Ir directamente al contenido
Logotipo de Pooters Makelaardij - Pro Housing

Lage Kanaaldijk 14 F

6212AE Maastricht • Limburg

Vendido

€ 560.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 13.050

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 11.200) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 573.050

Precio de compra /m²: € 4.955

Galería de fotos

Descripción

DEZE WONING WORDT AANGEBODEN DOOR POOTERS MAKELAARDIJ Unieke kans om in een royaal en levensloopbestendig appartement (complex heeft lift) te kunnen wonen in de geliefde woonwijk Sint-Pieter, op steenworp afstand van het Bourgondische stadscentrum van Maastricht. Dit prachtige en energiezuinige (energielabel A) appartement is gelegen op de tweede verdieping van het complex St. Pieters Veste, gesitueerd aan de Lage Kanaaldijk 14-F te Maastricht. De woning beschikt over een riante living met een open designkeuken, 2 slaapkamers, luxe badkamer, separaat gastentoilet, ruim balkon aan de voorzijde, balkon achterzijde, berging in het souterrain en een eigen, overdekte parkeerplaats op het binnenterrein. Zowel de berging en de parkeerplaats als ook het appartement zelf zijn bereikbaar met de lift, hetgeen dit object uitermate geschikt maakt voor levensloopbestendig wonen. Voeg bij dit alles de gunstige ligging t.o.v. winkelvoorzieningen, horeca, uitgestrekte wandel- en fietsgebieden, sportvelden, openbaar vervoer, uitvalswegen richting historische stadscentrum Maastricht en autosnelwegen en deze locatie biedt u voor nu en voor de toekomst en prettig woon- en leefklimaat. INDELING: Souterrain: In het souterrain bevindt zich een eigen privé berging (ca. 4,75m x 1,45m), te bereiken met de lift. Tevens behoort een overdekte parkeerplaats op het afgesloten parkeerterrein tot het verkochte. Begane Grond: Centrale entree met brievenbussen, bellentableau, video-intercom en toegang tot de lift en het trappenhuis. Tweede Verdieping: Naast de voordeur van het appartement bevindt zich de meterkast (8 automatische groepen, aardlekschakelaar en slimme meters). Appartement: Ruime entree/hal met video-intercom en toegang tot alle vertrekken. Technische ruimte (ca. 3m²) met de aansluitpunten voor het witgoed, de unit voor de mechanische ventilatie en de opstelling van de Cv-ketel (merk: Nefit HR+ Combi, huur & bouwjaar 2023). Volledig betegelde toiletruimte (ca. 1,5m²) voorzien van wandtoilet en fonteintje. Royale living met open designkeuken (totaal ca. 56m²). De living (ca. 43m²) geniet veel lichtinval vanwege de grote ramenpartijen en geeft rechtstreeks toegang tot het deels overdekte balkon I (ca. 8,5m²) aan de voorzijde, alwaar men kan genieten van al het moois dat deze prachtige woonomgeving te bieden heeft. De designkeuken (ca. 13m²) beschikt over een moderne keukeninstallatie in hoeksopstelling met wandkast, boven- en onderkasten en lades en de navolgende inbouwapparatuur: 1,5 spoelbak, combimagnetron, koelkast, vriezer, vaatwasser, inductiekookplaat, RVS-afzuiginstallatie. Het geheel is hoogwaardig afgewerkt met een stenen werkblad en een verlaagd plafond voorzien van inbouwspots. Luxe badkamer (ca. 6m²), geheel betegeld en voorzien van een XL-inloopdouche met regenshower, wandcloset, urinoir, wastafelmeubel met wastafel en spiegel. Twee slaapkamers (ca. 18 en 15m²) zijn aan de achterzijde van het appartement gelegen en geven beide toegang tot balkon II (ca. 2m²). De woning beschikt verder over een hoogwaardige, eiken parketvloer, glad gestuukte wanden en hardhouten kozijnen met isolerende beglazing. Extra Bijzonderheden: - Ruim en sfeervol appartement op een toplocatie in het geliefde Maastrichtse "Sint-Pieter"; - Energiezuinig appartement met een Energielabel A, geldig tot 5-6-2035; - Appartement verkeert in een goede, algehele staat van onderhoud; - Complex beschikt over een lift vanaf het souterrain tot aan de woningen; - Bouwjaar 1990; - Twee ruime slaapkamers; - Object beschikt over een eigen overdekte parkeerplaats op het afgesloten parkeerterrein; - Luxe badkamer en open designkeuken aanwezig; - Gebruiksoppervlakte wonen: circa 113m²; - Cv-ketel (merk: Nefit HR+ Combi, huur & bouwjaar 2023). Kosten: € 42,53 per maand; - Unit voor mechanische ventilatie aanwezig; - Het appartement is voorzien van dakisolatie, spouwmuurisolatie, dubbele beglazing; - Overdekte parkeerplaats op afgesloten eigen terrein; - VvE bijdrage per maand: € 248,82 (o.a. opstalverzekering, opbouw reservefonds, groot onderhoud, waterverbruik, kosten algemene ruimtes); - De VvE beschikt over zonnepanelen, de deelnemende eigenaren (waaronder ook 14-F) betalen daardoor minder aan VvE bijdrage m.b.t. kosten algemene ruimtes; - Gelegen op steenworpafstand van het centrum van Maastricht; - Volledig voorzien van screens; - Volledig voorzien van houten kozijnen en isolerende beglazing; - Alle vermelde afmetingen zijn indicatief en kunnen afwijken van de werkelijkheid. Omgeving: De woning is gelegen te Sint-Pieter, een zeer geliefde woonwijk in Maastricht. De wijk ligt nabij het centrum van de stad maar ook grenzend aan de natuurgebieden Sint Pietersberg en Jekerdal. De loopafstand tot het centrum bedraagt ca. 10 minuten. De winkels voor de dagelijkse boodschappen bevinden zich te Sint Pieter aan de Glacisweg. De lagere school (Bergweg) alsook de medische voorzieningen zoals fysiotherapeut, apotheek en een medisch centrum liggen allemaal op loopafstand. De woning ligt op fietsafstand van het MECC, MUMC, het Provinciehuis en is prima gelegen ten opzichte van de uitvalswegen. Er is voldoende parkeergelegenheid op de openbare weg zowel betaald als met vergunning voor de bewoners. Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend ("schriftelijkheidsvereiste"). De termijn die wordt opgenomen voor eventuele (overeengekomen) ontbindende voorwaarden (bv. Financiering) is in de regel 4 tot 6 weken na het sluiten van de mondelinge wilsovereenkomst. De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze 2 weken ná het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren. Koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat van onderhoud. Bovenstaande vrijblijvende informatie is door Pooters Makelaardij met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Echter aanvaard Pooters Makelaardij geen enkele aansprakelijkheid voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Oppervlakten en maten zijn indicatief.

