Direkt zum Inhalt
Logo von Hypodomus Maastricht Lap & Pletsers

Oude Maasstraat 63 B

6229BC Maastricht • Limburg

Verfügbar

€ 219.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 6.230

2 % Übertragungssteuer (€ 4.380) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 225.230

Kaufpreis /m²: € 3.911

Fotoalbum

Beschreibung

Sfeervolle maisonette verdeeld over de eerste en tweede verdieping, gelegen in de populaire wijk Heugem. Het appartement is voorzien van nieuw luxe sanitair, ruime slaapkamer, moderne keuken en inpandige berging. In de directe omgeving bevinden zich diverse voorzieningen, waaronder winkelcentrum ‘De Beente’. Daarnaast liggen zowel het centrum van Maastricht als het MUMC+ met omliggende universiteitsgebouwen op korte fietsafstand. Bij het appartement horen een eigen parkeerplaats op afgesloten terrein, een privéberging én een zonnig dakterras op het zuiden met veel privacy. De woning is toegankelijk via zowel de Oude Maasstraat als via Aan het Valderen, waar zich tevens de toegang tot de parkeerplaats bevindt. Indeling Begane grond: Gezamenlijke entree met meterkast, privéberging en een eigen overdekte parkeerplaats achter afgesloten poort. Via de buitentrap aan de zijde van Aan het Valderen bereikt u de woning op de eerste verdieping. Eerste verdieping: Entree naar de hal. Vanuit hier is er toegang tot een ruime berging met cv-opstelling en witgoedaansluiting, extra opbergruimte onder de trap en een geheel vernieuwd modern toilet met fontein. De lichte woonkamer met open keuken profiteert van veel daglicht. De keuken is uitgerust met een 4-pits gaskookplaat, koelkast en afzuigkap. De woonkamer is afgewerkt met een nieuwe moderne laminaatvloer. Tweede verdieping: De overloop biedt toegang tot een royale slaapkamer van circa 18 m² met praktische muurkast. Aan de voorzijde bevindt zich een raam en daarnaast zorgt een Velux dakvenster voor extra lichtinval. De recent vernieuwde badkamer beschikt over een inloopdouche, wastafelmeubel en spiegel. Vanuit deze verdieping is tevens het ruime dakterras bereikbaar, gelegen op het zuiden en voorzien van nieuwe houten vlonder en biedt optimale privacy. Bijzonderheden: -Geheel instapklaar en per direct beschikbaar. -Recent voorzien van een nieuw toilet en badkamer. -Inclusief overdekte parkeerplaats en externe (fietsen) berging. -VvE-bijdrage € 171,- per maand. -Energielabel C, geldig tot 10-03-2035. -Cv-installatie in eigendom (bouwjaar 2011). -Kunststof kozijnen en deuren met isolerende beglazing. AANSPRAKELIJKHEID Bovenstaande informatie betreft een globale omschrijving van het object. De gegevens zijn deels afkomstig van derden. Ondanks de grootst mogelijke zorgvuldigheid kunnen wij geen aansprakelijkheid aanvaarden voor de juistheid hiervan. Aan deze brochure en eventuele tekeningen kunnen geen rechten worden ontleend. Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst pas tot stand komt nadat beide partijen de overeenkomst hebben ondertekend (schriftelijkheidsvereiste). Koper heeft te allen tijde het recht om, voor eigen rekening, een bouwkundige keuring te laten uitvoeren en/of andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen in de staat van onderhoud.

Hypothek berekenen

€ 219.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 6.230

2 % Übertragungssteuer (€ 4.380) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 225.230

2,78%

Jährlich

%

€ 10.950

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 219.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Maisonnette (appartement)

Indelung

Zimmer
3 Zimmer
Schlafzimmer
1 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen
Lage in
1e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
56 m²
Inhalt
185 m³
Gebäude mit Außenbereich
6 m²
Externe Berghalle
20 m²

Bau und Energie

Baujahr
1981
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Nefit Proline HRC 24 CW3 (gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom)
Energieausweis
C

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom
VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Ja
VVE Rückstellung vorhanden
Ja
WEG Wartungsplano
Ja
VVE Aufstellerversicherung
Ja

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg en in woonwijk
Garten
Zonneterras
Gartenlage
Gelegen op het zuiden
Bergung
Aangebouwde stenen berging
Parken
Op afgesloten terrein
Garagenart
Parkeerplaats

Planung

Seit dem Angebot
16-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Inloopdouche, wastafel, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Dakraam en glasvezelkabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 6229

Google Karten

Geografische Übersicht Maastricht

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Maastricht

Wohn- und Viertelzahlen in Maastricht

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Maastricht. In 2026 waren da 126.026 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 313.000.

Einwohner

126.026

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 313.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 32.900

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

7.537

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Maastricht
Jahr Einwohner
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Maastricht
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Ausbildungsstufe

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

15.755

Bezeichnung A

13.753

Bezeichnung B

10.777

Bezeichnung D

6.853

Bezeichnung G

6.274

Bezeichnung E

5.553

Bezeichnung F

5.314

Bezeichnung A+

1.868

Bezeichnung A+++

1.155

Bezeichnung A++

762

Bezeichnung A++++

196

Bezeichnung A+++++

5

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Maastricht
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.020 • Strom: 2.720

Huurwoning

Gas: 690 • Strom: 1.900

Koopwoning

Gas: 980 • Strom: 2.780

Appartement

Gas: 600 • Strom: 1.760

Tussenwoning

Gas: 910 • Strom: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.580 • Strom: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Strom: 2.970

Betriebsaktivität in Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Gesamtanzahl der Firmensitze: 14.555

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Maastricht
Periode Verbrechen
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Maastricht.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Maastricht

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer Häuser in Maastricht

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.