Direkt zum Inhalt
Logo von Phidec Makelaardij

Dokter Frans Fouquetstraat 7

6211WH Maastricht • Limburg

Verfügbar

€ 1.025 p/m

Mietpreis /m²: € 17

Fotoalbum

Beschreibung

Beschikbaar per 1 juni 2026 – Luxe 2-kamerappartement in ‘Sphinx – Blok 10.* Let op: de getoonde foto’s zijn van een vergelijkbare woning binnen het complex en geven een representatief beeld van de afwerking en indeling. Kenmerken Adres: Dokter Frans Fouquetstraat 7 C 01, Maastricht Beschikbaar per: 1 juni 2026 Woonoppervlakte: ca. 59 m² Aantal kamers: 2 (waarvan 1 slaapkamer) Bouwjaar: 2020 Huurprijs: € 1.205,00 per maand Servicekosten: € 55,00 per maand De woning Het appartement is gelegen op de tweede verdieping van het complex en beschikt over een comfortabele en moderne indeling. De woning bestaat uit een lichte woonkamer met open keuken, één slaapkamer, een badkamer, een separaat toilet en een interne berging met aansluitingen voor wasmachine en droger. De keuken is uitgerust met moderne inbouwapparatuur (2021), waaronder een inductiekookplaat, afzuigkap, vaatwasser, combimagnetron en een koel-vriescombinatie. Vanuit de woonkamer heeft u toegang tot het balkon van circa 7 m². Omgeving Het appartementencomplex Sphinx – Blok 10 ligt in het levendige Sphinxkwartier, op korte afstand van het historische centrum van Maastricht. Dit gebied staat bekend om zijn industriële karakter, gecombineerd met een bruisende mix van cultuur, horeca en creatieve initiatieven. In de directe omgeving vindt u onder andere poppodium De Muziekgieterij, designwinkel Loods 5 en Lumière Cinema. Ook het Bassin, met diverse restaurants en terrassen, ligt op loopafstand. Hier kunt u genieten van een unieke sfeer, van culinaire hotspots tot culturele activiteiten. U heeft interesse in de woning en u zou de woning graag willen bezichtigen? Dat is mogelijk na inschrijving bij 'REBO Vastgoedgroep' als woningzoekende. Verhuurder hanteert inkomensvoorwaarden. Er zal daarom naar diverse officiële en actuele documenten worden gevraagd. Welke stukken dit zijn kunt u nalezen op het inschrijfformulier. Let er op dat u aanlevert wat er gevraagd wordt, dat voorkomt teleurstelling achteraf. De toewijzing van de woning geschiedt op volgorde van inschrijving. Alleen volledige inschrijvingen worden meegenomen in de toewijzing van de woning. Verhuurder straaft er naar het inschrijfformulier binnen 1 tot 5 werkdagen in behandeling te nemen. Voor een snelle afhandeling vraagt men u de inschrijving compleet aan te leveren. U kunt op het inschrijfformulier heel breed of heel concreet aangeven waar u een woning zoekt. Het inkomen dient in overeenstemming te zijn met de huurprijs. de inkomenseis voor deze huurwoning is als volgt: uw bruto maandinkomen dient minimaal gelijk te zijn aan 4 x de huurprijs per maand. Bijvoorbeeld bij een huurwoning met een huur van € 1.000,00 per maand, dient het minimale bruto maandinkomen gelijk te zijn aan 4 x € 1.000,00 = € 4.000,00 per maand. Een tweede inkomen neemt de verhuurder volledig mee in de inkomensberekening. Bij het beoordelen van het inschrijfformulier kijkt men alleen naar het vaste inkomen. Inkomen uit een flexibele arbeidsrelatie of uitzendwerk ziet men niet als een vast inkomen en wordt niet meegenomen in de berekening. Het is niet mogelijk een ander garant te laten staan voor de huurbetalingen. En verder De huurovereenkomst wordt aangegaan voor de duur van 12 maanden, daarna wordt deze stilzwijgend verlengd voor onbepaalde tijd. Bent u ondernemer? Dan stelt verhuurder naast de inkomensvoorwaarden de afgifte van een waarborgsom t.h.v. 2 maanden huur als voorwaarde. Geheel vrije vestiging. Verhuurder wijst u toe op volgorde van inschrijving.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Mietpreis
€ 1.025 p/m
Status
Verfügbar
Angebotstyp
huur
Wohnungstyp
Appartement

Indelung

Zimmer
2 Zimmer
Schlafzimmer
1 Schlafzimmer
Badezimmer
1
Böden
1

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
59 m²

Bau und Energie

Baujahr
2021
Bauweise
Bestaande bouw
Energieausweis
A++

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In het centrum In een woonwijk Nabij het openbaar vervoer Nabij een winkelcentrum
Garten
Niet aanwezig
Bergung
Niet aanwezig
Parken
Garage

Planung

Seit dem Angebot
12-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Toilet

Zusätzliche Merkmale

  • Toilet

Karten

Postkarten

Postkarten für 6211

Google Karten

Geografische Übersicht Maastricht

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Maastricht

Wohn- und Viertelzahlen in Maastricht

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Maastricht. In 2026 waren da 126.026 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 313.000.

Einwohner

126.026

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 313.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 32.900

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

7.537

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Maastricht
Jahr Einwohner
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Maastricht
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Ausbildungsstufe

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

15.755

Bezeichnung A

13.753

Bezeichnung B

10.777

Bezeichnung D

6.853

Bezeichnung G

6.274

Bezeichnung E

5.553

Bezeichnung F

5.314

Bezeichnung A+

1.868

Bezeichnung A+++

1.155

Bezeichnung A++

762

Bezeichnung A++++

196

Bezeichnung A+++++

5

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Maastricht
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.020 • Strom: 2.720

Huurwoning

Gas: 690 • Strom: 1.900

Koopwoning

Gas: 980 • Strom: 2.780

Appartement

Gas: 600 • Strom: 1.760

Tussenwoning

Gas: 910 • Strom: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.580 • Strom: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Strom: 2.970

Betriebsaktivität in Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Gesamtanzahl der Firmensitze: 14.555

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Maastricht
Periode Verbrechen
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Maastricht.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Maastricht

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer Häuser in Maastricht

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.