Direkt zum Inhalt
Logo von Pooters Makelaardij - Pro Housing

Lage Kanaaldijk 14 F

6212AE Maastricht • Limburg

Verkauft

€ 560.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 13.050

2 % Übertragungssteuer (€ 11.200) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 573.050

Kaufpreis /m²: € 4.955

Fotoalbum

Beschreibung

DEZE WONING WORDT AANGEBODEN DOOR POOTERS MAKELAARDIJ Unieke kans om in een royaal en levensloopbestendig appartement (complex heeft lift) te kunnen wonen in de geliefde woonwijk Sint-Pieter, op steenworp afstand van het Bourgondische stadscentrum van Maastricht. Dit prachtige en energiezuinige (energielabel A) appartement is gelegen op de tweede verdieping van het complex St. Pieters Veste, gesitueerd aan de Lage Kanaaldijk 14-F te Maastricht. De woning beschikt over een riante living met een open designkeuken, 2 slaapkamers, luxe badkamer, separaat gastentoilet, ruim balkon aan de voorzijde, balkon achterzijde, berging in het souterrain en een eigen, overdekte parkeerplaats op het binnenterrein. Zowel de berging en de parkeerplaats als ook het appartement zelf zijn bereikbaar met de lift, hetgeen dit object uitermate geschikt maakt voor levensloopbestendig wonen. Voeg bij dit alles de gunstige ligging t.o.v. winkelvoorzieningen, horeca, uitgestrekte wandel- en fietsgebieden, sportvelden, openbaar vervoer, uitvalswegen richting historische stadscentrum Maastricht en autosnelwegen en deze locatie biedt u voor nu en voor de toekomst en prettig woon- en leefklimaat. INDELING: Souterrain: In het souterrain bevindt zich een eigen privé berging (ca. 4,75m x 1,45m), te bereiken met de lift. Tevens behoort een overdekte parkeerplaats op het afgesloten parkeerterrein tot het verkochte. Begane Grond: Centrale entree met brievenbussen, bellentableau, video-intercom en toegang tot de lift en het trappenhuis. Tweede Verdieping: Naast de voordeur van het appartement bevindt zich de meterkast (8 automatische groepen, aardlekschakelaar en slimme meters). Appartement: Ruime entree/hal met video-intercom en toegang tot alle vertrekken. Technische ruimte (ca. 3m²) met de aansluitpunten voor het witgoed, de unit voor de mechanische ventilatie en de opstelling van de Cv-ketel (merk: Nefit HR+ Combi, huur & bouwjaar 2023). Volledig betegelde toiletruimte (ca. 1,5m²) voorzien van wandtoilet en fonteintje. Royale living met open designkeuken (totaal ca. 56m²). De living (ca. 43m²) geniet veel lichtinval vanwege de grote ramenpartijen en geeft rechtstreeks toegang tot het deels overdekte balkon I (ca. 8,5m²) aan de voorzijde, alwaar men kan genieten van al het moois dat deze prachtige woonomgeving te bieden heeft. De designkeuken (ca. 13m²) beschikt over een moderne keukeninstallatie in hoeksopstelling met wandkast, boven- en onderkasten en lades en de navolgende inbouwapparatuur: 1,5 spoelbak, combimagnetron, koelkast, vriezer, vaatwasser, inductiekookplaat, RVS-afzuiginstallatie. Het geheel is hoogwaardig afgewerkt met een stenen werkblad en een verlaagd plafond voorzien van inbouwspots. Luxe badkamer (ca. 6m²), geheel betegeld en voorzien van een XL-inloopdouche met regenshower, wandcloset, urinoir, wastafelmeubel met wastafel en spiegel. Twee slaapkamers (ca. 18 en 15m²) zijn aan de achterzijde van het appartement gelegen en geven beide toegang tot balkon II (ca. 2m²). De woning beschikt verder over een hoogwaardige, eiken parketvloer, glad gestuukte wanden en hardhouten kozijnen met isolerende beglazing. Extra Bijzonderheden: - Ruim en sfeervol appartement op een toplocatie in het geliefde Maastrichtse "Sint-Pieter"; - Energiezuinig appartement met een Energielabel A, geldig tot 5-6-2035; - Appartement verkeert in een goede, algehele staat van onderhoud; - Complex beschikt over een lift vanaf het souterrain tot aan de woningen; - Bouwjaar 1990; - Twee ruime slaapkamers; - Object beschikt over een eigen overdekte parkeerplaats op het afgesloten parkeerterrein; - Luxe badkamer en open designkeuken aanwezig; - Gebruiksoppervlakte wonen: circa 113m²; - Cv-ketel (merk: Nefit HR+ Combi, huur & bouwjaar 2023). Kosten: € 42,53 per maand; - Unit voor mechanische ventilatie aanwezig; - Het appartement is voorzien van dakisolatie, spouwmuurisolatie, dubbele beglazing; - Overdekte parkeerplaats op afgesloten eigen terrein; - VvE bijdrage per maand: € 248,82 (o.a. opstalverzekering, opbouw reservefonds, groot onderhoud, waterverbruik, kosten algemene ruimtes); - De VvE beschikt over zonnepanelen, de deelnemende eigenaren (waaronder ook 14-F) betalen daardoor minder aan VvE bijdrage m.b.t. kosten algemene ruimtes; - Gelegen op steenworpafstand van het centrum van Maastricht; - Volledig voorzien van screens; - Volledig voorzien van houten kozijnen en isolerende beglazing; - Alle vermelde afmetingen zijn indicatief en kunnen afwijken van de werkelijkheid. Omgeving: De woning is gelegen te Sint-Pieter, een zeer geliefde woonwijk in Maastricht. De wijk ligt nabij het centrum van de stad maar ook grenzend aan de natuurgebieden Sint Pietersberg en Jekerdal. De loopafstand tot het centrum bedraagt ca. 10 minuten. De winkels voor de dagelijkse boodschappen bevinden zich te Sint Pieter aan de Glacisweg. De lagere school (Bergweg) alsook de medische voorzieningen zoals fysiotherapeut, apotheek en een medisch centrum liggen allemaal op loopafstand. De woning ligt op fietsafstand van het MECC, MUMC, het Provinciehuis en is prima gelegen ten opzichte van de uitvalswegen. Er is voldoende parkeergelegenheid op de openbare weg zowel betaald als met vergunning voor de bewoners. Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend ("schriftelijkheidsvereiste"). De termijn die wordt opgenomen voor eventuele (overeengekomen) ontbindende voorwaarden (bv. Financiering) is in de regel 4 tot 6 weken na het sluiten van de mondelinge wilsovereenkomst. De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze 2 weken ná het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren. Koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat van onderhoud. Bovenstaande vrijblijvende informatie is door Pooters Makelaardij met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Echter aanvaard Pooters Makelaardij geen enkele aansprakelijkheid voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Oppervlakten en maten zijn indicatief.

