Aller directement au contenu
Logo de AMH Makelaars

Burgemeester Ceulenstraat 45 B 01

6212CP Maastricht • Limburg

Vendu

€ 150.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 4.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 3.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 154.850

Prix d'achat /m²: € 5.172

Galerie de photos

Description

Op zoek naar een speelse studio op een absolute A-locatie? Dit is je kans! Deze bovenwoning met eigen entree beschikt over een lichte woonruimte, praktisch ingerichte keuken, badkamer én slaapvide. Met een slimme indeling ervaar je hier ultiem woongenot volgens de tiny living levensstijl. Bijkomende voordelen zijn de lagere woonlasten, gering onderhoud én een meer minimalistisch leven. Focus op wat écht belangrijk is door minder spullen te hebben en creatieve, multifunctionele oplossingen te gebruiken. De Burgemeester Ceulenstraat loopt uit op de wel bekende Glacisweg waar een keur aan delicatessen zaken ligt en binnen enkele minuten lopen staat u op de groene Sint Pietersberg. INDELING Begane grond Je komt binnen in de privé entree op de begane grond met trapopgang naar de eerste verdieping. Eerste verdieping De trap brengt je in de lichte leefruimte met een grote raampartij aan de achterzijde en twee dakramen. De leefruimte bestaat uit de woonkamer met open keuken; de keuken, met veel bergruimte, is uitgerust met een 4- pits gaskookplaat, afzuigkap, oven en ijskast met vriesvak. Boven de leefruimte bevindt zich in de nok van het dak een vide met Velux ramen. Een stevige vlizo trap brengt u op deze extra verdieping, welke ingericht kan worden als slaapkamer. Zit je nachtrust erop? Dan klap je gemakkelijk de trap in en creëer je weer alle ruimte in de woonkamer. Een deur naast de keuken brengt je in de betegelde badkamer met douche, wastafel in ombouwmeubel en het toilet. Ook hier zorgt een groot raam voor veel lichtinval. Benieuwd naar de mogelijkheden van tiny living? We bespreken het graag met je tijdens een persoonlijke bezichtiging! Overige informatie - Eigen witgoedaansluiting in de separate berging; - Met een vergunning parkeert u gemakkelijk voor de deur; - Kleinschalige VvE met de buren; - Kosten voor verwarming en elektra worden via de VvE verrekend op basis van het aantal vierkante meters; - Uitstekend gelegen in de wijk St. Pieter op loopafstand van de St. Pietersberg, stadspark en de oude binnenstad; - Diverse winkelvoorzieningen zijn in de directe nabijheid gelegen. schriftelijkheidsvereiste: ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend. Lees de volledige omschrijving

Prêt immobilier berekenen

€ 150.000

Coûts d'achat (estimés): € 4.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 3.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 154.850

2,78%

Annuellement

%

€ 7.500

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 150.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
appartement, bovenwoning (appartement)

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
1 chambre de bonne
Salles de bain
1 badkamer
Parquets
1 woonlaag
Situé à
1e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
29 m²
Contenu
107 m³
Autre espace intérieur
4 m²
Espace de stockage externe
9 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1935
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie en dubbel glas
Chauffage
Blokverwarming
Eau chaude
Centrale voorziening
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Non
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Non
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk

Planification

Proposé depuis
07-11-2025
Date de vente
27-02-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Dakraam en mechanische ventilatie

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6212

Google Maps

Aperçu géographique Maastricht

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Maastricht

Chiffres de logement et de quartier dans Maastricht

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Maastricht. En 2026 étaient 126.026 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 313.000.

Résidents

126.026

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 313.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.900

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

7.537

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Maastricht
Année Résidents
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Maastricht
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Niveau d'enseignement

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Origine des habitants (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

15.755

Étiquette A

13.753

Étiquette B

10.777

Étiquette D

6.853

Étiquette G

6.274

Étiquette E

5.553

Étiquette F

5.314

Étiquette A+

1.868

Étiquette A+++

1.155

Étiquette A++

762

Étiquette A++++

196

Étiquette A+++++

5

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Maastricht
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.020 • Électricité: 2.720

Huurwoning

Gaz: 690 • Électricité: 1.900

Koopwoning

Gaz: 980 • Électricité: 2.780

Appartement

Gaz: 600 • Électricité: 1.760

Tussenwoning

Gaz: 910 • Électricité: 2.550

Vrijstaande woning

Gaz: 1.580 • Électricité: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.170 • Électricité: 2.970

Activité dans Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Nombre total d'établissements: 14.555

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Maastricht
Période Délits
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Maastricht.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Maastricht

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer maisons in Maastricht

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.