Aller directement au contenu
Logo de Pooters Makelaardij - Pro Housing

Lage Kanaaldijk 14 F

6212AE Maastricht • Limburg

Vendu

€ 560.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 13.050

2 % de taxe sur le transfert (€ 11.200) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 573.050

Prix d'achat /m²: € 4.955

Galerie de photos

Description

DEZE WONING WORDT AANGEBODEN DOOR POOTERS MAKELAARDIJ Unieke kans om in een royaal en levensloopbestendig appartement (complex heeft lift) te kunnen wonen in de geliefde woonwijk Sint-Pieter, op steenworp afstand van het Bourgondische stadscentrum van Maastricht. Dit prachtige en energiezuinige (energielabel A) appartement is gelegen op de tweede verdieping van het complex St. Pieters Veste, gesitueerd aan de Lage Kanaaldijk 14-F te Maastricht. De woning beschikt over een riante living met een open designkeuken, 2 slaapkamers, luxe badkamer, separaat gastentoilet, ruim balkon aan de voorzijde, balkon achterzijde, berging in het souterrain en een eigen, overdekte parkeerplaats op het binnenterrein. Zowel de berging en de parkeerplaats als ook het appartement zelf zijn bereikbaar met de lift, hetgeen dit object uitermate geschikt maakt voor levensloopbestendig wonen. Voeg bij dit alles de gunstige ligging t.o.v. winkelvoorzieningen, horeca, uitgestrekte wandel- en fietsgebieden, sportvelden, openbaar vervoer, uitvalswegen richting historische stadscentrum Maastricht en autosnelwegen en deze locatie biedt u voor nu en voor de toekomst en prettig woon- en leefklimaat. INDELING: Souterrain: In het souterrain bevindt zich een eigen privé berging (ca. 4,75m x 1,45m), te bereiken met de lift. Tevens behoort een overdekte parkeerplaats op het afgesloten parkeerterrein tot het verkochte. Begane Grond: Centrale entree met brievenbussen, bellentableau, video-intercom en toegang tot de lift en het trappenhuis. Tweede Verdieping: Naast de voordeur van het appartement bevindt zich de meterkast (8 automatische groepen, aardlekschakelaar en slimme meters). Appartement: Ruime entree/hal met video-intercom en toegang tot alle vertrekken. Technische ruimte (ca. 3m²) met de aansluitpunten voor het witgoed, de unit voor de mechanische ventilatie en de opstelling van de Cv-ketel (merk: Nefit HR+ Combi, huur & bouwjaar 2023). Volledig betegelde toiletruimte (ca. 1,5m²) voorzien van wandtoilet en fonteintje. Royale living met open designkeuken (totaal ca. 56m²). De living (ca. 43m²) geniet veel lichtinval vanwege de grote ramenpartijen en geeft rechtstreeks toegang tot het deels overdekte balkon I (ca. 8,5m²) aan de voorzijde, alwaar men kan genieten van al het moois dat deze prachtige woonomgeving te bieden heeft. De designkeuken (ca. 13m²) beschikt over een moderne keukeninstallatie in hoeksopstelling met wandkast, boven- en onderkasten en lades en de navolgende inbouwapparatuur: 1,5 spoelbak, combimagnetron, koelkast, vriezer, vaatwasser, inductiekookplaat, RVS-afzuiginstallatie. Het geheel is hoogwaardig afgewerkt met een stenen werkblad en een verlaagd plafond voorzien van inbouwspots. Luxe badkamer (ca. 6m²), geheel betegeld en voorzien van een XL-inloopdouche met regenshower, wandcloset, urinoir, wastafelmeubel met wastafel en spiegel. Twee slaapkamers (ca. 18 en 15m²) zijn aan de achterzijde van het appartement gelegen en geven beide toegang tot balkon II (ca. 2m²). De woning beschikt verder over een hoogwaardige, eiken parketvloer, glad gestuukte wanden en hardhouten kozijnen met isolerende beglazing. Extra Bijzonderheden: - Ruim en sfeervol appartement op een toplocatie in het geliefde Maastrichtse "Sint-Pieter"; - Energiezuinig appartement met een Energielabel A, geldig tot 5-6-2035; - Appartement verkeert in een goede, algehele staat van onderhoud; - Complex beschikt over een lift vanaf het souterrain tot aan de woningen; - Bouwjaar 1990; - Twee ruime slaapkamers; - Object beschikt over een eigen overdekte parkeerplaats op het afgesloten parkeerterrein; - Luxe badkamer en open designkeuken aanwezig; - Gebruiksoppervlakte wonen: circa 113m²; - Cv-ketel (merk: Nefit HR+ Combi, huur & bouwjaar 2023). Kosten: € 42,53 per maand; - Unit voor mechanische ventilatie aanwezig; - Het appartement is voorzien van dakisolatie, spouwmuurisolatie, dubbele beglazing; - Overdekte parkeerplaats op afgesloten eigen terrein; - VvE bijdrage per maand: € 248,82 (o.a. opstalverzekering, opbouw reservefonds, groot onderhoud, waterverbruik, kosten algemene ruimtes); - De VvE beschikt over zonnepanelen, de deelnemende eigenaren (waaronder ook 14-F) betalen daardoor minder aan VvE bijdrage m.b.t. kosten algemene ruimtes; - Gelegen op steenworpafstand van het centrum van Maastricht; - Volledig voorzien van screens; - Volledig voorzien van houten kozijnen en isolerende beglazing; - Alle vermelde afmetingen zijn indicatief en kunnen afwijken van de werkelijkheid. Omgeving: De woning is gelegen te Sint-Pieter, een zeer geliefde woonwijk in Maastricht. De wijk ligt nabij het centrum van de stad maar ook grenzend aan de natuurgebieden Sint Pietersberg en Jekerdal. De loopafstand tot het centrum bedraagt ca. 10 minuten. De winkels voor de dagelijkse boodschappen bevinden zich te Sint Pieter aan de Glacisweg. De lagere school (Bergweg) alsook de medische voorzieningen zoals fysiotherapeut, apotheek en een medisch centrum liggen allemaal op loopafstand. De woning ligt op fietsafstand van het MECC, MUMC, het Provinciehuis en is prima gelegen ten opzichte van de uitvalswegen. Er is voldoende parkeergelegenheid op de openbare weg zowel betaald als met vergunning voor de bewoners. Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend ("schriftelijkheidsvereiste"). De termijn die wordt opgenomen voor eventuele (overeengekomen) ontbindende voorwaarden (bv. Financiering) is in de regel 4 tot 6 weken na het sluiten van de mondelinge wilsovereenkomst. De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze 2 weken ná het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren. Koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat van onderhoud. Bovenstaande vrijblijvende informatie is door Pooters Makelaardij met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Echter aanvaard Pooters Makelaardij geen enkele aansprakelijkheid voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Oppervlakten en maten zijn indicatief.

