Ir directamente al contenido
Logotipo de Border Estate+

Kasteel Bleienbeekstraat 35 D

6222XJ Maastricht • Limburg

Vendido

€ 199.500 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 5.840

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 3.990) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 205.340

Precio de compra /m²: € 2.891

Galería de fotos

Descripción

Woonoppervlakte: 68,5 m² | 3 slaapkamers | Balkon | Berging | Derde verdieping Aan de rand van Maastricht ligt dit ruime en lichte 4-kamerappartement op de derde verdieping van een verzorgd appartementencomplex. Het appartement beschikt over drie slaapkamers, een aparte keuken, een zonnig balkon op het westen en een eigen berging in het souterrain. De ligging is ideaal: op korte afstand van winkels, openbaar vervoer, scholen en uitvalswegen. Ook het centrum van Maastricht is binnen tien minuten bereikbaar per fiets of auto. Bij binnenkomst valt direct de ruimte van de hal op, van waaruit alle vertrekken toegankelijk zijn. De woonkamer is licht en biedt dankzij de grote raampartijen een vrij uitzicht op de omgeving. Deze fijne leefruimte sluit goed aan op de rest van het appartement en voelt prettig open aan. De aparte keuken, gelegen aan de achterzijde, is functioneel ingericht met een gaskookplaat, afzuigkap, voldoende kastruimte en aansluitingen voor witgoed. Vanuit de keuken is er toegang tot het balkon, dat eveneens bereikbaar is via de badkamer. Het appartement beschikt over drie goed bemeten slaapkamers. De grootste slaapkamer bevindt zich aan de achterzijde en biedt voldoende ruimte voor een tweepersoonsbed en kastenwand. De tweede en derde slaapkamer liggen aan de voorzijde en zijn uitstekend geschikt als logeer- of werkkamer. De badkamer is compact maar functioneel, voorzien van een douche en wastafel. Het toilet is separaat en bevindt zich in de hal. Extra opbergruimte is aanwezig dankzij een praktische inbouwkast in de hal en de privéberging in het souterrain. Het balkon is gelegen op het westen, waardoor je hier in de middag en avond kunt genieten van de zon. Dankzij de ligging op de derde verdieping is er vrij uitzicht en ervaar je veel privacy. Rondom het gebouw is er voldoende gratis parkeergelegenheid. Het appartement is voorzien van kunststof kozijnen met dubbele beglazing. Verwarming verloopt via blokverwarming, het warm water wordt geleverd door een elektrische boiler. De Vereniging van Eigenaars (VvE) is actief en financieel gezond. De maandelijkse bijdrage aan de VvE bedraagt circa € 180,- en omvat onder andere de opstalverzekering, schoonmaak van de algemene ruimten en reserveringen voor onderhoud. Met een praktische indeling, veel lichtinval, drie slaapkamers en een aantrekkelijke locatie is dit appartement ideaal voor starters, kleine gezinnen of investeerders. Het geheel is netjes onderhouden en biedt voldoende mogelijkheden om naar eigen smaak te moderniseren. Kenmerken Woonoppervlakte: ca. 68,5 m² Bruto inhoud: ca. 222 m³ Balkon op het westen: ca. 3,8 m² (gebouwgebonden buitenruimte) Privéberging in het souterrain: ca. 6 m² Drie slaapkamers Gelegen op de derde verdieping (met lift) Gratis parkeergelegenheid rondom Nabij winkels, scholen en openbaar vervoer Centrum Maastricht op ca. 10 minuten fietsafstand Oplevering in overleg Heb je interesse in dit ruime en lichte appartement op een aantrekkelijke locatie? Neem dan gerust contact op voor een bezichtiging. Wij laten je deze woning graag persoonlijk zien.

Hipoteca berekenen

€ 199.500

Coste del comprador (estimado): € 5.840

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 3.990) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 205.340

2,78%

Anualmente

%

€ 9.975

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 199.500 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, galerijflat

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
69 m²
Contenido
222 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
4 m²
Espacio de almacenamiento externo
6 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1964
Método de construcción
Bestaande bouw
Etiqueta energética
NIET BESCHIKBAAR

Catastral y VvE

VvE inscrita en el KvK
No
Reunión anual de VvE
No
Contribución periódica de la VvE
No
Fondo de reserva de la VvE presente
No
Plan de mantenimiento VvE
No
VvE opstalverzekering
No

Espacio exterior y aparcamiento

Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
07-08-2025
Fecha de venta
19-02-2026

Instalaciones del baño

Douche

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 6222

Mapas de Google

Vista geográfica Maastricht

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Maastricht

Estadísticas de vivienda y vecindario en Maastricht

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Maastricht. En 2026 había 126.026 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 313.000.

Inhabitantes

126.026

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 313.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.900

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

7.537

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Maastricht
Año Inhabitantes
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Maastricht
Año Promedio WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Nivel académico

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Origen de los residentes (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Período de construcción del edificio

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

15.755

Etiqueta A

13.753

Etiqueta B

10.777

Etiqueta D

6.853

Etiqueta G

6.274

Etiqueta E

5.553

Etiqueta F

5.314

Etiqueta A+

1.868

Etiqueta A+++

1.155

Etiqueta A++

762

Etiqueta A++++

196

Etiqueta A+++++

5

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Maastricht
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.020 • Electricidad: 2.720

Huurwoning

Gas: 690 • Electricidad: 1.900

Koopwoning

Gas: 980 • Electricidad: 2.780

Appartement

Gas: 600 • Electricidad: 1.760

Tussenwoning

Gas: 910 • Electricidad: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.580 • Electricidad: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Electricidad: 2.970

Actividad empresarial en Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Número total de establecimientos empresariales: 14.555

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Maastricht
Periodo Delitos
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Maastricht.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Maastricht

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer viviendas in Maastricht

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.