Direkt zum Inhalt
Logo von Border Estate+

Kasteel Bleienbeekstraat 35 D

6222XJ Maastricht • Limburg

Verkauft

€ 199.500 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 5.840

2 % Übertragungssteuer (€ 3.990) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 205.340

Kaufpreis /m²: € 2.891

Fotoalbum

Beschreibung

Woonoppervlakte: 68,5 m² | 3 slaapkamers | Balkon | Berging | Derde verdieping Aan de rand van Maastricht ligt dit ruime en lichte 4-kamerappartement op de derde verdieping van een verzorgd appartementencomplex. Het appartement beschikt over drie slaapkamers, een aparte keuken, een zonnig balkon op het westen en een eigen berging in het souterrain. De ligging is ideaal: op korte afstand van winkels, openbaar vervoer, scholen en uitvalswegen. Ook het centrum van Maastricht is binnen tien minuten bereikbaar per fiets of auto. Bij binnenkomst valt direct de ruimte van de hal op, van waaruit alle vertrekken toegankelijk zijn. De woonkamer is licht en biedt dankzij de grote raampartijen een vrij uitzicht op de omgeving. Deze fijne leefruimte sluit goed aan op de rest van het appartement en voelt prettig open aan. De aparte keuken, gelegen aan de achterzijde, is functioneel ingericht met een gaskookplaat, afzuigkap, voldoende kastruimte en aansluitingen voor witgoed. Vanuit de keuken is er toegang tot het balkon, dat eveneens bereikbaar is via de badkamer. Het appartement beschikt over drie goed bemeten slaapkamers. De grootste slaapkamer bevindt zich aan de achterzijde en biedt voldoende ruimte voor een tweepersoonsbed en kastenwand. De tweede en derde slaapkamer liggen aan de voorzijde en zijn uitstekend geschikt als logeer- of werkkamer. De badkamer is compact maar functioneel, voorzien van een douche en wastafel. Het toilet is separaat en bevindt zich in de hal. Extra opbergruimte is aanwezig dankzij een praktische inbouwkast in de hal en de privéberging in het souterrain. Het balkon is gelegen op het westen, waardoor je hier in de middag en avond kunt genieten van de zon. Dankzij de ligging op de derde verdieping is er vrij uitzicht en ervaar je veel privacy. Rondom het gebouw is er voldoende gratis parkeergelegenheid. Het appartement is voorzien van kunststof kozijnen met dubbele beglazing. Verwarming verloopt via blokverwarming, het warm water wordt geleverd door een elektrische boiler. De Vereniging van Eigenaars (VvE) is actief en financieel gezond. De maandelijkse bijdrage aan de VvE bedraagt circa € 180,- en omvat onder andere de opstalverzekering, schoonmaak van de algemene ruimten en reserveringen voor onderhoud. Met een praktische indeling, veel lichtinval, drie slaapkamers en een aantrekkelijke locatie is dit appartement ideaal voor starters, kleine gezinnen of investeerders. Het geheel is netjes onderhouden en biedt voldoende mogelijkheden om naar eigen smaak te moderniseren. Kenmerken Woonoppervlakte: ca. 68,5 m² Bruto inhoud: ca. 222 m³ Balkon op het westen: ca. 3,8 m² (gebouwgebonden buitenruimte) Privéberging in het souterrain: ca. 6 m² Drie slaapkamers Gelegen op de derde verdieping (met lift) Gratis parkeergelegenheid rondom Nabij winkels, scholen en openbaar vervoer Centrum Maastricht op ca. 10 minuten fietsafstand Oplevering in overleg Heb je interesse in dit ruime en lichte appartement op een aantrekkelijke locatie? Neem dan gerust contact op voor een bezichtiging. Wij laten je deze woning graag persoonlijk zien.

Hypothek berekenen

€ 199.500

Kosten Kupfer (geschätzt): € 5.840

2 % Übertragungssteuer (€ 3.990) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 205.340

2,78%

Jährlich

%

€ 9.975

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 199.500 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
appartement, galerijflat

Indelung

Zimmer
4 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
1 woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
69 m²
Inhalt
222 m³
Gebäude mit Außenbereich
4 m²
Externe Berghalle
6 m²

Bau und Energie

Baujahr
1964
Bauweise
Bestaande bouw
Energieausweis
NIET BESCHIKBAAR

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

VwE eingeschrieben KvK
Nein
VwE jährliche Versammlung
Nein
VvE periodische Beiträge
Nein
VVE Rückstellung vorhanden
Nein
WEG Wartungsplano
Nein
VVE Aufstellerversicherung
Nein

Außenbereich und Parken

Parken
Openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
07-08-2025
Verkaufsdatum
19-02-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche

Karten

Postkarten

Postkarten für 6222

Google Karten

Geografische Übersicht Maastricht

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Maastricht

Wohn- und Viertelzahlen in Maastricht

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Maastricht. In 2026 waren da 126.026 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 313.000.

Einwohner

126.026

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 313.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 32.900

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

7.537

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Maastricht
Jahr Einwohner
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Maastricht
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Ausbildungsstufe

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

15.755

Bezeichnung A

13.753

Bezeichnung B

10.777

Bezeichnung D

6.853

Bezeichnung G

6.274

Bezeichnung E

5.553

Bezeichnung F

5.314

Bezeichnung A+

1.868

Bezeichnung A+++

1.155

Bezeichnung A++

762

Bezeichnung A++++

196

Bezeichnung A+++++

5

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Maastricht
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.020 • Strom: 2.720

Huurwoning

Gas: 690 • Strom: 1.900

Koopwoning

Gas: 980 • Strom: 2.780

Appartement

Gas: 600 • Strom: 1.760

Tussenwoning

Gas: 910 • Strom: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.580 • Strom: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Strom: 2.970

Betriebsaktivität in Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Gesamtanzahl der Firmensitze: 14.555

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Maastricht
Periode Verbrechen
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Maastricht.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Maastricht

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer Häuser in Maastricht

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.