Jump to content
Logo of Bij Diana Makelaardij & Taxaties

Hélène Schoenmaeckersstraat 21

6225BH Maastricht • Limburg

Sold

€ 360.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 9.050

2% transfer tax (€ 7.200) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 369.050

Purchase price /m²: € 4.090

Photo Gallery

Description

Instapklaar wonen in een fijne tussenwoning in Maastricht – Amby Aan een rustige straat in de populaire wijk Amby ligt deze keurig afgewerkte tussenwoning. Een fijne woning met ruimte, comfort en een fijne tuin met achteringang.. Wat maakt deze woning bijzonder? * Gelegen op een geliefde locatie; * Netjes afgewerkt en instapklaar; * Fijne, doorzon woonkamer en luxe keuken; * Drie ruime slaapkamers; * luxe badkamer met inloopdouche en ligbad; * Fijne achtertuin met serre en achterom; * Energielabel B. Amby is een kindvriendelijke wijk met een dorps karakter, maar met alle voorzieningen binnen handbereik: supermarkten, basisscholen, sportclubs en openbaar vervoer. Het centrum van Maastricht ligt op ca. 10 minuten afstand. Kortom: comfortabel wonen op een rustige én centrale plek Indeling Via de entree betreden we de woning. De hal is afgewerkt met een strakke antracietkleurige tegelvloer en biedt toegang tot de meterkast, het zwevend toilet met fonteintje, een praktische bergkast, de woonkamer en de keuken. De nette afwerking springt direct in het oog, net als de fraai beklede trapopgang naar de verdieping. De doorzonwoonkamer van circa 26 m² vormt een warme en comfortabele leefruimte en is afgewerkt met een laminaatvloer. Grote raampartijen aan zowel de voor- als achterzijde zorgen voor een prettige lichtinval. De gesloten keuken is bereikbaar vanuit zowel de woonkamer als de hal en is uitgevoerd in een moderne hoekopstelling (2020). De keuken is voorzien van alle gangbare inbouwapparatuur, waaronder een vaatwasser, afzuigkap, inbouwkoelkast, combimagnetron en een 5-pits kookplaat met wokbrander. Aansluitend aan de keuken ligt de serre, voorzien van een bitumen dak en rolluiken. Twee ruime lichtkoepels zorgen hier voor extra daglicht. Vanuit de serre is er toegang tot de achtertuin en tot de berging van circa 8 m², waar tevens de cv-ketel en de wasmachineopstelling zijn gesitueerd. Eerste verdieping Via de overloop op de eerste verdieping bereiken we drie slaapkamers, de badkamer en een handige bergkast. De eerste en tweede slaapkamer bevinden zich aan de voorzijde van de woning. De hoofdslaapkamer meet ca. 12 m² en beschikt over een fijn balkon met openslaande deuren. De tweede slaapkamer is ca. ruim 8 m² en voorzien van een praktische bergkast. De derde slaapkamer ligt aan de achterzijde van de woning, kijkt uit over de achtertuin en heeft een oppervlakte van bijna 9 m². Alle slaapkamers zijn netjes afgewerkt en voorzien van een mooie laminaatvloer. De luxe badkamer, vernieuwd in 2020, biedt veel comfort. Deze is uitgerust met een inloopdouche, ligbad, tweede toilet en een dubbele wastafel met spiegelkast. Balkon De woning heeft aan de voorzijde een balkon op het Zuiden, bereikbaar vanaf de slaapkamer. Tuin De woning beschikt over een voor- en achtertuin, beide netjes aangelegd. De onderhoudsvriendelijke achtertuin is gelegen op het noorden en biedt toch een goede bezonning.. In de tuin bevinden zich een afsluitbare serre, een buitenberging en een achterom. Bijzonderheden * Aanwijzing gemeentelijk monument; * Zelfbewoningsplicht van toepassing; * Muur- en dakisolatie; voor en achterzijde woning, geen certificaat aanwezig; * Vloerisolatie vanaf voordeur naar gang, toilet en keuken, tevens met vloerverwarming; * Voorbereiding aanbrengen vloerverwarming ligt klaar om eventueel de woonkamervloer + vloer naar overkapping te voorzien; * Grotendeels kunststof kozijnen, deels houten kozijnen, grotendeels dubbel glas; * CV- ketel, eigendom, 2015; * Zonnepanelen, eigendom, 12 stuks, 2020; * Aanvaarding in overleg. Tot slot: * Deze verkoopinformatie is met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Hierbij zijn wij deels afhankelijk van informatie die wij van derden ontvangen. Aan onjuistheden en/of onvolkomenheden kunt u echter geen rechten ontlenen. Indien bepaalde informatie voor u van wezenlijk belang is dan adviseren wij u deze op juistheid te controleren. Onzerzijds wordt geen aansprakelijkheid aanvaardt voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief; * Koper is te allen tijde gerechtigd om voor eigen rekening een bouwkundig onderzoek te (laten) verrichten, dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen in de staat van onderhoud of andere aspecten van de onroerende zaak. Koper dient bij het doen van een bod wel direct aan te geven of hij een dergelijk onderzoek wenst; * Indien een CV-ketel en/of warmtevoorziening een huurtoestel is, dient koper deze overeenkomst over te nemen. * De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze 1 week na het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren; * Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt, nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend ("schriftelijkheidsvereiste"). Lees de volledige omschrijving

Mortgage berekenen

€ 360.000

Cost of copper (estimated): € 9.050

2% transfer tax (€ 7.200) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 369.050

2,78%

Yearly

%

€ 18.000

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 360.000 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
woonhuis, tussenwoning

Index

Rooms
4 rooms
Bedrooms
3 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
2 woonlagen

Areas and volumes

Living area
88 m²
Land area
150 m²
Content
413 m³
Other enclosed space
29 m²
Building bound outdoor space
3 m²

Construction and Energy

Year of construction
1961
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Insulation
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Heating
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Nefit Proline (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom)
Energy label
B

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom

Outdoor space and parking

Outdoor space
In woonwijk
Garden
Achtertuin en voortuin
Parking
Openbaar parkeren

Planning

Available since
13-12-2025
Sale date
01-03-2026

Bathroom facilities

Inloopdouche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel

Additional features

  • Zonnepanelen

Maps

Postal code map

Postcode map for 6225

Google Maps

Geographical overview Maastricht

Geographic orientation and real estate agent density in Maastricht

Residential and neighborhood statistics in Maastricht

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Maastricht. In 2026 were there 126.026 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 313.000.

Residents

126.026

Last year: 2026

Average WOZ

EUR 313.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 32.900

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

7.537

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Maastricht
Year Residents
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Annual WOZ value

WOZ value per year in Maastricht
Year Average WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Education level

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Origin of residents (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Construction period of buildings

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label C

15.755

Label A

13.753

Label B

10.777

Label D

6.853

Label G

6.274

Label E

5.553

Label F

5.314

Label A+

1.868

Label A+++

1.155

Label A++

762

Label A++++

196

Label A+++++

5

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Maastricht
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 1.020 • Electricity: 2.720

Huurwoning

Gas: 690 • Electricity: 1.900

Koopwoning

Gas: 980 • Electricity: 2.780

Appartement

Gas: 600 • Electricity: 1.760

Tussenwoning

Gas: 910 • Electricity: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.580 • Electricity: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Electricity: 2.970

Business activity in Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Total number of company establishments: 14.555

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Maastricht
Period Crimes
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Maastricht.

Frequently asked questions about living in Maastricht

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer houses in Maastricht

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.