Hipoteca berekenen

€ 560.000

Coste del comprador (estimado): € 13.050

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 11.200) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 573.050

3,04%

Anualmente

%

€ 28.000

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 560.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, vrijstaande woning

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag en een kelder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
113 m²
Contenido
373 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
10 m²
Espacio de almacenamiento externo
7 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1990
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Nefit HR+ Combi (gas gestookt uit 2023, huur)
Etiqueta energética
A

Espacio exterior y aparcamiento

Rescate
Inpandig
Aparcar
Betaald parkeren, op eigen terrein en parkeervergunningen
Tipo de garaje
Parkeerplaats

Planificación

Ofrecido desde
19-06-2025
Fecha de venta
23-10-2025

Instalaciones del baño

Inloopdouche, toilet, urinoir, wastafel, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Lift
  • mechanische ventilatie
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 6212

Mapas de Google

Vista geográfica Maastricht

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Maastricht

Estadísticas de vivienda y vecindario en Maastricht

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Maastricht. En 2026 había 126.026 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 313.000.

Inhabitantes

126.026

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 313.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.900

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

7.537

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Maastricht
Año Inhabitantes
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Maastricht
Año Promedio WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Nivel académico

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Origen de los residentes (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Período de construcción del edificio

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

15.755

Etiqueta A

13.753

Etiqueta B

10.777

Etiqueta D

6.853

Etiqueta G

6.274

Etiqueta E

5.553

Etiqueta F

5.314

Etiqueta A+

1.868

Etiqueta A+++

1.155

Etiqueta A++

762

Etiqueta A++++

196

Etiqueta A+++++

5

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Maastricht
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.020 • Electricidad: 2.720

Huurwoning

Gas: 690 • Electricidad: 1.900

Koopwoning

Gas: 980 • Electricidad: 2.780

Appartement

Gas: 600 • Electricidad: 1.760

Tussenwoning

Gas: 910 • Electricidad: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.580 • Electricidad: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Electricidad: 2.970

Actividad empresarial en Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Número total de establecimientos empresariales: 14.555

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Maastricht
Periodo Delitos
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Maastricht.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Maastricht

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer viviendas in Maastricht

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.