Prêt immobilier berekenen

€ 560.000

Coûts d'achat (estimés): € 13.050

2 % de taxe sur le transfert (€ 11.200) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 573.050

3,04%

Annuellement

%

€ 28.000

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 560.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, vrijstaande woning

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag en een kelder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
113 m²
Contenu
373 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
10 m²
Espace de stockage externe
7 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1990
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Nefit HR+ Combi (gas gestookt uit 2023, huur)
Label\u00e9nergie
A

Espace extérieur et parking

Sauvetage
Inpandig
Parkieren
Betaald parkeren, op eigen terrein en parkeervergunningen
Type de garage
Parkeerplaats

Planification

Proposé depuis
19-06-2025
Date de vente
23-10-2025

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, toilet, urinoir, wastafel, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Lift
  • mechanische ventilatie
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6212

Google Maps

Aperçu géographique Maastricht

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Maastricht

Chiffres de logement et de quartier dans Maastricht

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Maastricht. En 2026 étaient 126.026 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 313.000.

Résidents

126.026

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 313.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.900

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

7.537

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Maastricht
Année Résidents
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Maastricht
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Niveau d'enseignement

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Origine des habitants (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

15.755

Étiquette A

13.753

Étiquette B

10.777

Étiquette D

6.853

Étiquette G

6.274

Étiquette E

5.553

Étiquette F

5.314

Étiquette A+

1.868

Étiquette A+++

1.155

Étiquette A++

762

Étiquette A++++

196

Étiquette A+++++

5

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Maastricht
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.020 • Électricité: 2.720

Huurwoning

Gaz: 690 • Électricité: 1.900

Koopwoning

Gaz: 980 • Électricité: 2.780

Appartement

Gaz: 600 • Électricité: 1.760

Tussenwoning

Gaz: 910 • Électricité: 2.550

Vrijstaande woning

Gaz: 1.580 • Électricité: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.170 • Électricité: 2.970

Activité dans Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Nombre total d'établissements: 14.555

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Maastricht
Période Délits
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Maastricht.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Maastricht

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer maisons in Maastricht

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.