over een lichte woonruimte, praktisch ingerichte keuken, badkamer én slaapvide. Met een slimme indeling ervaar je hier ultiem woongenot volgens de tiny living levensstijl. Bijkomende voordelen zijn de lagere woonlasten, gering onderhoud én een meer minimalistisch leven. Focus op wat écht belangrijk is door minder spullen te hebben en creatieve, multifunctionele oplossingen te gebruiken. De Burgemeester Ceulenstraat loopt uit op de wel bekende Glacisweg waar een keur aan delicatessen zaken ligt en binnen enkele minuten lopen staat u op de groene Sint Pietersberg. INDELING Begane grond Je komt binnen in de privé entree op de begane grond met trapopgang naar de eerste verdieping. Eerste verdieping De trap brengt je in de lichte leefruimte met een grote raampartij aan de achterzijde en twee dakramen. De leefruimte bestaat uit de woonkamer met open keuken; de keuken, met veel bergruimte, is uitgerust met een 4- pits gaskookplaat, afzuigkap, oven en ijskast met vriesvak. Boven de leefruimte bevindt zich in de nok van het dak een vide met Velux ramen. Een stevige vlizo trap brengt u op deze extra verdieping, welke ingericht kan worden als slaapkamer. Zit je nachtrust erop? Dan klap je gemakkelijk de trap in en creëer je weer alle ruimte in de woonkamer. Een deur naast de keuken brengt je in de betegelde badkamer met douche, wastafel in ombouwmeubel en het toilet. Ook hier zorgt een groot raam voor veel lichtinval. Benieuwd naar de mogelijkheden van tiny living? We bespreken het graag met je tijdens een persoonlijke bezichtiging! Overige informatie - Eigen witgoedaansluiting in de separate berging; - Met een vergunning parkeert u gemakkelijk voor de deur; - Kleinschalige VvE met de buren; - Kosten voor verwarming en elektra worden via de VvE verrekend op basis van het aantal vierkante meters; - Uitstekend gelegen in de wijk St. Pieter op loopafstand van de St. Pietersberg, stadspark en de oude binnenstad; - Diverse winkelvoorzieningen zijn in de directe nabijheid gelegen. schriftelijkheidsvereiste: ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend. Lees de volledige omschrijving

Hypothek berekenen

€ 150.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 4.850

2 % Übertragungssteuer (€ 3.000) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 154.850

2,78%

Jährlich

%

€ 7.500

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 150.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
appartement, bovenwoning (appartement)

Indelung

Zimmer
3 Zimmer
Schlafzimmer
1 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer
Böden
1 woonlaag
Lage in
1e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
29 m²
Inhalt
107 m³
Sonstiger Innenraum
4 m²
Externe Berghalle
9 m²

Bau und Energie

Baujahr
1935
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie en dubbel glas
Heizung
Blokverwarming
Warmes Wasser
Centrale voorziening
Energieausweis
C

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom
VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Nein
VVE Rückstellung vorhanden
Ja
WEG Wartungsplano
Nein
VVE Aufstellerversicherung
Ja

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In woonwijk

Planung

Seit dem Angebot
07-11-2025
Verkaufsdatum
27-02-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Dakraam en mechanische ventilatie

Karten

Postkarten

Postkarten für 6212

Google Karten

Geografische Übersicht Maastricht

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Maastricht

Wohn- und Viertelzahlen in Maastricht

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Maastricht. In 2026 waren da 126.026 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 313.000.

Einwohner

126.026

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 313.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 32.900

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

7.537

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Maastricht
Jahr Einwohner
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Maastricht
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Ausbildungsstufe

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

15.755

Bezeichnung A

13.753

Bezeichnung B

10.777

Bezeichnung D

6.853

Bezeichnung G

6.274

Bezeichnung E

5.553

Bezeichnung F

5.314

Bezeichnung A+

1.868

Bezeichnung A+++

1.155

Bezeichnung A++

762

Bezeichnung A++++

196

Bezeichnung A+++++

5

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Maastricht
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.020 • Strom: 2.720

Huurwoning

Gas: 690 • Strom: 1.900

Koopwoning

Gas: 980 • Strom: 2.780

Appartement

Gas: 600 • Strom: 1.760

Tussenwoning

Gas: 910 • Strom: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.580 • Strom: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Strom: 2.970

Betriebsaktivität in Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Gesamtanzahl der Firmensitze: 14.555

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Maastricht
Periode Verbrechen
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Maastricht.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Maastricht

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer Häuser in Maastricht

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.