Hypothek berekenen

€ 560.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 13.050

2 % Übertragungssteuer (€ 11.200) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 573.050

3,04%

Jährlich

%

€ 28.000

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 560.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
woonhuis, vrijstaande woning

Indelung

Zimmer
3 Zimmer
Schlafzimmer
2 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
1 woonlaag en een kelder

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
113 m²
Inhalt
373 m³
Gebäude mit Außenbereich
10 m²
Externe Berghalle
7 m²

Bau und Energie

Baujahr
1990
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Nefit HR+ Combi (gas gestookt uit 2023, huur)
Energieausweis
A

Außenbereich und Parken

Bergung
Inpandig
Parken
Betaald parkeren, op eigen terrein en parkeervergunningen
Garagenart
Parkeerplaats

Planung

Seit dem Angebot
19-06-2025
Verkaufsdatum
23-10-2025

Badezimmer Ausstattung

Inloopdouche, toilet, urinoir, wastafel, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Lift
  • mechanische ventilatie
  • en zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 6212

Google Karten

Geografische Übersicht Maastricht

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Maastricht

Wohn- und Viertelzahlen in Maastricht

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Maastricht. In 2026 waren da 126.026 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 313.000.

Einwohner

126.026

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 313.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 32.900

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

7.537

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Maastricht
Jahr Einwohner
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Maastricht
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Ausbildungsstufe

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

15.755

Bezeichnung A

13.753

Bezeichnung B

10.777

Bezeichnung D

6.853

Bezeichnung G

6.274

Bezeichnung E

5.553

Bezeichnung F

5.314

Bezeichnung A+

1.868

Bezeichnung A+++

1.155

Bezeichnung A++

762

Bezeichnung A++++

196

Bezeichnung A+++++

5

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Maastricht
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.020 • Strom: 2.720

Huurwoning

Gas: 690 • Strom: 1.900

Koopwoning

Gas: 980 • Strom: 2.780

Appartement

Gas: 600 • Strom: 1.760

Tussenwoning

Gas: 910 • Strom: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.580 • Strom: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Strom: 2.970

Betriebsaktivität in Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Gesamtanzahl der Firmensitze: 14.555

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Maastricht
Periode Verbrechen
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Maastricht.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Maastricht

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer Häuser in Maastricht

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.