Direkt zum Inhalt
Logo von Bij Diana Makelaardij & Taxaties

Hélène Schoenmaeckersstraat 21

6225BH Maastricht • Limburg

Verkauft

€ 360.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.050

2 % Übertragungssteuer (€ 7.200) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 369.050

Kaufpreis /m²: € 4.090

Fotoalbum

Beschreibung

Instapklaar wonen in een fijne tussenwoning in Maastricht – Amby Aan een rustige straat in de populaire wijk Amby ligt deze keurig afgewerkte tussenwoning. Een fijne woning met ruimte, comfort en een fijne tuin met achteringang.. Wat maakt deze woning bijzonder? * Gelegen op een geliefde locatie; * Netjes afgewerkt en instapklaar; * Fijne, doorzon woonkamer en luxe keuken; * Drie ruime slaapkamers; * luxe badkamer met inloopdouche en ligbad; * Fijne achtertuin met serre en achterom; * Energielabel B. Amby is een kindvriendelijke wijk met een dorps karakter, maar met alle voorzieningen binnen handbereik: supermarkten, basisscholen, sportclubs en openbaar vervoer. Het centrum van Maastricht ligt op ca. 10 minuten afstand. Kortom: comfortabel wonen op een rustige én centrale plek Indeling Via de entree betreden we de woning. De hal is afgewerkt met een strakke antracietkleurige tegelvloer en biedt toegang tot de meterkast, het zwevend toilet met fonteintje, een praktische bergkast, de woonkamer en de keuken. De nette afwerking springt direct in het oog, net als de fraai beklede trapopgang naar de verdieping. De doorzonwoonkamer van circa 26 m² vormt een warme en comfortabele leefruimte en is afgewerkt met een laminaatvloer. Grote raampartijen aan zowel de voor- als achterzijde zorgen voor een prettige lichtinval. De gesloten keuken is bereikbaar vanuit zowel de woonkamer als de hal en is uitgevoerd in een moderne hoekopstelling (2020). De keuken is voorzien van alle gangbare inbouwapparatuur, waaronder een vaatwasser, afzuigkap, inbouwkoelkast, combimagnetron en een 5-pits kookplaat met wokbrander. Aansluitend aan de keuken ligt de serre, voorzien van een bitumen dak en rolluiken. Twee ruime lichtkoepels zorgen hier voor extra daglicht. Vanuit de serre is er toegang tot de achtertuin en tot de berging van circa 8 m², waar tevens de cv-ketel en de wasmachineopstelling zijn gesitueerd. Eerste verdieping Via de overloop op de eerste verdieping bereiken we drie slaapkamers, de badkamer en een handige bergkast. De eerste en tweede slaapkamer bevinden zich aan de voorzijde van de woning. De hoofdslaapkamer meet ca. 12 m² en beschikt over een fijn balkon met openslaande deuren. De tweede slaapkamer is ca. ruim 8 m² en voorzien van een praktische bergkast. De derde slaapkamer ligt aan de achterzijde van de woning, kijkt uit over de achtertuin en heeft een oppervlakte van bijna 9 m². Alle slaapkamers zijn netjes afgewerkt en voorzien van een mooie laminaatvloer. De luxe badkamer, vernieuwd in 2020, biedt veel comfort. Deze is uitgerust met een inloopdouche, ligbad, tweede toilet en een dubbele wastafel met spiegelkast. Balkon De woning heeft aan de voorzijde een balkon op het Zuiden, bereikbaar vanaf de slaapkamer. Tuin De woning beschikt over een voor- en achtertuin, beide netjes aangelegd. De onderhoudsvriendelijke achtertuin is gelegen op het noorden en biedt toch een goede bezonning.. In de tuin bevinden zich een afsluitbare serre, een buitenberging en een achterom. Bijzonderheden * Aanwijzing gemeentelijk monument; * Zelfbewoningsplicht van toepassing; * Muur- en dakisolatie; voor en achterzijde woning, geen certificaat aanwezig; * Vloerisolatie vanaf voordeur naar gang, toilet en keuken, tevens met vloerverwarming; * Voorbereiding aanbrengen vloerverwarming ligt klaar om eventueel de woonkamervloer + vloer naar overkapping te voorzien; * Grotendeels kunststof kozijnen, deels houten kozijnen, grotendeels dubbel glas; * CV- ketel, eigendom, 2015; * Zonnepanelen, eigendom, 12 stuks, 2020; * Aanvaarding in overleg. Tot slot: * Deze verkoopinformatie is met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Hierbij zijn wij deels afhankelijk van informatie die wij van derden ontvangen. Aan onjuistheden en/of onvolkomenheden kunt u echter geen rechten ontlenen. Indien bepaalde informatie voor u van wezenlijk belang is dan adviseren wij u deze op juistheid te controleren. Onzerzijds wordt geen aansprakelijkheid aanvaardt voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief; * Koper is te allen tijde gerechtigd om voor eigen rekening een bouwkundig onderzoek te (laten) verrichten, dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen in de staat van onderhoud of andere aspecten van de onroerende zaak. Koper dient bij het doen van een bod wel direct aan te geven of hij een dergelijk onderzoek wenst; * Indien een CV-ketel en/of warmtevoorziening een huurtoestel is, dient koper deze overeenkomst over te nemen. * De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze 1 week na het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren; * Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt, nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend ("schriftelijkheidsvereiste"). Lees de volledige omschrijving

Hypothek berekenen

€ 360.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.050

2 % Übertragungssteuer (€ 7.200) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 369.050

2,78%

Jährlich

%

€ 18.000

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 360.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
woonhuis, tussenwoning

Indelung

Zimmer
4 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
88 m²
Fläche des Grundstücks
150 m²
Inhalt
413 m³
Sonstiger Innenraum
29 m²
Gebäude mit Außenbereich
3 m²

Bau und Energie

Baujahr
1961
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolierung
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Heizung
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Nefit Proline (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom)
Energieausweis
B

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In woonwijk
Garten
Achtertuin en voortuin
Parken
Openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
13-12-2025
Verkaufsdatum
01-03-2026

Badezimmer Ausstattung

Inloopdouche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 6225

Google Karten

Geografische Übersicht Maastricht

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Maastricht

Wohn- und Viertelzahlen in Maastricht

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Maastricht. In 2026 waren da 126.026 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 313.000.

Einwohner

126.026

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 313.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 32.900

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

7.537

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Maastricht
Jahr Einwohner
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Maastricht
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Ausbildungsstufe

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

15.755

Bezeichnung A

13.753

Bezeichnung B

10.777

Bezeichnung D

6.853

Bezeichnung G

6.274

Bezeichnung E

5.553

Bezeichnung F

5.314

Bezeichnung A+

1.868

Bezeichnung A+++

1.155

Bezeichnung A++

762

Bezeichnung A++++

196

Bezeichnung A+++++

5

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Maastricht
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.020 • Strom: 2.720

Huurwoning

Gas: 690 • Strom: 1.900

Koopwoning

Gas: 980 • Strom: 2.780

Appartement

Gas: 600 • Strom: 1.760

Tussenwoning

Gas: 910 • Strom: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.580 • Strom: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Strom: 2.970

Betriebsaktivität in Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Gesamtanzahl der Firmensitze: 14.555

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Maastricht
Periode Verbrechen
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Maastricht.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Maastricht

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer Häuser in Maastricht

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.